Įkraunama...
Įkraunama...

Žirgai vienija ŽS&MJ

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Sveiki visi naujuose namučiuose smile.gif
Linkiu kultūringo ir produktyvaus bendravimo.

Sena tema
http://www.supermama...howtopic=923509
Atsakyti
Ačiū už naują temą 4u.gif

Tai va, mano mini reportažas iš šio savaitgalio. Pradėsiu atvirkščiai, nuo sekmadienio biggrin.gif nuvažiavom su draugu pažiūrėt varžybėlių pas Civinskus. Gražus renginys smile.gif pirma buvo taškų rinkimo konkūras (tokio dar pati nebuvau mačius). Daug startų, esmė yra surinkti kuo daugiau taškų per 1 min (kliūtys sužymėtos nr. nuo 1 iki 12, galima šokt kur nori, iš bet kurios pusės). Laimėjo Civinskaitė, surinkusi, jei neklystu, 150kažkiek taškų smile.gif Foto:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Buvo ir va tokių žemaitukų. Faini arkliukai, ir šoka neblogai smile.gif
user posted image

Po taškų rinkimo konkūro žiūrovus linksmino Aurelijos mergaitės. Pasiruošimas:
user posted image
user posted image
Papildyta:
Pirma buvo steeplechase'o rungtis - ratas su 3 kliūtelėmis smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image

O tada - šuolio galingumas.

~35 cm
user posted image
user posted image

Čia nežinau kiek cm biggrin.gif
user posted image

O čia - 80 smile.gif
user posted image

Apdovanojimai:
user posted image

Po visko radom šuolininkus arklidėse smile.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
Na o po šito pasirodymo prasidėjo dviejų fazių konkūras. Irgi buvo daug startų ir labai gaila, bet Agato mes nesulaukėm.. Na bet nieko, kitą kartą smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image

O dabar truputį apie šeštadienį biggrin.gif aplankiau Ekspresėlį, seniai jau buvau mačiusi. Fainuolis arkliukas, gerietis toks smile.gif jo savininkė prajojo truputį, o aš užsėdau tik pažingsniuot, kadangi ten nelabai yra kur joti (todėl nekreipkit dėmesio į kilpas biggrin.gif ). Bandžiau ir į risčią pasikelt, bet išsėdėti balne man dabar yra kažkoks kosmosas, visiškai praradau įgūdžius, tai tos risčios buvo kokie 10 metrų ir žingsniavom toliau smile.gif

user posted image
user posted image

Va toks mano savaitgalis. Pagaliau su žirgais smile.gif


Atsakyti
Monika, laabai gražios foto thumbup.gif Gaila, kad nebuvot iki galo. Na žinoma, kiekvienam savi pomėgiai svarbūs ir reik rast kompromisą. Man foto originalus atsiūsk į retisa7@gmail.com 4u.gif Ačiū.
Atsakyti
Rgistruojuos naujoj temoj smile.gif
Ogo kiek daug nuotraukyciu ir visos grazios smile.gif
Atsakyti
„Ulonų“ sporto klubo konkūrų varžybos
Akademijos mstl., Dotnuvos sen., Kėdainių r.

Varžybų pradžia: 2013-08-10, 12:00h

Konkūras Nr. 1.
Raiteliams ir žirgams startuojantiems pirmąjį sezoną. Kliūčių aukštis iki 50cm.
Starto mokestis – 10lt.

Konkūras Nr. 2.
Atvira klasė. Dviejų fazių. Kliūčių aukštis – 90 - 100cm.
Starto mokestis – 20lt

Konkūras Nr. 3.
Taurės rungtis. Kliūčių aukštis 110cm (su persirungimu)
Starto mokestis – 30lt
Konkūro rėmėjas: ūk. Algimantas Kižauskas
Apdovanojama: (400lt;300lt;200lt;100lt;100lt)

Konkūras Nr. 4.
Didėjančio sunkumo su Jokeriu. Kliūčių aukštis 100 – 120cm
Starto mokestis – 20lt

Apdovanojimai: taurės, rozetės, piniginiai prizai. Apdovanojama po 5 raitelius.

Paraiškas siųsti: iki 2013-08-04, el. paštas: gretete@gmail.com.

