Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

parasykit ko prie GErl grieztai nerekomenduojama valgyti?
Atsakyti
QUOTE(jura-rura @ 2012 10 22, 20:44)
parasykit ko prie GErl grieztai nerekomenduojama valgyti?

Nebloga lentelė yra čia:
http://www.pasveik.l...principai/12115
Atsakyti
QUOTE(Eighteen @ 2012 10 22, 20:48)

g.gif Kaip isilaikiusios ? dekuj eighten uz nuoroda .
Atsakyti
o nexiumas dabar tik su receptais g.gif
sveikutes
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2012 10 23, 15:27)
o nexiumas dabar tik su receptais g.gif
sveikutes


Aš prieš dvi savaites pirkau tai davė be recepto.. smile.gif o Jūsų dabar prašė?
Atsakyti
QUOTE(egggluttte @ 2012 10 23, 14:28)
Aš prieš dvi savaites pirkau tai davė be recepto.. smile.gif o Jūsų dabar prašė?

ne, tik internete paziurejau visur prierasa su receptu, bandysiu vaziuot vakare, gal pavyks ax.gif taip tingisi pas tuos gyd tampytis dabar del to popieriuko doh.gif
o jums nebuna pablogejimo pries mmm, man kol jos neatsirado (nes maitinau leliuka metus) buvo normaliai, o kai va jos prasidejo vel nemalonu, gerkle griauzia, tik baigiasi mmm vel gerai g.gif is gineologines puses viskas tvarkoj
Atsakyti
Nexium pirkau vakar,recepto neprase mirksiukas.gif
Atsakyti
na tai vaziuosiu ramiau dabar iki vaistines
Atsakyti
Kankinuosi ir as jau kokius du menesius su sita problema, pries dvi savaites isveze su greitaja, dar tokio skausmo gyvenime nebuvau patyrusi doh.gif O dabar jau geriu trecia savaite omeprazoli ir vistiek rugstys kyla, maista ziuriu, nevalgau kas po ranka papuola. Net nuo avizu dribsniu koses virtos tik su vandeniu kyla rugstys..Vargstu ir nebezinau ka daryti. Reikia gal ir man pabandyti nexiuma, bet ar taip galima is karto po omeprazolio ji pradeti vartoti? Ar reikia pertrauka padaryti? Kai pagalvoju kas bus kai nutrauksiu gerti vaistus, negaliu juk gerti ilgai doh.gif
O sakykite ar jums burnoje buna toks kartumas su gelezies skoniu? Gal man mastau nuodugniau reiktu issitirti virskinamaji trakta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tresor: 23 spalio 2012 - 14:51
man geriau kaip nexium niekas nepadejo, su tuom omeprasoliumu oho kokias tik zaizdas isivariau, nulis jo veikimas man doh.gif
o kartumas burnoj buna jei su kepenim problemos
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2012 10 23, 16:11)
man geriau kaip nexium niekas nepadejo, su tuom omeprasoliumu oho kokias tik zaizdas isivariau, nulis jo veikimas man doh.gif
o kartumas burnoj buna jei su kepenim problemos

Man anksciau omeprazolis padedavo, bet dabar ligai paastrejus jokio poveikio, gerkle isgrauzta, liezuvis baltas, blogas kvapas ir aisku skrandzio skausmai bei rugstingumas..Eisiu ryti zarna, nes bijau zaizdeliu..Bijau, kad vel neuzeitu tie skausmai, leido du kartus nospa ligonineje, toks skausmas iki asaru buvo doh.gif
Visas virskinimas sutrikes, zarnynas gargaliuoja, viduriai uzkieteja, taip ir hemorojus gali pasidaryti, nezinau ka daryti, tuoj pakriks nervai man, o tai dar tik blogiau pasidarysiu..
Atsakyti
Sveikos ar gali nuo gerl skaudet nugara ( virs liemens , aukstai, na kur plauciai).... nes raugeju kazkaip oru ir skauda net nugara g.gif
Atsakyti