Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

QUOTE(eernestute07 @ 2015 03 04, 17:14)

Sveika 4u.gif rasei pirma LP dare Merkys, o antra kur dareisi ir kas dare? :-) Nes man uz dvieju savaiciu LP pas Bagurska, dabar bijau... nors atsiliepimai tai skaiciau geriausi jo pnv. g.gif
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2015 03 04, 23:59)
Sveika  4u.gif  rasei pirma LP dare Merkys, o antra kur dareisi ir kas dare? :-) Nes man uz dvieju savaiciu LP pas Bagurska, dabar bijau... nors atsiliepimai tai skaiciau geriausi jo pnv. g.gif


Labas smile.gif antroji buvo daryta Rygoje Linezears klinikoje 2015-02-16. Tai mokama operacija, nes privati klinika, bet LT ligonių kasos dalį kompensuoja pagal LT kainas, kaip tik dabar laukiu ats. Iš jų kiek kompensuos.
Atsakyti
QUOTE(eernestute07 @ 2015 03 05, 10:28)
Labas  smile.gif  antroji buvo daryta Rygoje Linezears klinikoje 2015-02-16. Tai mokama operacija,  nes privati klinika, bet LT ligonių kasos dalį kompensuoja pagal LT kainas, kaip tik dabar laukiu ats. Iš jų kiek kompensuos.

o kiek kainuoja jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2015 03 05, 12:50)
o kiek kainuoja jei ne paslaptis?



Sumokėjau be kelių eurų 1500 Eur. O tikiuosi, kad grąžins LT ligonių kasos apie 800 eur, nes tiek kainuoja LT operacija.
Atsakyti
Sveikos.
Gan atsitiktinai radau sia temuke. Tai galiu paguosti kad diagnoze ENDO tikrai dar nera nuosprendis! Mano istorija prasidejo nuo to kad radus cistas ir jons nepasidavus gydymams medikamentais buvo paskirta laporoskopija. Po jos suzinojau kad man ENDO 3laipsnio (zidinukai, plius dvi gan dideles cistos). Tada man buvo tik 22 ar 23m. Rekomendacijos bandyti pastoti. Tuo metu vaiku dar neplanavom, bet sokas nemazas buvo zinant kad galiu bedu tureti bandant gandrus prisisaukt. Dar po operacijos paskyre KT. praejus keliems metams susituokem, nustojom saugotis, bet dar labai nesistengem (na nesekiau atidziai vaisingu dienu ir pan). Po pusmecio pradejau jau rimtai planuoti vaikuti, ir nusibreziau riba kad jei dar per 6 men nepastoju einu tirtis. Ir ka - visiskai naturaliai dar po 3 men pastojau 27m buvo)! Ir dar likimas apdovanojo dvyniais bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, nepasiduokit. Su 4 st Endo diagnoze pastojau naturaliai 5 men po laparoskopijos. Sportuokit, sociai maitinkites, maziau stresuokit ir, zinoma, dazniau mylekites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolin @ 2015 03 09, 14:15)
Merginos, nepasiduokit. Su 4 st Endo diagnoze pastojau naturaliai 5 men po laparoskopijos. Sportuokit, sociai maitinkites, maziau stresuokit ir, zinoma, dazniau mylekites smile.gif



labai džiugu dėl Jūsų thumbup.gif

tikiuosi visoms pavyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolin @ 2015 03 09, 14:15)
Merginos, nepasiduokit. Su 4 st Endo diagnoze pastojau naturaliai 5 men po laparoskopijos. Sportuokit, sociai maitinkites, maziau stresuokit ir, zinoma, dazniau mylekites smile.gif


Labai nuoširdžiai dėl Jūsų džiaugiuosi thumbup.gif

Bet imsiu ir pasisakysiu labai nepopuliariai... Literatūroje pateikiami duomenys, kad endometriozė 30-40% atvejų sukelia nevaisingumą, tačiau po operacijos nusprendžiau vadovautis ne statistika o laimingom supermamos istorijom. Bet jei jau patenki į tuos 30-40%, tai nei sportas, nei sveikia mityba, nei atostogos, nei atsipalaidavimas, nei negalvojimas nepadeda... Tokiai diagnozei 6 mėn, manau, yra maksimalus laikas saviveiklai...
Atsakyti
QUOTE(Mer @ 2015 03 09, 22:43)
Labai nuoširdžiai dėl Jūsų džiaugiuosi  thumbup.gif

