Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas namuose

QUOTE(klaara @ 2013 02 12, 15:54)
Nepraeis mirksiukas.gif  schmoll.gif


O man atrodo kad praeis kažkodėl. Tik dar ne dabar. Nurims viskas, pailsės visi ir supras, kad nėr tas vilkas toks baisus, kaip pasakose kad rašo.
O šitas didelis pasipriešinimas iš inercijos toks, nes nedaryti nieko visada yra lengviau, nei kažką keisti smile.gif

P.S.: Aš pati namie negimdyčiau, tačiau nemanau, kad mano nuomonės turėtų laikytis ir kitos.
Atsakyti
QUOTE(Pavasarinė13 @ 2013 02 12, 13:46)
Ne, tiek to, neskaitysiu. Čia reikia vieno paprsato atsakymo. Jo, kaip supratau, ir dviejose temose nerasiu.



Vienos mamos susimokėtų visą sumą, kitos dengtų dalį, na o trečioji grupė reikalaus, jog iki paskutinio cento būtų sumokėta iš ligonių kasos smile.gif

Apie tai, jog nereikės papildomų etatų, galima nebesvaigt mirksiukas.gif Jau dabar trūkumas medikų, o tai kai šie pradės važinėti į namus ir budėti parom prie gimdyvės.... Kiek, pvz, prižiūrinti akušerė gali priimti per dieną savo kabinete, ir kiek ji apžiūrėtų gimdyvių namie, kai pas šias teks vykti asmeniškai. Mąstom logiškai mergaitės biggrin.gif Vien kiek bus pravažinėta laiko iš vieno miesto galo į kitą. Na bent jau darbo vietų bus... bigsmile.gif
Atsakyti
... nes namie gimdys nesuskaiciuojama daugybe....
Atsakyti
QUOTE(Selva @ 2013 02 12, 20:57)
... nes namie gimdys nesuskaiciuojama daugybe....


Na o tai kaip jūs įsivaizduojate? g.gif Susitariate su akušere, kad priims jūsų gimdymą. Štai jums prasideda, paskambinate - o jai darbo diena/naktis, turi gimdyvę. Tai palikus lėks pas jus, o ta tegul viena? Ar kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(KameHame @ 2013 02 12, 22:34)
Na o tai kaip jūs įsivaizduojate? g.gif Susitariate su akušere, kad priims jūsų gimdymą. Štai jums prasideda, paskambinate - o jai darbo diena/naktis, turi gimdyvę. Tai palikus lėks pas jus, o ta tegul viena? Ar kaip? g.gif


O kaip būna ligoninėse, kai susitari su akušere ar gydytoja ir tavo gimdymo metu ji jau "turi" kitą gimdyvę? g.gif Aš čia be ironijos klausiu, nes rimtai nežinau, nesusidūriau su tuo. Tik žinau, kad kas tariasi ir moka už tai pinigus, tai tikisi šimtaprocentinio dėmesio.
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2013 02 12, 23:19)
O kaip būna ligoninėse, kai susitari su akušere ar gydytoja ir tavo gimdymo metu ji jau "turi" kitą gimdyvę? g.gif Aš čia be ironijos klausiu, nes rimtai nežinau, nesusidūriau su tuo. Tik žinau, kad kas tariasi ir moka už tai pinigus, tai tikisi šimtaprocentinio dėmesio.


Jei sutampa, kad budi tuo metu, tai ir bėgioja taip per gimdyklas... Nebent ne jos pamaina, tada jau ji tik vienai gimdančiai priklauso, su kuria tarėsi.
Aš tariausi su gyd. iš anksto, bet kai atvažiavau gimdyti, ji tuo metu budėjo, be manęs gimdė dar 4 moterys tuo pačiu metu ir turėjo pas visas 5 suspėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 12 vasario 2013 - 23:13
Lietuvai tai utopinė idėja.
Juokinga, kai 5 vaikus turintis tėvas svaigsta žiniasklaidoje, koks jis vargšas, negimdys jie 6 vaiko, nes valstybė neleidžia to namie daryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasarinė13 @ 2013 02 13, 10:28)
Lietuvai tai utopinė idėja.
Juokinga, kai 5 vaikus turintis tėvas svaigsta žiniasklaidoje, koks jis vargšas, negimdys jie 6 vaiko, nes valstybė neleidžia to namie daryti biggrin.gif


Latvijoj jau realybė,kuo Lietuva prastesnė? rolleyes.gif Laiko klausimas tik kada utopija taps realybe-ne dabar tai metai kiti ir bent jau mūsų dukros turės galimybę gimdyti normaliai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 13 vasario 2013 - 10:21
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 02 12, 23:10)
Jei sutampa, kad budi tuo metu, tai ir bėgioja taip per gimdyklas... Nebent ne jos pamaina, tada jau ji tik vienai gimdančiai priklauso, su kuria tarėsi.
Aš tariausi su gyd. iš anksto, bet kai atvažiavau gimdyti, ji tuo metu budėjo, be manęs gimdė dar 4 moterys tuo pačiu metu ir turėjo pas visas 5 suspėti.



Liepa18 atsakė. Kaip viskas vyksta. Tai jei mums tų etatų neprireiks, tai mąstau į kurį tarpą akušerė šoks troleibusan ir skubės pas namie gimdančią, ją apžiūrės, ir atgal pardardės į ligoninę... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2013 02 13, 11:21)
Latvijoj jau realybė,kuo Lietuva prastesnė? rolleyes.gif Laiko klausimas tik kada utopija taps realybe-ne dabar tai metai kiti ir bent jau mūsų dukros turės galimybę gimdyti normaliai wub.gif

Gyvens irgi normaliai-prie žibalinių lempų....Arkliuku darban važiuos. Pasaka wub.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti