Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis ant palangės, balkone, terasoje

Senoji tema

http://www.supermama...?...8722&st=588


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 17 sausio 2013 - 18:08
Jei jau pradedat, tai ir aš imsiuosi. Jau sugalvojau kaip, tai eisiu atostogų nuo pirmadienio, tai pasižaisiu su sėklytėm bigsmile.gif
Atsakyti
O čia gal kam pravers truputis mano žinių ir patirties apie daržininkavimą balkone ir daržovių auginimą vazonuose:

http://www.floralove...te-balkone.html

Straipsniukas ilgas ir megėjiškas tai gal ir nelabai smagiai skaitomas. Jei perkaitysite būsiu dėkinga už nuomonę komentaruose straipsnio apačioje ar reiktų išskirstyti jį dalimis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2013 01 17, 19:34)
O čia gal kam pravers truputis mano žinių ir patirties apie daržininkavimą balkone ir daržovių auginimą vazonuose:

http://www.floralove...te-balkone.html

Straipsniukas ilgas ir megėjiškas tai gal ir nelabai smagiai skaitomas. Jei perkaitysite būsiu dėkinga už nuomonę komentaruose straipsnio apačioje ar reiktų išskirstyti jį dalimis  blush2.gif


man Jusu straipsnis patiko. Ypac aktualus apie prieskoninius augalus, kuriuos augindami I minusa tikrai neinam smile.gif juk visada svieziu turim po ranka, be to jie neblogai auga. Noretusi ateityje diiiidelioooo straipsnio apie prieskoninius augalus, nes ne su visais iseina susidraugauti auginant ne lauke.
Sorry uz komentara ne po straipsniu, kzkaip ten sudetingai gaunasi komentuoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-Ožiaragė- @ 2013 01 17, 19:50)
man Jusu straipsnis patiko. Ypac aktualus apie prieskoninius augalus, kuriuos augindami I minusa tikrai neinam smile.gif juk visada svieziu turim po ranka, be to jie neblogai auga. Noretusi ateityje diiiidelioooo straipsnio apie prieskoninius augalus, nes ne su visais iseina susidraugauti auginant ne lauke.
Sorry uz komentara ne po straipsniu, kzkaip ten sudetingai gaunasi komentuoti  blush2.gif


Ačiū 4u.gif Su priekoniais tai irgi pas mane patirties nėra daug, kai atsirado daržiukas lauke tai mažai jau ką auginu vazonėliuose, nes dažniau laistyti reikia. Tik bazilikus, petražoles ir rozmariną auginau. Šį savaitgalį bandysiu vėl bazilikus ir petražoles sėti auginimui vazoniukuose ax.gif
Atsakyti
beje as velyva rudeni issikasiau garbanotaja petrazole is drazo ir persodinau i vazona, auga puikiai, vesa; tik petrazole labiau megsta vesesne, gan apsviesta vieta, tai keliaudavau su vazonu kol atradau jei vieta, tai namiskiams sakau ot reikli grynai kaip ciklamenai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2013 01 17, 20:10)
beje as velyva rudeni issikasiau garbanotaja petrazole is drazo ir persodinau i vazona, auga puikiai, vesa; tik petrazole labiau megsta vesesne, gan apsviesta vieta, tai keliaudavau su vazonu kol atradau jei vieta, tai namiskiams sakau ot reikli grynai kaip ciklamenai mirksiukas.gif

o as neissikasiau, bet pries kelias dienas, nuejau paziureti prisiminus, atkasiau sniega ir nusiskyniau visa punda biggrin.gif Net nesusalusios, sviezut sviezuteles.
Atsakyti
Aš tai muskatinius šalavijus buvau išsitraukus iš po sniego biggrin.gif Skanu švieži prieskoniai wub.gif
Atsakyti
ar bandėte sodinti ridikėlius loveliuose? Ir kokias veisles renkatės? Aš pati esu keletą kartų sodinusi lauke, bet nerandu geros veislės... tai baisiai sukirmija, arba būna labai kieta skūra, arba visai tuščiaviduriai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ZiLiute @ 2013 01 18, 12:28)
ar bandėte sodinti ridikėlius loveliuose? Ir kokias veisles renkatės? Aš pati esu keletą kartų sodinusi lauke, bet nerandu geros veislės... tai baisiai sukirmija, arba būna labai kieta skūra, arba visai tuščiaviduriai  doh.gif

as auginau viena mamyte rekomendavo jeigu netingesite perverskite tema musu nuostabus darzas SM, na niekaip nepamenu pavadinimo berods French Breakfast, beje seklas pirkau Moki-Vezi g.gif
Atsakyti
dabar dar kaip tik perkalbėjau su vienu žmogum kuris mėgino auginti ridikėlius ant palangės... ir minėjo, kad turėjo kažkokių bėdelių, bet nepamena kokių unsure.gif
Ką jūsų patirtis byloja?
Atsakyti
kada zadate seti prieskonius? smile.gif
Atsakyti