Bet imsiu ir pasisakysiu labai nepopuliariai... Literatūroje pateikiami duomenys, kad endometriozė 30-40% atvejų sukelia nevaisingumą, tačiau po operacijos nusprendžiau vadovautis ne statistika o laimingom supermamos istorijom. Bet jei jau patenki į tuos 30-40%, tai nei sportas, nei sveikia mityba, nei atostogos, nei atsipalaidavimas, nei negalvojimas nepadeda... Tokiai diagnozei 6 mėn, manau, yra maksimalus laikas saviveiklai...

as po laparaskopijos pirma kart pastojau praejus 2,5metu naturaliai;) antra kart pastojau netiketai ,kaip tik nutraukiau maitinima wink.gif beje man irgi 4st endo wink.gif nieko nadariau tiesiog tikejau ,kad turesiu vistiek leliuka ir dave net du wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolin @ 2015 03 09, 13:15)
Merginos, nepasiduokit. Su 4 st Endo diagnoze pastojau naturaliai 5 men po laparoskopijos. Sportuokit, sociai maitinkites, maziau stresuokit ir, zinoma, dazniau mylekites smile.gif

Būna stebuklų, matyt mes vienos iš jų wink.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Kaip ir daugelis susiduriau su Endometrioze. Daug jau pasiskaiciau, bet iskilo tam tikru klausimu, tikiuosi mane priimsit ir galesit padeti blush2.gif
Ka tik neseniai suzinojau, kad ja turiu. Seniai mane kankina labai stiprus skausmai menesiniu metu, kad kai kada net is lovos pakilti negaliu, o nuskausminamieji nelabai padeda. Ginekologas is pradziu surado cista 5 cm, bet per sekancias menesines ji dingo, tada ir pasake, kad pas mane Endometrioze.
Kaip maciau, sia liga galima surasti tik laporaskopijos budu. Taciau man ja surado atlikus echoskopija. Iskart pasakysiu, kad gyvenu uzsienyje. Ten medicinos sistema labai skiriasi nuo lietuviskos.
Kaip supratau nuskausminamuju nera, kurie nuimtu visiskai skausma. Ginekologas pasiule kontraceptikus, kurie is vis panaikina menstruacijas, bet as atsisakiau, nes kaip tik su vyru galvojom pabandyti padaryti antra vaika greitu laiku, tai pagalvojom, kad kaip tik atejo ta proga, kuria reikia isnaudoti. Ne veltui viskas taip susikloste, manau. Kolkas pirmas bandymas buvo sestadieni. Labai nekantrauju pasidaryti testuka bigsmile.gif
Bet pergyvenu kad nebutu kokiu komplikaciju del sios ligos, jei pastociau. Skausmai nedingsta. Dirbu fizini darba, tai vakar sunkiai dirbau. Siandien pasiprasiau iseiginiu iki penktadienio. Penktadieni pas savo seimos gydytoja einu, ziuresim, ka ji pasakys. Ar tai normalu, ar galima bandyti daryti nestuke.gif jei man vis dar skauda, kad ir ciklo vidurys, nors ginekologas pasake, kad galiu laisvai pastoti? verysad.gif Gal kuriai is jusu irgi taip sunkiai sekesi planuoti nestuma? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laurakliusenkoviene @ 2015 03 17, 11:44)
Sveikos merginos 4u.gif

Kaip supratau nuskausminamuju nera, kurie nuimtu visiskai skausma. Ginekologas pasiule kontraceptikus, kurie is vis panaikina menstruacijas, bet as atsisakiau...

Mano ziniomis tik laporoskopijos metu nustatoma ar yra endometrioze,o pries tai echo ar kitaip endo tik itariama,tiesiog gydytojai to negali patvirtinti 100%, bet cistos jau ir per echo matomos. Ir Lt tai nustato.
Siaip kiekvienas atvejis skiritngas,nenoriu gasdint,bet geriau pries darant bandymus pastot,pasikonsultuokite su gydytoju,nes kai kuriais atvejais pastoti gali bet nerekomenduojama, galbut del galimu komplikaciju.

Ir idomu gal pamenate siulytut tableciu pavadinima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 17 kovo 2015 - 15:36