Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralus šėrimas (RAW/BARF)

user posted image

Sena tema
Informacija lietuviškai
Diskusija Faunos forume

Gerbkite kitus ir prieš klausdami perskaitykite bent susitemintą informaciją - sutaupysite laiko tiek sau, tiek kitiems.

Skanaus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arnolda: 26 balandžio 2013 - 22:01
Laba diena.
Kaip manote, jei, tarkim, šuo alergiškas mėsai, ar realu būtų jį maitinti vien ryžiais (grikiais) ir daržovėmis (na, kad ir kokį pusmetį - poilsiui nuo tinkamo maisto paieškų)? Kokių daržovių duoda šeriančios BARF būdu ir kaip jas paruošia?
Ieškodama straipsnių apie daržoves iškarto susidūriau su prieštaravimu - vienur parašyta, kad daržovės nebūtinos ir nepasisavinamos nei pačios, nei jose esantys vitaminai, kitur, kad jos turi sudaryti tam tikrą raciono dalį ir paaiškinta, koks paruošimas padeda pasisavinti vitaminus. unsure.gif Nusprendžiau, kad geriau, už praktikuojančias natūralų šėrimą, niekas nepakonsultuos... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(..seNse.. @ 2013 04 27, 14:49)
Laba diena.
Kaip manote, jei, tarkim, šuo alergiškas mėsai, ar realu būtų jį maitinti vien ryžiais (grikiais) ir daržovėmis (na, kad ir kokį pusmetį - poilsiui nuo tinkamo maisto paieškų)? Kokių daržovių duoda šeriančios BARF būdu ir kaip jas paruošia?
Ieškodama straipsnių apie daržoves iškarto susidūriau su prieštaravimu - vienur parašyta, kad daržovės nebūtinos ir nepasisavinamos nei pačios, nei jose esantys vitaminai, kitur, kad jos turi sudaryti tam tikrą raciono dalį ir paaiškinta, koks paruošimas padeda pasisavinti vitaminus.  unsure.gif Nusprendžiau, kad geriau, už praktikuojančias natūralų šėrimą, niekas nepakonsultuos... smile.gif


Argi alergiškas visai visai mėsai?smile.gif Iš daržovių kaži ar šuo gaus visų reikalingų medžiagų, kaip ir iš grikių/ryžių. Gal būtų geriau pasidaryti toleravimo testą ir matyti, kam būtent alergiškas ir vengti tų produktų.
Apie daržoves man pasakojo BARF parduotuvėj. Sakė, turi sudaryti apie 20 proc raciono. Bet aš retai duodu. Mes nusipirkom kilogramą tiesiog jau susmulkintų. O kad geriausiai pasisavintų, jos turi būti beveik miltelių pavidalo, tai net nežinau. Su blenderiu kokiu jas malt gal reikia ir padžiovint smile.gif Kiek man pasakojo, tai net sutarkuotos jau per didelės.
Atsakyti
Angliavandeniai sudaro tik porą procentų sausos gyvūno masės, visa kita - baltymai, riebalai... Taip kad patys darykit išvadas ko labiau reikia šuniui - mėsytės ar morkytės wink.gif
Pamėginkit nupirkti mėsos iš kitų tiekėjų, gal tai padės.
Atsakyti
Sveiki ! Norejau paklausti gal kas bande dżiovinti vištu kojytes . Nupirkqu pabandimui jau džiovintu skaniukams thumbup.gif thumbup.gif . Tai mastau gal pabandyti pačiai orkaiteje padžiovinti g.gif g.gif
Atsakyti
Manau, kad gerai gautųsi thumbup.gif . Tik o nauda iš to kokia? Ar ne geriau žalios? Nelabai įsivaizduoju kojos kaip skaniuko g.gif , ta prasme, ją duoti už kažką. nebent užduotis tik viena bus g.gif . Bet čia jau jums geriau žinoti. Aš tai džiovinau plaučius ir kepenis, skaniukams, žalių neėda, o pažiovinti -delikatesas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuse @ 2013 04 28, 13:43)
Manau, kad gerai gautųsi thumbup.gif . Tik o nauda iš to kokia? Ar ne geriau žalios? Nelabai įsivaizduoju kojos kaip skaniuko g.gif , ta prasme, ją duoti už kažką. nebent užduotis tik viena bus g.gif . Bet čia jau jums geriau žinoti. Aš tai džiovinau plaučius ir kepenis, skaniukams, žalių neėda, o pažiovinti -delikatesas biggrin.gif

Džiovintas susmulkinau . Eisiu dziovinti kepeneles irgi , nes nelabai eda , pabandysiu džiovintas .
Atsakyti
QUOTE(Tuse @ 2013 04 28, 14:43)
Manau, kad gerai gautųsi thumbup.gif . Tik o nauda iš to kokia? Ar ne geriau žalios? Nelabai įsivaizduoju kojos kaip skaniuko g.gif , ta prasme, ją duoti už kažką. nebent užduotis tik viena bus g.gif . Bet čia jau jums geriau žinoti. Aš tai džiovinau plaučius ir kepenis, skaniukams, žalių neėda, o pažiovinti -delikatesas biggrin.gif

Priklausoma dar koks tas šuo. Aš per agility savo šuniui ir neblogą tokį plaučio gabalą atiduodu jei labai gerai prabėga biggrin.gif
Atsakyti
reklamuoju RAW lietuvių grupę feisbuke
Atsakyti
Buvom siandien pas veterinarus, suo susirgo babezioze, aisku pradejo klausineti kuo maitinam, pasakem kad RAW, kad jauciu skrandziais. Ji pradejo sakyti kad skrandi galima duoti tik sviezia, iskratyta ir isplauta, ir negalima uzsaldyti paskui atsildyti, nes tenai veisiasi visokios bakterijos, vyksta pudimai, ir suniui tai nuodas, ir kad pas juos atveza sunis, sunkiai sergancius, butent priedusius skrandziu. Jos nuomone tada jau geriau nusipirkti avizu ir virti koses. Pasakiau kad su ja nesigincysiu ir tuo bigesi pokalbis. Ka reiktu kita karta tokiam veterinarui pasakyti? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MartynaPapartyna: 10 gegužės 2013 - 19:12
Tą patį - kad su juo nesiginčysit smile.gif Ką čia daugiau pasakysi, nes susirgo ne dėl šėrimo būdo
Atsakyti
QUOTE(MartynaPapartyna @ 2013 05 10, 20:11)
Ka reiktu kita karta tokiam veterinarui pasakyti?  smile.gif

O kam tam Jum jam ką nors sakyti reikia? Jūs kas? Mokytojas koks? Ar Jūsų pareiga mokyti veterinarą?
Atsakyti