Įkraunama...
Įkraunama...

Žirgai vienija ŽS&MJ

O tai kur Liublinuko sukuosena? Ko nenufotkinot?
Dar viena ausu tampytoja - maniskiui pamacius mano zirga pirma mintis buvo patampyti uz ausu... ir vis kai nuvaziuoja jam reik uz ausu ji paimti...
Atsakyti
www.zirgininkyste.lt/parelli-seminaras
Cia info apie seminara
Atsakyti
Labas rytas.
Na, kaip vetras ir skvalus isgyvenot? Pas mus gan ramiai. Zaibu ir dundulio buvo nemenkai. Lietaus tik dulksna, vejas vidutinis. Vilma, kaip Kaunas issilaike? Per zinias klausau nebloga gamtos sou abturejot.

O as laukiu gaziuju koju apsaugu erziliokui. Seiliu balos jau. Kol Gretos teta atves, tai seiliu tvenkinys zirgyne bus lotuliukas.gif

Varzybose vyras kalbejo su garsaus kaskadininko, zirgu dresuotojo A.Nemanio zmona. Jie turi du andaluzus. Tai oi triuku ismokinti jie. Imlus zirgai. Be va kastruot teko. Parode charakteri ne is gerosios puses.

Veki, na argi as ispanu ar vestern zinove biggrin.gif ? Sumaisiau ir tavo parodytus pobalnius. Siaip kiekvienas balnas turi sau skirta pobalbi. Ir tiek. Skirtingos salys, skirtingos tradicijos, va ir visi skirtumai. Info pilna internete, jei tik domina, galima gilintis.

Greta, labai graziai atrodot abu mirksiukas.gif
Atsakyti
Nusiaube Kauna kaip turi but smile.gif Bent jau tuo momentu kai lijo ir griaudejo tai atrode, kad labai baisia, o siandien jau ne zenklo - buvau stadione pabegioti, tai begimo takelis pradziuves net labai gerai - po pietu vaziuosim i zirgyna tai ziuresim kaip ten, bet dabar jau pas mus saulyte kepina tai manau, kad ir zirgyne gruntas bus isdziuves smile.gif
Atsakyti
Saulyteeee???? blink.gif Geeeras. O pas mus apniukus, salta rudeniska diena. Su striukem vaikstom.

Nu o mes temoj turim dar viena Maryte Melnikaite. Joviiita, tylene, nagi greiciau pasigirk ir parodyk koki zirga nusipirkai
bigsmile.gif
Atsakyti
Laba. bye1.gif

Joo, oras bjaurybė, visą pusdienį pralijo, o dabar apsiniaukę ir drėgmė tokia nemaloni... unsure.gif

Ačiū už pagyras mums su Liublinu. blush2.gif

Aš šiandien visą dieną praleisiu namuose. Ryte nevažiavau į žirgyną dėl oro, o dabar netikėtai staigmeną padarė iš užsienio grįžęs brolis! clap.gif
O jau rytoj, lėksiu su visom super duper apsaugom į žirgyną! biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Na tik isvaziuok atostogu tai priplepejot net nauja tema, turesiu ka veikt:)
Pasigirsiu, nusipirkau jau kelnytes, batukus ir aulus jojimui. Nu kaip fainai atrodo! Gaila kad siaip nesioti neina, maivyciausi ir maivyciausi visiems smile.gif Dabar tik isbandyti reikia ar ir patogu taip pat kaip grazu:)
O per TV kazkoki kanala rode apie krize ispanijoj, apie zirgu augintojus. Vienas andaluzu augintojas pasakojo kad uz dyka atiduotu savo arkliukus jei kas tik imtu ir i mesa nereiketu... Jetau kaip pagailo man ju, grazuoliukai toki... Gerais laikais buvo daug norinciu isigyti andaluzu, prisiaugino, prisipirko, o dabar nebeislaiko....
Niu ka, einu toliau skaityti:) Prisiziuresiu nuotraukyciu ir vel naktim sapnuosiu arklius, kaip ju pasiilgau!:)
Atsakyti
Sveiki gyvi.

Kam krize, o kam realiai puiki proga isigyti puikiu zirgeliu rolleyes.gif. Manau neteks jiems i mesa vaziuoti blink.gif

Gintare, tai labai prasom un Sartu pas mus isbandyti naujaja savo apranga mirksiukas.gif Tikiuosi dar rasi laiko mus aplankyti.

Na, o pas mus darbai verda. Ryta buvus rudeniska diena virto gazia vasariska. Zirgeliai megaujasi saulute. Saviskius irgi isvedus pries pietus lauk buvau. Erziliokas padirbejo siek tiek. Fiesta irgi "padirbejo"- nuejo levados patvoriu 20 metru ir prasnaude visa laika. Aciu Dievui Perla pati prisimaste zaidimu, tai nusilakscius net lauke atsigule pailset.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo retisa7: 01 rugpjūčio 2013 - 13:10
Laba 4u.gif

QUOTE(retisa7 @ 2013 07 31, 16:21)
Nu o mes temoj turim dar viena Maryte Melnikaite. Joviiita, tylene, nagi greiciau pasigirk ir parodyk koki zirga nusipirkai 

Kuri Jovita? biggrin.gif bet kuriuo atveju - sveikinimai, labai įdomu pamatyti 4u.gif

QUOTE(angelous @ 2013 08 01, 13:27)
Nu kaip fainai atrodo! Gaila kad siaip nesioti neina, maivyciausi ir maivyciausi visiems

Man tas pats buvo kai sau aprangą susipirkau biggrin.gif ir tuo metu tada buvo labai madingi ale raitelių rūbai - pilnos parduotuvės buvo kelnių su įsiuvais, trumpaaulių batų kaip jojimo, liemenių visokių.. Galėjau eit sau gatve ir būčiau buvus pati madingiausia biggrin.gif
Atsakyti
Ogi jovinika ax.gif Laukiu laukiu ir as ziniu ir fotooo thumbup.gif Ir be abejones sveikinimaiii drinks_cheers.gif

O as net kelis kart su dzinsais ir jojimo trumpaauliais mieste buvau. Ir labai madinga jauciausi biggrin.gif Ir su jojakelnem, beje, irgi teko. Akademijoj net komplimentu gavau ax.gif Siaip su jojimo aprangos dalim vaziuoju stebet varzybu. Nesvarbu, kad ne dalyvis, bet tinka i tema ir patooogu labai.
Atsakyti
Pas mus ir dienele fantastiska - saulyte sviecia, nekarsta, va cia tai vasara smile.gif
O as snd atradau nauja kliuties tipa, kuris man kol kas kelia siauba nors ir tris kartus persiritau biggrin.gif Tai dviguba kliutis kaip lygiagretes tik antrojo yra statmena, o pirmoji yra tokio pat aukscio kryziukas - kazkoks kosmaras - sokau tik 60cm, bet atrode kaip visa metra lotuliukas.gif
Papildyta:
P.S. o kalbant apie jojimo apranga as daznokai po treniruotes uzsuku i parduotuve netoli savo namu tai mano apranga (aisku murzina) sukelia milziniska susidomejima prie kasu is vyresniosios kartos puses tongue.gif
Atsakyti
Sveikos. O as busiu nemadinga biggrin.gif Man jojimo apranga yra labai nepatogus rubai biggrin.gif As nei jot, nei vaksciot negaliu. Batai trumpi dar nieko, bet aulai, kelnes tai kazkas baisaus. Normaliai as net nejoju su jojimo kelnem.
Vis taikausi sau nusipirkti kliosines jojimo kelnes arba chapsus ilgus
Atsakyti