Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

QUOTE(c_ataner @ 2013 05 20, 21:14)
Užsakymas


Paprasta, skoninga, grazi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2013 05 20, 16:08)

Mamule13, leisk atspeti, cia kazkas taupys ant automobilio?  ax.gif Man aplink paveiksliuka fonas nesusirisa su paciu paveiksliuku, kaip isplestas is konteksto atrodo... Niu cia jau kaip sakoma skonio reikalas... As tikriausiai pripaisyciau fona, tos pacios spalvos kaip is servetele su masiniuku... 4u.gif

ant automobilio arba kelionei biggrin.gif
na realiai tas fonas geltonesnis, galvojau ir geltonai dazyt likusi fona, bet pabijojau, kad nesigaus su krasteliais susitvarkyt serveteles, tai padariau taip.... ax.gif
Atsakyti
Labai vynui dėžutė patiko 4u.gif C_ataner pašnibždėk koks čia beicas ir aš užsimaniau tokios spalvos smile.gif

O, kad neliūdna būtų...mopsų mylėtojai buvo padovanota smile.gif

Labai blizga, labai daug lakuota, apačia - baltas perlamutras.

user posted image

user posted image

Atsakyti
AnAngel, Sig ačiū 4u.gif
Dėžutė mopsų mylėtojai miela wub.gif

QUOTE(Sig @ 2013 05 22, 09:45)
Labai vynui dėžutė patiko 4u.gif C_ataner pašnibždėk koks čia beicas ir aš užsimaniau tokios spalvos smile.gif


Negaliu pašnibždėt naudingos info, nes beico spalvą sumaišiau pati iš trijų ax.gif Kiek suprantu, tai tik kad jis spiritinis. Vyras partempe man jo iš darbo hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(c_ataner @ 2013 05 20, 20:14)
Užsakymas


gražu 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 05 24, 14:39)



Labai faina. Spalvos grazios. O kas viduj parasyta? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2013 05 24, 16:00)
Labai faina. Spalvos grazios. O kas viduj parasyta? 4u.gif

Ačiū 4u.gif ...negaliu sakyti nes čia viena SM narė užsakė kitai SM narei,kuri gan dažnai kaišioja savo nosytę, ten , kur yra žodelytis dekupažas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 05 24, 18:18)
Ačiū 4u.gif ...negaliu sakyti nes čia viena SM narė užsakė kitai SM narei,kuri gan dažnai kaišioja savo nosytę, ten , kur yra žodelytis dekupažas smile.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akwariuma @ 2013 05 17, 17:16)
as tai nematau jokiu serveteles perejimu g.gif gal nuotraukoje taip atrodo, nu nezinau, uzsakove buvo be galo patenkinta rolleyes.gif isveze jas dovanu i skotija.

na negaliu neparasyti smile.gif jus jokiu perejimu nematot nes ju ir nera, as nieko nenusimanau apie dekupaza, bet gi matosi kur gaunasi vientisa, o kur serveteles gabaliukas kaip lipdukas priklijuotas unsure.gif
Atsakyti
Mano pirmieji knygų skirtukai.
Užsakymas: Dovana darželio auklėtojoms...

user posted image

user posted image
Atsakyti
Pasiuvau krikstadeze Rokui smile.gif

user posted image
Atsakyti