Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

ankstesne tema

naudingi patarimai:

http://www.avai.lt/i...ata-naujas.html

http://blog.kampo.lt/?p=312




NATŪRALUS GRYBELINIŲ INFEKCIJŲ GYDYMO RECEPTAS

Probiotikai: 10-30 mlrd, bakterijų kapsulėmis arba milteliais. Vartojami valgant.

Mityba: venkite cukraus, alkoholio, duonos, pelėsinių maisto produktų, pvz., sūrio, melionų ir pistacijų

Oktaninė rūgštis: 500-2000 mg, triskart per dieną valgant.

Raudonėlių aliejus: 250-500 mg, tris kartus per dieną. Arba triskart per dieną gerkite raudonėlių arbatą.

Česnakai: 600-900 mg per dieną, dozę padalinkite į keletą dalių.

*KAD POVE1KIS BUTŲ STIPRESNIS:

Boro rūgsties žvakutės: dėkite į makštį. Niekada negerkite boro rūgšties.

DAR REKOMENDUOJAMA:

Pietų Amerikos (pau d'arco) arbata: palaikykite arbatžoles vandenyje penketą minučių ir gerkite triskart per dieną. Turi natūralių priešgrybelinių medžiagų.

Įsidėmėkite: Nurodytos kasdienes dozės piliulėmis arba kapsulėmis. Jei nurodyta kitaip, laikykitės duotų nurodymų.




Badaujantis padaras: priešgrybelinė dieta

Jei norite atsikratyti grybelio, reikia numarinti ji badu. O tai reiškia, kad teks atsisakyti jų mėgstamo maisto produkto - cukraus.

Atminkite, kad grybelis bujoja saldumynuose bei angliavandenių kupinoje aplinkoje. Geriausia ,,priešgrybelinė" dieta panaši į Atkinso dietą, bent jau keletas pirmųjų šios dietos savaičių: jokio cukraus, jokių perdirbtų angliavandenių (grūdų, makaronų, duonos ar dribsnių), jokio alkoholio, acto, vaisiu, pelėsinio sūrio, žemės riešutų, melionų ir sojų produktų. Bent jau ne dietos pradžioje. Apgailestauju, tačiau alaus sudėtyje taip pat yra mieliagrybių. Taigi, venkite jo. (Tiesa sakant, išskyrus taisykles, draudžiančias valgyti vaisius, laikantis priešgrybelinės dietos taikomi sveikos mitybos principai. Kai pabosta toks maitinimasis, Jūs galite vėl pradėti vartoti kai kuriuos produktus, ypač vaisius.)

Dar keletas pasiūlymų., kaip sustiprinti priešgrybelinį arsenalą.



Kokosų aliejus

Jei skaitėte mano ankstesnę knygą 150 sveikiausių produktų Žemėje, tai žinote, kad esu nepataisomas kokosų aliejaus gerbėjas, - tai vienas iš stipriausių priešgrybelinių savybių turinčių maisto produktų. Jo sudėtyje yra riebiųjų. rūgščių, padedančių organizmui pašalinti grybelį. Kaip ir valgomasis aliejus, jis yra itin atsparus karščiui ir neprisvyla. Tiems, kuriems nuolat pasireiškia grybelis, pravartu kasdien išgerti 2-4 valgomuosius šaukštus kokosų aliejaus.



Kaprilinė rūgštis

Kaprilinė rūgštis yra viena iš riebiųjų, rūgščių, kurios esama kokoso aliejuje; taip pat jos galima įsigyti kaip papildą. Mitybos ir natūraliosios medicinos specialistai jau daugelį metų naudoja ją kaip antigrybelinę priemonę; jos veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais. Nors kaprilinės rūgšties poveikio grybelinėms infekcijoms mechanizmas dar nėra visiškai aiškus, manoma, jog ji įsiskverbia į grybelio ląsteles ir griauna jų sieneles. Kaprilinė rūgštis greitai absorbuojama, taigi didesniam poveikiui gerai ją vartoti tirpiomis kapsulėmis.



