Įkraunama...
Įkraunama...

Avon kosmetika

Sveikos, ką manote apie ANEW kremus veidui?
Atsakyti
QUOTE(mergytea90 @ 2015 07 21, 05:40)
Sveikos, ką manote apie ANEW kremus veidui?


Kokybiški. Skeptikei mamai padovanojau, tai dabar visos jos bendradarbės perka smile.gif ir pati naudoju jau keli metai. Svarbiausia nepulti pirkti neišbandžius. Beveik visi Anew kremai yra su mėginukais.
Atsakyti
Sveikos merginos, ar yra čia AVON konsultančių? Iškilo klausimas ar galima užsakyti AVON kvepalų mėginuką kartu su reklaminiu lankstinuku? Nes dabartiniame FOCUS žurnale yra tik paprastai įpakuoti mėginukai.
Atsakyti
QUOTE(mergytea90 @ 2015 08 02, 11:39)
Sveikos merginos, ar yra čia AVON konsultančių? Iškilo klausimas ar galima užsakyti AVON kvepalų mėginuką kartu su reklaminiu lankstinuku? Nes dabartiniame FOCUS žurnale yra tik paprastai įpakuoti mėginukai.


Užsisakyti mėginukų su lankstinukai gali tik vadybininkai. reikia paprašyti jų, kartais užsako man maniškė, kai pati gauna. O mes patys galim užsisakyti su purkštuku - 1,5 ml mėginėlių, jie būna su šiokiu tokiu lankstinuku smile.gif ale prabangūs biggrin.gif aš juos perku, kai tik atsiranda naujas, tada kaina būna dar visai pamanoma.
Atsakyti

Nupirkau lupdazi ir dar neatidarius pakuotes, matau, kad netinka man spalva. Kaip as galeciau ji grazinti?
Atsakyti
QUOTE(lituka @ 2015 10 02, 14:39)
Nupirkau lupdazi ir dar neatidarius pakuotes, matau, kad netinka man spalva. Kaip as galeciau ji grazinti?

Kreipkis į konsultantę, iš kurios pirkai, ji turėtų grąžinti lūpdažį ir atiduoti pinigus.
Atsakyti
QUOTE(lituka @ 2015 10 02, 12:39)
Nupirkau lupdazi ir dar neatidarius pakuotes, matau, kad netinka man spalva. Kaip as galeciau ji grazinti?


Kai kurie lūpų dažai turi mėginėlius. Jei jūsiškis turi-nepriims atgal. Jei neturi, tada turi paimti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edukas82: 03 spalio 2015 - 09:42
QUOTE(lituka @ 2015 10 02, 12:39)
Nupirkau lupdazi ir dar neatidarius pakuotes, matau, kad netinka man spalva. Kaip as galeciau ji grazinti?

Del spalvos gali nepriimti bet del ale alergijos -privalo. Tik ispakuokit ir padazykit smile.gif
Atsakyti
Gal žinote,ar vyr .tualetinis vanduo Quantium būna įpakuotas į dėžutę?
Ir gal kuriai teko uostyti Quantium Confident,jie daugiau prie saldesnių ar gaivūs?O gal kvapas panašus į paprastą Quantium?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emma: 28 spalio 2015 - 15:05
QUOTE(emma @ 2015 10 28, 16:04)
Gal žinote,ar vyr .tualetinis vanduo Quantium būna įpakuotas  į dėžutę?
Ir gal kuriai teko uostyti Quantium Confident,jie daugiau  prie saldesnių ar gaivūs?O gal kvapas panašus į paprastą Quantium?
user posted image


Abu Quantium aromatai supakuoti dezutese. smile.gif Apskritai visi avon aromatai pakuojami dezutesi, tik kiti nebuna apvynioti celofanu. smile.gif
Atsakyti
Kas ten tas Spa rožių vanduo veidui? Kokia sudėtis? Jaučiu baisi? O kaip tas micelinis vanduo riebiai odai? Kokia sudėtis? Norėčiau, kad kataloge rašytų gaminių sudėtį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurutexxxx: 08 lapkričio 2015 - 17:37
sveikos,žinovės,anksčiau pirkdavau kvepalus ''Jet Fem'',dabar jų kaip ir nėra.Gal galėtumete patart kurie iš dabartinėje prekyboje esančių kvepalų labiausiai atitiktų šiuos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liudnute**: 13 lapkričio 2015 - 14:18