Visa informacija 8 639 92 396

Vilma , dabar paaiškink tu man , kodėėėl tu nestartuoji Ulonuose PATI su Kornetu, va tam konkūre, kurį paryškinau? Kodėėl nesinaudoji proga? IKI 50 cm tai jums čia juokingas aukštis ir labai gerai nuo tokio debiutuoti. Bėgsi ir prabėgsi risčia kaip kavaletes su Kornetu. Nu rimtai aš stebiuosi tavim doh.gif Komplektuojiesi amuniciją sau ir žirgui, ir važiuoji be atsikalbinėjimų.
Atsakyti
Labas rytas, tylenės biggrin.gif
Po vakar gan intensyvios darbu ir gera nuotaika dienos, šiandien ramu. Kol kas biggrin.gif Pasirodys Greta ir vėl griebsim eržilus į darbą. Visi energingi, galės reikštis. Ginete irgi padirbės ant korduko.
Vakar buvo gyvenimiškų anekdotų diena. *****, iki ašarų prisijuokėm su Greta. Abi karaliavom vienos. Sako anekdotai iš gyvenimo. Tai taip ir yra, realiai. Pirmas anekdotas buvo su inventoriaus pirkimu. Greta ieško Liublinui ausinuko. Radom laabai gražų, padėvėtą, bet gerai išlaikytą ir laabai pigiai. Bet kilo įtarimų, kad mažokas Liublinui gali būt. Taigi vyko tokia diskusija tarp mūsų A:- "O žiūrėk, neblogas ausinukas". G:-"Aha, fainas. Bet man kažkaip atrodo, kad mano žirgui mažokas". A:-"Mhmm, ane? Nu tai jei tavam netiks, tada aš savo eržiliukui pasiimsiu". G:-"O, tai gerai imam tada. Kažkuriam vistiek tiks. Kaina juokinga". A:-" Nu, o jei netiks abiems žirgams?", G:-"Mhm, ai tada sunešiosim pačios ". Arklialigė lotuliukas.gif Reikia nereikia, tiks netiks- imam vistieeek lotuliukas.gif doh.gif Va ir pirmas anekdotas. Bet tuo viskas nesibaigė. Vakaras pateikė mums dar vieną anekdotą. Atvažiavo treniruotei vienas vyrukas. Pabalnojom Bumuką ir nuėjom į "varlyną". Toliau situacija ten- Matom, iš už arklidžių kampo, nuo ežero pusės, takeliu išeina vyriokas. Varosi dviratį. Viena koja basa, kita su juoda kojine. Pusinėj gravitacijos įtakoj. Linksmas. Ieško antros kojinės. Pasuko keliuku link mūsų. "Laaabbas vakaraaas, ppponia. Ar galiu...paaasakyti- aš...irgi žžirgų gerbėėjas... Tikraii...". O tada sėdintis ant žirgo vyriokas:- "Kaaas? Kas tu? Kas jis toks? Mėgėjas? Gėjus? Nu jei gėjus, tai turbūt jau iš parado paskutinis eini, ane. Pavargęs toks visas matosi."....... Maniau apsi...iosiu iš juoko lotuliukas.gif Abu taip rimtai pasišnekėjo lotuliukas.gif Kažkas neišlemeno, kažkam pasigirdo ir va taip gimsta liaudyje anekdotai doh.gif Rimtai. Per dieną mums du anekdotai biggrin.gif
Atsakyti
O gi is kur anekdotai kyla? is gyvenimo biggrin.gif Kita karta kai atvaziuosiu neuzmirskit mane pas Zvaguli nuvesti paziureti smile.gif
Na as baile juk smile.gif As jau tokias 50cm ir is zovados sujungiu 3-5, daugiau nebandziau dar - bet kazkaip as noriu but ne paskutine tai va dar ir nevaziuoju - su treneriu kalbejom, kad kokiame Kalediniame sudalyvausime ir tada jau bent ne paskutiniai busime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(***Andrea*** @ 2013 07 30, 11:26)
Na as baile juk smile.gif As jau tokias 50cm ir is zovados sujungiu 3-5, daugiau nebandziau dar - bet kazkaip as noriu but ne paskutine tai va dar ir nevaziuoju - su treneriu kalbejom, kad kokiame Kalediniame sudalyvausime ir tada jau bent ne paskutiniai busime smile.gif

Paskutinė ar ne paskutinė, bet patirtis yra labai geras dalykas. Nuvažiuotumėt, pamatytumėt kaip kas, sudalyvautumėt, ir manau viskas gerai būtų smile.gif aš irgi bijojau prieš tas savo dresažo "varžybas" kiemines, ir galvojau kad labai blogai prajojau ir t.t., bet grupėj buvau pirma smile.gif ir kas liko, tai labai geri įspūdžiai. Todėl jūsų vietoj tikrai bandyčiau, puiki proga drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Kokios visos linksmos. Aurelija,man patiko apie gejus, megejus :-D
Monika, grazios nuotraukos.

As vel pietauju ir naudojuosi proga pas jus uzlekti. Biski susivelinau pietauti. Cia laikas labai greitai lekia. Turiu visokiu nuotrauku, bet nepagaunu nieko, kad paklausciau, ar galima deti.
Ir namuose intiko nera. Su draugu neseniai issinuomavom butuka, bet jis visai be rysio biggrin.gif

Gal kas ruosiates i seminara pas mus?
Atsakyti
Radau smile.gif Man labai gražu smile.gif Nusprendžiau pasidalinti blush2.gif Neesu ankščiau mačius tokiš gražių dalykų, tik ar patogūs... ax.gif ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2013 07 30, 11:51)

Gal kas ruosiates i seminara pas mus?


Kur kada koks seminaras...smile.gif
Galima butu daugiau info...vieta laika, tema???
Atsakyti
Taip taip prasom placiau apie seminara - vieta, laikas, tema, kas skaito ir kokia programele smile.gif
O cia reikia suprasti tokie balneliai g.gif
Atsakyti