Česnakas
Česnakas dar vadinamas rusišku penicilinu; jis laikomas gamtos dovanotu antibiotiku ir antigrybelinę priemone Nr. 1, - todėl česnakas yra ir stiprus priešas kandidai. Jo poveikis tarsi slaptos bombos: puikiai veikia prieš bakterijas ir mieliagrybius, tuo pat metu palikdamas neliestas gerąsias kūno bakterijas. Ne vienu tyrimu atskleista česnako poveikio galia, o kelių tyrimų rezultatai netgi parodė česnaką esant galingesniu už nistatiną, genciano Violetą ir kitas įprastas antigrybelines priemones.

Raudonėlių aliejus
Raudonėlių aliejus naudojamas gydyti kandidai jau daugelį metų, ir tyrimais įrodytas aliejaus poveikis naikinant kandidą. Tiesą sakant, raudonėlių aliejus pasižymi tokiu stipriu antimikrobiologiniu poveikiu, kad net įkvėpė vieną gydytoją, vardu Cass Ingram (D.O.), parašyti apie jį knygą, atitinkamai pavadintą „Vaistai yra spintelėje“ (The Cure is in the Cupboard). Laukiniai raudonėliai, taip kaip ir alyvmedžių lapų ekstraktas, pripažinti kaip turintys nepaprastų antigrybelinių, antibakterinių, antivirusinių ir antiparazitinių savybių. Galima vartoti raudonėlių arbatą, užpilant 1 – 2 arbatinius šaukštelius džiovintų žolelių karšto vandeniu ir paliekant pritraukti dešimčiai minučių. Galite gerti tokią arbatą tris kartus per dieną. Taip pat galite įsigyti raudonėlių aliejaus ir alyvmedžių lapų ekstrakto papildų forma. Pastaba: jei esate nėščia, nevartokite raudonėlių aliejaus, nes tai gali sukelti persileidimą.




Papildyta:
Gellyte aciu uz nuoroda, butinai nusipirksiu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 09 gegužės 2013 - 13:55
Puolė kas mėnesį šis nesusipratimas. Pradėjau gert pelynų arbatą. 10dienų ryte prieš valgį. Malonumas ne koks, bet tik tris dienas bjauru, paskui viskas daugiau mažiau pakeliama. Pakui pertrauka kokį mėnesiuką ir vėl 10dienų. Jei jau labai ne kas gerti tai įsilašinu citrinos sulčių kelis lašus. Jau keli mėnesiai jokio nemalonumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate4 @ 2013 05 23, 22:35)
Puolė kas mėnesį šis nesusipratimas. Pradėjau gert pelynų arbatą...Jau keli mėnesiai jokio nemalonumo smile.gif

Bet jug pelynas nuo skrandžio negalavimu, pakelia apetita, stabdo viduriavima g.gif
Atsakyti
Labas merginos,
Jau daug metu nekamavo mane sitos bedos,bet vakar prasidejo nemalonumai. Labai jau daug prirasyta apie visokius vaistus, bet as nusprendziau pasigydyti zolemis. Pabandykit ir jus, nes esat jaunos ir dar noresit vaikuciu tureti. Rekomenduoju baltaziede notrele. Ji moteru zole. radau ja 2006 metu forume, apie pienlige.Manau tikrai bus geriau nei vaistai. Tik jos vaistinese nebuna ,na o auga ji visoj LT, teks pasiom nusiskint. Sekmes
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2013 05 24, 18:09)
Bet jug pelynas nuo skrandžio negalavimu, pakelia apetita, stabdo viduriavima  g.gif


Tai tie grybeliai su virškinimo sistema ir žarnynu tampriai susiję. Jeigu ten susitvarkai (kam ir padeda pelynas, bet reikia žiūrėti, ar individualiai tinka), tai ir antram gale pagerėja po kiek laiko.
Papildyta:
QUOTE(Sebile @ 2013 05 25, 20:42)
Rekomenduoju baltaziede notrele.


