Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

QUOTE(Dinulyte @ 2013 05 18, 11:05)
Jau senai nededu i sia tema ...

Nesuprantu kodėl...ar kad perskaitot jums netinkamą komentarą...
Nu kodėl bijote...juk dažniausiai komentarus sako tos, kurios tikrai nusimano dekupaže ir ne vieną dešimtį yra sukūrusios, jums tereikia tik AČIŪ pasakyti, kad nepasivargina paatviraut...aš daug kam norėčiau išsakyt savo nuomonę, bet bijau blush2.gif , tikrai bijau, kad būsiu ne taip suprasta...nemėgstu skaudint žmonių, dažnai pastatau save į jų vietą todėl dažnai nutyliu, bet jei manęs kas per AŽ užklausia, mielai atsakau.

akwariuma, matau, kad seniai dekupažuojate, bet... pirmi darbai ne ką skiriasi nuo pastarųjų...nu tikrai jiems trūksta kruopštumo, o servetėlės perėjimus juk nėra labai jau didelis menas paslėpt dažų sluoksniu, gal labiau ...skonis...nereikia įsižeist, labai norėčiau pamatyt jūsų sekantį darbą...turėtų būt progresas...sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 05 19, 20:41)
Nesuprantu kodėl...ar kad perskaitot jums netinkamą komentarą...
Nu kodėl bijote...juk dažniausiai komentarus sako tos, kurios tikrai nusimano dekupaže ir ne vieną dešimtį yra sukūrusios, jums tereikia tik AČIŪ pasakyti, kad nepasivargina paatviraut...aš daug kam norėčiau išsakyt savo nuomonę, bet bijau blush2.gif , tikrai bijau, kad būsiu ne taip suprasta...nemėgstu skaudint žmonių, dažnai pastatau save į jų vietą todėl dažnai nutyliu, bet jei manęs kas per AŽ užklausia, mielai atsakau.

akwariuma, matau, kad seniai dekupažuojate, bet... pirmi darbai ne ką skiriasi nuo pastarųjų...nu tikrai jiems trūksta kruopštumo, o servetėlės perėjimus juk nėra labai jau didelis menas paslėpt dažų sluoksniu, gal labiau ...skonis...nereikia įsižeist, labai norėčiau pamatyt  jūsų sekantį darbą...turėtų būt progresas...sėkmės 4u.gif

Jus ,Sobieska,labai graziai paaiskinote,negaliu nekomentuot.... blush2.gif Manau,kad jums tikrai nevrta bijoti issakyti savo nuomone,nes jus tai mokate padaryti thumbup.gif o kaikuriu pasisakymai manau,kad geba uzmusti nora rodytis cia...Manes tai neliecia,nes bandysiu dar itikti su foto kokybe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mmarisha @ 2013 05 19, 20:45)
Aisku,kad nepatiko,bet tai ne kopija pirmiausia  biggrin.gif o mintis ten kurioj vietoj buvo?  blink.gif


Mano pirmam darbe (kuri savo dukrai dariau) panaudojau jos zodzius iki 3 metu amziaus, dabar pidau zodyneli kitoje remelio puseje... Nuo 3-ju metu bus kitas remelis tokio pat dekoro tik su kitais zodziais... Tai buvo ne dovana, o tiesiog sau ir jai atsiminimui. Bet nieko pries neturiu kad tai ne sau, o dovana. Del idejos peremimo tikrai neisizeisiu ir bangu nekelsiu... drinks_cheers.gif Tai yra naturalu kai dedi darba i viesuma. Net ir maloniai pasijauciau... Siek tiek.. drinks_cheers.gif
Cia musu komplektukas:
user posted image
Jusu remelis man asmeniskai mielas, tik man truksta simetrijos zodziu isdestyme, galbut viena po kitu reiketu rasyti, taip vietos susitaupo, o ne per bruksneli, niu ir pritarsiu Dziugai, nuotraukos kokybe galetu but geresne, kodel nenufotografavus dienos sviesoje, be blykstes? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnAngel: 19 gegužės 2013 - 21:42
Del nuotraukos kokybes,taip,sutinku biggrin.gif As sita remeli pirma karta matau,kalbejau visai apie kita,apie si.... https://www.facebook...4...e=3
Atsakyti
QUOTE(Mmarisha @ 2013 05 20, 08:07)
Del nuotraukos kokybes,taip,sutinku  biggrin.gif  As sita remeli pirma karta matau,kalbejau visai apie kita,apie si.... https://www.facebook...4...e=3


Sita jau dariau po zemuoginio, pagal uzsakyma... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinulyte @ 2013 05 18, 11:05)
Tema seku, zaviuosi darbais,bet paskutiniu metu pastebejau,kad tema labai aptustejo ir numanau del ko smile.gif . Liko viena pagrindine menininke ir viena ,kuri reikia- nereikia giria jos darbus laukdama kol ja kas pagirs biggrin.gif .Nors iki pagyru jai dar laaaabai toli. Na sekmes kuryboje ir grazios,siltos vasaros visoms !!!!!


