Įkraunama...
Įkraunama...

Avon kosmetika

QUOTE(nesute @ 2014 05 25, 19:29)
Mano klientė labai gyrė skaistalų šepetuką. Sakė, jog labai patogiai su juo 'braukiasi' smile.gif Siūlau pabandyti ir jums, nes aš pati sau jau užsisakiau, tik dar neatsiėmiau dėžutės ir neišbandžiau smile.gif


Aciu uz greita atsakyma smile.gif nuotraukoje atrodo labai simpatiskai sepetelis tai ir gundo biggrin.gif nors as ji ne skaistalams naudociau, bet bronzantu perbraukti po skruostu, tai norisi standesnio, turejau toki nebloga, bet kad buvo naturaliu sereliu, tai man netiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Siurpuliukas @ 2014 05 25, 20:11)

o rinkinuko antakiams seseliu ruda spalva tamsesne ar sviesesne, neturi ryzumo?

Tamsi spalva. Man vienas iš geriausių daiktų thumbup.gif thumbup.gif . Tik greitai vaškas baigiasi, bet galima ir be jo. Puikiai dažo. Formą galima ir palukų vašku iš bėdos padaryt smile.gif
Atsakyti
laba vakara, atejau su klausimu_prie rankiniu rasomi ismatavimai.
kaip pvz,: 28 x 36 x 20 cm.
gal kuri zinote, ka kuris skaicius rodo?
Atsakyti
Koki tušą naudojat nešiojančios kontaktinius lęšius? Taip pat norečiau atsiliepimų apie šešėlių pagrindą 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kokie atsiliepimai apie nagu laka Pro+ ar tikrai islieka 12d., nenusilupa?
Kokie atsiliepimai butu apie paakiu krema su eziuole ir baltaja arbata ir tos krema +30?
Aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alacka: 23 birželio 2014 - 19:35
QUOTE(festina lente @ 2014 07 10, 22:43)
Yra Signature tualetinis vanduo 22 psl, o apsauginis veido kremas nuo saules SPF30 jautriai odai 18 psl (pakuote kitokia,nei jusu).
Kataloga visada galima pavartyti internete http://www.avon.lt/P.../home_page.page

Gal atsilieps kaunietes ir jums pades wink.gif


veido kremas butu: Solutions atspatvi suteikiantis drekinamasis veido kremas, o ne nuo saules apsauginis, anksciau hydra radiance buvo melynose pakuotese, atsinaujinus linija pakeista i oranzines spalvos pakuotes, senesnes konsultantes tikrai turetu prisiminti, tai buvo 2011 m. 4u.gif kataloge siuo metu jis 86 psl.
Atsakyti
QUOTE(meskute13 @ 2014 07 11, 21:32)
veido kremas butu: Solutions atspatvi suteikiantis drekinamasis veido kremas, o ne nuo saules apsauginis, anksciau hydra radiance buvo melynose pakuotese, atsinaujinus linija pakeista i oranzines spalvos pakuotes, senesnes konsultantes tikrai turetu prisiminti, tai buvo 2011 m.  4u.gif  kataloge siuo metu jis 86 psl.


Gali buti,kad suklydau wink.gif
Atsakyti
laba vakara, kaip zinia, keites serijos avon naturals pakuotes.
gal kuri zinote i koki dabartini sampuna yra pakeistas _sis?
user posted image,
skirtas riebiems plaukams su avietemis?
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2014 08 05, 21:55)
laba vakara, kaip zinia, keites serijos avon naturals pakuotes.
gal kuri zinote i koki dabartini sampuna yra pakeistas _sis?
user posted image,
skirtas riebiems plaukams su avietemis?

Nemanau kad jis pakeistas, tiesiog nėra dry.gif . Riebiems plaukams aš pasiūlau su imbieru ar citrusais.
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2014 08 06, 10:18)
Riebiems plaukams aš pasiūlau su imbieru ar citrusais.

aciu Jums labai - isgelbejote mano kliente 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kur dingo lako valiklis? Vartau jau kelinta is eiles kataloga, o jo kaip nera, taip nera.. g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doruta: 12 rugpjūčio 2014 - 10:51
Sveikos 4u.gif gal viena ausimi girdejot ar sekanciam kataloge (nuo 2014 09 10) bus kokiu nors geru akciju Planet Spa priemonems? Konkreciai domina veido kaukes. Sitame kur nuo siandien galioja tai visoms yra gera kaina, bet domina net kelios, visu iskart nesusipirksi. Ar sekanciame kataloge vis dar bus Thailand lotus flover kauke? Gal perkant ne viena bus kokia ypatinga kaina?
Matau kad siame kataloge Egyptian Secrets paskutini karta, gal kuri esat ja turejusi, kaip patiko? ax.gif

As pati turejusi Perfectly Purifying tai tikrai patiko, efektas jautesi, kai pabaigsiu savo turima kitos firmos valancia su moliu reikes vel sita pasiimt. smile.gif
Atsakyti