Man nepadėjo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Senmergiukas: 25 gegužės 2013 - 20:55
gal kas bande Vagisan zvakutes? Idomu nuomones burtu isklausyt
Papildyta:
QUOTE(Sebile @ 2013 05 26, 08:47)
gal kas bande Vagisan zvakutes? Idomu nuomones burtu isklausyt


Radau vienoje knygoje kad raudonas dobilas, ziedai jauni lapeliai, geti ryte ir vakare likus pusvalandziui iki valgio. 3arb. sauks.zoles ir 1 stikl. vandens. Udniazoliu sultys labai veiksmingos jas reiketu praskiesti vandeniu ir isipurksti. Jei ka domins sitas receptas parasysiu daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Sebile @ 2013 05 25, 22:42)
Labas merginos,
Jau daug metu nekamavo mane sitos bedos,bet vakar prasidejo nemalonumai. Labai jau daug prirasyta apie visokius vaistus, bet as nusprendziau pasigydyti zolemis. Pabandykit ir jus, nes esat jaunos ir dar noresit vaikuciu tureti. Rekomenduoju baltaziede notrele. Ji moteru zole. radau ja 2006 metu forume, apie pienlige.Manau tikrai bus geriau nei vaistai. Tik jos vaistinese nebuna ,na o auga ji visoj LT, teks pasiom nusiskint. Sekmes

oarašykit plačiau, kaip vartoti, kaip gamintis mišinį ir pan... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2013 05 26, 14:09)
oarašykit plačiau, kaip vartoti, kaip gamintis mišinį ir pan... mirksiukas.gif

Jeigu nori ugniazole tau santykis toks valgomas saukstas isspaustu sulciu i 200 ml vandens.Reiketu isipurksti i vidu, mazina niezuli. atkuria pazeista maksties gleivine.
Raudona dobila 3 arbat saukst uzpilti stikline verd.vandens.Gerti puse stik. ryte ir vakare.
Dar rekomenduoja isgerti 2-3 puodelius kraujazoliu ziedu.
Cia is knygos Liaudies isminciu patarimai seimai.
Atsakyti
tikra tiesa, kad mieliagrybiu buna dazniausiai ir skrandyje. susitvarkius ten, sakoma kad pienglies grybelis pasiekia norma.
pati isityriau skrandi, rado stipru uzdegima ir daug tulzies.
Atsakyti
Merginos gal kam taip buvo - mane laikas nuo laiko kamuoja grybelis (candida), bet esmė tokia, kad su grybeliu makštyje kažkaip susitvarkau - tepaliukai, žvakutės, sodos vonelės, kartais praeina net keliems mėnesiams, bet vat tas pats grybas gyvena ir lūpų kampučiuose - jie sutrūkę, paraudę, skausmingi ir diskomfortas ir estetinė problema ...Ir čia jau niekaip neišsigydau...Buvo gydytoja išrašiusi tepaliuko, bet nepadeda man jis... unsure.gif
Atsakyti
Norejau ir as pasiteirauti del pienliges, turiu sia beda moteriskoje srityje, taciau jau kazkiek menesiu pastebejau, kad ant apatines lupos taip pat atsiradusios baltos kaip apnaseles, kurios nepraeina, nenusivalo, jos gan matomos, lupdaziu paslepiu. Nelabai zinau, pas kurios srities gydytoja eiti del to, galbut taip pat candida grybelio pasekmes. Gal zinote, kur galima butu pasidaryti tyrima sisteminei kandidozei?
Atsakyti
Gal kam teko naudoti Multi-Gyn tepalą? Girdėjau,kad nuima paraudimą ir niežėjimą..
Atsakyti