ar tikrai dėl to aptuštėjo? jūs sekate tiktai temą ar apskritai kuo pasaulis šiuo metu gyvena? dekupažo bumas seniausiai pasibaigė. Todėl čia ir tuščia. Beliko tik kelios mergaitės, kurios kuria tikrai vertus dėmesio darbus. Prisipažinsiu - mano net medžiagos jau paseno, nors kartais norėtųsi kažką nuveikt.
Dėl skonio niekada nesiginčiju - čia draugų nėra. Bet kokybė darbuose turi būti. O jei dar tie darbai parduodami..... vežami į kitas šalis....... ir nėra ko įsižeidinėt ar slėpt savo darbus.
Ech tie lietuviai nemoka priimti komplimentų, bet ir kritikos jie nemoka priimti doh.gif

Jeigu darau tai, ką jau darau, pasiekiu tai, ką jau turiu (A.Einstein). mirksiukas.gif
Papildyta:
tik akmenim neapmėtykit. Aiškina čia tipo ta kuri darbų nerodo biggrin.gif kažkada ir aš dekupažu užsiėmiau smile.gif www.public.fotki.com/rasairegle (jei kam labai smalsu galės įkišt nosiuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2013 05 20, 12:01)
Dėl skonio niekada nesiginčiju - čia draugų nėra. Bet kokybė darbuose turi būti. O jei dar tie darbai parduodami..... vežami į kitas šalis....... ir nėra ko įsižeidinėt ar slėpt savo darbus.


Del sito pilnai sutinku... 4u.gif
Beje, nuostabus darbeliai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2013 05 20, 10:01)
ar tikrai dėl to aptuštėjo? jūs sekate tiktai temą ar apskritai kuo pasaulis šiuo metu gyvena? dekupažo bumas seniausiai pasibaigė. Todėl čia ir tuščia. Beliko tik kelios mergaitės, kurios kuria tikrai vertus dėmesio darbus. Prisipažinsiu - mano net medžiagos jau paseno, nors kartais norėtųsi kažką nuveikt.
Dėl skonio niekada nesiginčiju - čia draugų nėra. Bet kokybė darbuose turi būti. O jei dar tie darbai parduodami..... vežami į kitas šalis....... ir nėra ko įsižeidinėt ar slėpt savo darbus.
Ech tie lietuviai nemoka priimti komplimentų, bet ir kritikos jie nemoka priimti  doh.gif

Jeigu darau tai, ką jau darau, pasiekiu tai, ką jau turiu (A.Einstein).  mirksiukas.gif
Papildyta:
tik akmenim neapmėtykit. Aiškina čia tipo ta kuri darbų nerodo  biggrin.gif kažkada ir aš dekupažu užsiėmiau smile.gif  www.public.fotki.com/rasairegle (jei kam labai smalsu galės įkišt nosiuką smile.gif

drinks_cheers.gif
sobieska labai teisingai parase 4u.gif
pamenu c_ataner kaip tik pasirodė su savo pirmais darbais 4u.gif visi jie , jei ir su kažkokioms klaidom (bet nepamenu kad butu buve ax.gif ) jie buvo KRUOPŠČIAI padaryti
jei nera kantrybes ir kruopštumo manau nebus ir gražaus rezultato ax.gif
Atsakyti
sveikos, senai besirodziau... kritika man nebaisi smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2013 05 19, 22:32)

O man AnAngel vis tiek nepakartojamas ir originalus tavasis remelis, labai patikes ir, su dukrytes nuotraukyte labai savitas ir siltas takart pasirode. ax.gif


Grazus darbai, auksarankes kokybe net svieciat temoje, gaila, kad reciau tu darbeliu besimato. As dirbt pradejau, nelabai ir uzsakymu turiu, o laisvieji darbai ziuriu vis stumiasi i sona, nes kaip ir neskubu g.gif reikia susiimti biggrin.gif Visad stebejausi, kaip kitos po darbu speja ir prie dekupazo prisest.
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2013 05 20, 16:49)
O man AnAngel vis tiek nepakartojamas ir originalus tavasis remelis, labai patikes ir, su dukrytes nuotraukyte labai savitas ir siltas takart pasirode.  ax.gif
Grazus darbai, auksarankes kokybe net svieciat temoje, gaila, kad reciau tu darbeliu besimato. As dirbt pradejau, nelabai ir uzsakymu turiu, o laisvieji darbai ziuriu vis stumiasi i sona, nes kaip ir neskubu  g.gif reikia susiimti  biggrin.gif Visad stebejausi, kaip kitos po darbu speja ir prie dekupazo prisest.


Aciu labai 4u.gif
Davai jau grizk paklydele i musu bureli? lotuliukas.gif
Mamule13, leisk atspeti, cia kazkas taupys ant automobilio? ax.gif Man aplink paveiksliuka fonas nesusirisa su paciu paveiksliuku, kaip isplestas is konteksto atrodo... Niu cia jau kaip sakoma skonio reikalas... As tikriausiai pripaisyciau fona, tos pacios spalvos kaip is servetele su masiniuku... 4u.gif
Atsakyti
Užsakymas

user posted image
Atsakyti