Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

SENA TEMA

Keli darbeliai is praeitos temos:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 17 gegužės 2013 - 17:20
as tai nematau jokiu serveteles perejimu g.gif gal nuotraukoje taip atrodo, nu nezinau, uzsakove buvo be galo patenkinta rolleyes.gif isveze jas dovanu i skotija.
Atsakyti
QUOTE(akwariuma @ 2013 05 17, 16:16)
as tai nematau jokiu serveteles perejimu g.gif gal nuotraukoje taip atrodo, nu nezinau, uzsakove buvo be galo patenkinta rolleyes.gif isveze jas dovanu i skotija.

as ir matau ax.gif beveik kiekviename jusu darbelyje ax.gif
na tada užsakove nežino kad yra supermama ir ten pagyru puodas ir keleta temu auksarankiu kurios isteis nuostabius darbelius kuria 4u.gif

man jusu darbuose labai kruopstumo truksta ax.gif arba taip man atrodo is foto blush2.gif
Atsakyti

 i 
Sveikos rankdarbių mylėtojos,

pastebėjau temose kelis draudžiamus dalykus. Prašau dar kartą perskaityti taisykles, kad ateityje nekiltų nesklandumų.

Primenu esminius dalykus:

* Komercija ir skelbimai skyrelyje draudžiami, todėl bet kokios komercinio/ platinimo/ reklaminio pobūdžio žinutės ir skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/ avatare/ pavadinime ir paraše) bus netoleruojami ir šalinami. Skelbimams yra Skelbimų lentos skyrelis.

* Temose įdėtos nuotraukos turi būti ne didesnės nei 640x480 taškų.

* Draudžiama cituoti daugiau nei vieną nuotrauką.

* Bendriems pirkiniams naudokitės Internetinių paslaugų skyreliu.

Gerbkite save, Rankdarbių skyrelio skaitytojus bei SM forumą.




Atsakyti
Tomiene, atsiprasom blush2.gif
Atsakyti
atsiprasau, daugiau cia nesigirsiu , matau kad tik jusu darbai be jokiu trukumu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akwariuma @ 2013 05 17, 21:44)
atsiprasau, daugiau cia nesigirsiu , matau kad tik jusu darbai be jokiu trukumu. biggrin.gif

tam ir yra ši tema, kad ne tik Jūs pati, bet ir aplinkiniai įvertintų Jūsų darbelį, gal kokią pastabėlę mesteltų ir patarimą vertingą duotų mirksiukas.gif Tikrai nematau reikalo pykti schmoll.gif

O merginos gali patarti, kodėl jų manymu kas nors ne taip, ką daryti tokiu atveju ir kaip ateityje tokių klaidelių nedaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akwariuma @ 2013 05 17, 22:44)
atsiprasau, daugiau cia nesigirsiu , matau kad tik jusu darbai be jokiu trukumu. biggrin.gif

Tikra tiesa ir pilnai jums pritariu. Jau senai nededu i sia tema savo darbu,nors turiu ju begale ir tikrai mazai kuom skiriasi nuo kai kuriu darbstuoliu darbu. Tema seku, zaviuosi darbais,bet paskutiniu metu pastebejau,kad tema labai aptustejo ir numanau del ko smile.gif . Liko viena pagrindine menininke ir viena ,kuri reikia- nereikia giria jos darbus laukdama kol ja kas pagirs biggrin.gif .Nors iki pagyru jai dar laaaabai toli. Na sekmes kuryboje ir grazios,siltos vasaros visoms !!!!!
Atsakyti
Manau,kad neverta pykti,juk kiekvienas is musu turim savo skoni,nuomone.yra merginu,kuriom tikrai labai gerai sekasi dekupazuoti smile.gif O yra siaip sau:)pvz.as ax.gif Bet noriu patarimu,todel pasirodysiu....Zinau,kad lakas galetu nebuti blizgus,geriau atrodytu,bet tuo metu kitokio neturejau doh.gif Yra daug trukumu,klaidu,bet idomu ka pasakysite jus....
user posted image
Minti su zodziais jau matet,labai man patiko,nusprendziau padaryti dovanu,tikiuosi nieko neizedziau biggrin.gif
Atsakyti
Mmarisha linksmai thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mmarisha @ 2013 05 18, 19:44)
Zinau,kad lakas galetu nebuti blizgus,geriau atrodytu,bet tuo metu kitokio neturejau  doh.gif  Yra daug trukumu,klaidu,bet idomu ka pasakysite jus....

Minti su zodziais jau matet,labai man patiko,nusprendziau padaryti dovanu,tikiuosi nieko neizedziau  biggrin.gif

Man nepatinka, kad kaip ir kopija Angel remelio, kuris vis delto su mintim buvo, iseina. Nuotrauka prastos kokybes, taip daugiau nera cia ka komentuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džiuga+: 19 gegužės 2013 - 18:30
QUOTE(Džiuga+ @ 2013 05 19, 19:30)
Man nepatinka, kad kaip ir kopija Angel remelio, kuris vis delto su mintim buvo, iseina. Nuotrauka prastos kokybes, taip daugiau nera cia ka komentuoti.

Aisku,kad nepatiko,bet tai ne kopija pirmiausia biggrin.gif o mintis ten kurioj vietoj buvo? blink.gif
Atsakyti