Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

QUOTE(Ponia Delovej @ 2013 12 15, 10:41)
mergaites, dar noriu paklausti tu kurios turi netipiska GERL.Ar jus tik krenksciat, ar atsikrenksciat lipniu tystanciu seiliu, kartais tokiu kaip drebuciai  ...      ( nu negraziai parasiau, bet nzn kas man yra ).Kazkodel itariu,  kad man ne GERL.Arba ne tik GERL.

man tas pats
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2013 12 15, 11:41)
mergaites, dar noriu paklausti tu kurios turi netipiska GERL.Ar jus tik krenksciat, ar atsikrenksciat lipniu tystanciu seiliu, kartais tokiu kaip drebuciai  ...      ( nu negraziai parasiau, bet nzn kas man yra ).Kazkodel itariu,  kad man ne GERL.Arba ne tik GERL.

As atsikrenksdavau taip pat drinks_cheers.gif Ir ispudis man toks budavo, kad pilna gerkle plauku doh.gif Lyg buciau irijusi plauka ir jis kazkur gerklej prilipes, bandydavau ji istraukti doh.gif
Atsakyti
vajezau biggrin.gif nu ir man pilna gerkle plauku atrodo.Mano dukra kai turejo GERL, tai sakydavo , kad rugstys dantis net apsemdavo...isgeriau kavos, tai seilejuosiu kaip kupranugaris dabar.Dar dietos nesilaikau , tik geriu Nolpaza antra diena...
Turiu biciu pikio uzpilto spiritu.Idomu , gal kuri naudojat?Klausiau Lor, tai sake, kad tinka, ne tik gerklei praskalauti , bet ir po sauksteli i vandeni ipylus isgerti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 15 gruodžio 2013 - 12:29
QUOTE(Ponia Delovej @ 2013 12 15, 13:26)
vajezau biggrin.gif  nu ir man pilna gerkle plauku atrodo.Mano dukra kai turejo GERL, tai sakydavo , kad rugstys dantis net apsemdavo...isgeriau kavos, tai seilejuosiu kaip kupranugaris dabar.Dar dietos nesilaikau , tik geriu Nolpaza antra diena...
Turiu biciu pikio uzpilto spiritu.Idomu , gal kuri naudojat?Klausiau Lor, tai sake, kad tinka, ne tik gerklei praskalauti , bet ir po sauksteli i vandeni ipylus isgerti.

Be dietos nieko ir nepadarysit schmoll.gif As be dietos irgi pradzioj tik vaistus pora savaiciu geriau-pagerejimo nebuvo visiskai, net toliau ieskojau ligu. Tik kai jau viska issityriau ir visos ligos atkrito, tai nusiraminau, "sedau ant dietos" juodai ir...pasveikau drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Vyrui mano irgi GERLas rugstinis, sako, net ispliko ten rugstimi gerkle, o man niekada rugstis nekilo, o va vis tiek ji rado-GERLa. drinks_cheers.gif

Biciu pikis gal ir gerai, bet spiritas... g.gif Pamenu, kad kuo daugiau geriau vaistazoliniu antpilu su spiritu, tuo blogiau jauciausi doh.gif Spiritas dar labiau isdegina ir taip sudirgusia gerkle, ji mane net smaugti imdavo doh.gif Zodziu, kol kas nuo visko, kas su spiritu-susilaikyciau 4u.gif
Atsakyti
Nu bandysiu gerti toliau ta nolpaza.Bet naktim viskas ramu, jokio krenkstimo.Tai gal neieskoti ligos pas pulmanologus, nes nuo mazo dusuliuko - kutenimo jau sunerimavau.Dievuli, padek istverti dieta biggrin.gif
Sena pazistama, maciau Jusu sudaryta dieta, kazka bandysiu prisiderinti smile.gif
Atsakyti
labas rytas,yra nemieganciu?vel uzejo tas gerl priepolis,buvo jau apsiramines,esu sugrieztinus mityba,bet va islenda ir viskas,na vakar vakare apturejau nervu,tai gal tai savo dave,sakykit ar jums buna nuo gerl burnoj kartumo jausmas,toks jaumas ka tulzies turinys butu kartu su rugstim sukiles i gerkle
Atsakyti
Siandien dar kalbejau su viena daktare del gerlo.Kadangi vasara buvo bronchitas, tai ji sake, kad ji issauke gerl'as.Pamenu vasara, karsta , o as ledus saltus kruvom rijau.Nu gal ir issauke.Bet vistiek dabar liepe gerti nolpaza, nesvarbu kad rugstys nekyla.Isgeriau vel kavos, dusulys uzpuole ir galva svaigt pradejo.Kuo daugiau info suzinau tuo blogiau man.Susiurbiu i save viska neigiama.
Emiliomamyte, man irgi kartais buna kartu gerklej 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2013 12 15, 11:41)
mergaites, dar noriu paklausti tu kurios turi netipiska GERL.Ar jus tik krenksciat, ar atsikrenksciat lipniu tystanciu seiliu, kartais tokiu kaip drebuciai  ...      ( nu negraziai parasiau, bet nzn kas man yra ).Kazkodel itariu,  kad man ne GERL.Arba ne tik GERL.

Man nustatytas netipinis GERL. Per paūmėjimą kyla tokios lipnios gleivės, kaip tu aprašei verysad.gif
Atsakyti
mano vyras geria nolpaza gydosi dar tik savaite su trupuciu bet pradejo siandien geltonuoti,ir ziuriu kad parasytas salutinis pozymis gelta,ar kuriai nors buvo taip???
kazin ji uzkreciama??? g.gif g.gif doh.gif
Atsakyti
jeigu tai nuo vaistu, tai tikrai neuzkreciama.

bet siaip jau labai rimtas salutinis poveikis. Gal tik atrodo?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti