Įkraunama...
Įkraunama...

Žirgai vienija ŽS&MJ

QUOTE(***Andrea*** @ 2013 07 30, 12:26)

Na as baile juk smile.gif As jau tokias 50cm ir is zovados sujungiu 3-5, daugiau nebandziau dar - bet kazkaip as noriu but ne paskutine tai va dar ir nevaziuoju - su treneriu kalbejom, kad kokiame Kalediniame sudalyvausime ir tada jau bent ne paskutiniai busime smile.gif


Vimaaaa, koks skirtumas kokia vieta??? Pirma- debiutas, patirtis. Antra, pirma karta tai kad ir nors tik iki pirmos kliuties ir tai- ir suprantama, ir negeda visiskai. Nejuokauk. Rinkis forma ir pirmyn. Klausyk ka sakom. Kaledinese retai tokie auksciai buna. Manieze ir kiek sunkeliau pirmam kartui.


QUOTE(VekiVivon* @ 2013 07 30, 14:12)


Mano manymu cia vesterniski pobalniai. Bet laaaabai, laaaabai grazus ir man wub.gif

Eugenija, kaip supratau grazus pokyciai gyvenime. Super.
O kas per seminaras? Kada? Placiau, jei galima.
Atsakyti
Vat zinodama savo zveri as ir laukiu maniezo smile.gif
Na as vadovaujuos ne tik olimpiniu principu - svarbu dalyvauti, bet ir nelikti paskutine biggrin.gif Treneris sake, kad iki ziemos tikrai pasiruosim smile.gif
Man ir pirma mintis buvo, kad pobalniai cia, bet nu sorry as praktike pasirodysiu - kaip toki isskalbti??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2013 07 30, 12:51)
Monika, grazios nuotraukos.
Gal kas ruosiates i seminara pas mus?

Ačiū. 4u.gif
va va, man irgi labai įdomu vieta, laikas, apie ką. Ir ar gali tokie grybukai kaip aš šiaip sudalyvauti blush2.gif

QUOTE(VekiVivon* @ 2013 07 30, 13:12)
Radau smile.gif Man labai gražu smile.gif Nusprendžiau pasidalinti

Tas juodas paskutinis man koks gražus bigsmile.gif atrodo patvarūs, medžiaga įdomi.

QUOTE(retisa7 @ 2013 07 30, 14:19)
Nejuokauk. Rinkis forma ir pirmyn. Klausyk ka sakom.

Būtent drinks_cheers.gif
Atsakyti
Oj tiksliai dar ir formos reik biggrin.gif o pas mane tik batai ir marskinukai tinkami varzybom yra biggrin.gif O baltos kelnes mane storina - tai gi atidedam debiuta kol numesiu koki 15kg lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(***Andrea*** @ 2013 07 30, 14:40)
Oj tiksliai dar ir formos reik biggrin.gif o pas mane tik batai ir marskinukai tinkami varzybom yra  biggrin.gif O baltos kelnes mane storina - tai gi atidedam debiuta kol numesiu koki 15kg lotuliukas.gif

Kelnes šiais laikais gaut ne problema. Galima gi ir smėlio spalvos, ne baltas, ne taip storins (lygtai būtų ten ką storint) biggrin.gif
Atsakyti
A matai kaip smelio ir taip turiu smile.gif valio liko svarkas ir pirstines biggrin.gif
Jei rimtai tai pas mus maciau sokant su juodais, melynais ir raudonais svarkais - o yra svarkams kazkoks reikalavimas spalvos?
Atsakyti
QUOTE(Mon. @ 2013 07 30, 16:05)
(lygtai būtų ten ką storint) biggrin.gif


Va va. As irgi apie tai. Uzsimesi labiau iliemenuota svarka ir busi liekna. Beje, zirgu konkuro varzybose tavo kompleksijai demesys nebus skiriamas. Ten kiti dalykai vertinami biggrin.gif

Ginete ryt sulauks gaziu koju apsaugu. Tai vel pasirodysim rolleyes.gif

Kazkokia mistika- kompe rodo sena mano avatara, o per mobilu jau nauja. Idomiai cia.

Na ir turim dar viena tylene, kuri ruosiasi puosiasi varzyboms. Rugpjucio 17 d dj varzybose Riesej debiutuos Greta su Liublinu rolleyes.gif
Atsakyti
Liuks lauksime rezultatu!
Na man bent jau rodo sena tavo avatara smile.gif
Tai va dar ir svarka reikia rasti tinkama smile.gif
Atsakyti
Nu va kazkoks briedas, *****. Tai ko nekeicia jau antra diena? Idomiai.
Atsakyti
Retisa, o galima plačiau kuo skiriasi vesterniški pobalniai nuo europietiškų? Jie ispanų gamybos. Tiesa kokiais balnais (tradiciniais jų) joja ispanai? Kaip vadinasi, kuo skiriasi?
Atsakyti
Labą vakarą.

Dėkoju ir aš Aurelijai už gražią naują temą. 4u.gif

Monika, gražių nuotraukų prikėlei thumbup.gif

Vilma, arba startuoji, arba startuoji. doh.gif Ir nesiginčyk. biggrin.gif


Aš katik iš arklidžių, vėl po puikios dienos.
Kaip jau mano trenerė išdavė, rugpjūčio 17 debiutuojam mudu abudu su ryžuoju. smile.gif Šiandien buvo priešvaržybinė pynimo repeticija. biggrin.gif Gražiai surišau kuodus Liubliakui, išėjom į treniruotę pasipuošę, kaip niekad. tongue.gif
Treniruojamės, aišku, daug ir sunkiai, bet tik tokiu būdu galim tobulėt. smile.gif
Daugiau nieko naujo, kasdien vis tas pats, na išskyrus tada, kai mus aplanko vienkojnis žirgų gerbėjas. g.gif

Ir pasirodom nuotraukų šiokių tokių iš treniruotės, kuri tapo fotosesija biggrin.gif Fotografu buvo Miglutė, tai fotoaparate po visko radau 535 nuotraukas. biggrin.gif

Mylu mylu. wub.gif
user posted image

Pasityčiojam truputį ax.gif
user posted image

Patampom už ausyčių blush2.gif
user posted image

Ir vėl myluojamės. rolleyes.gif
user posted image

Na ir kaip Vilma sakė, kataloginė nuotrauka. biggrin.gif Nesvarbu, kad ne ta koja zovaduojam, bet vis tiek graži nuotrauka gavosi. rolleyes.gif
user posted image

Tai va tiek. smile.gif


Atsakyti
QUOTE(***Andrea*** @ 2013 07 30, 15:28)
Jei rimtai tai pas mus maciau sokant su juodais, melynais ir raudonais svarkais - o yra svarkams kazkoks reikalavimas spalvos?

Manau kad paprastose varžybose jokių reikalavimų nėra. Kai karšta, žmonės apskritai tik su marškinukais šoka. Aš irgi visokiausių švarkų savaitgalį prisižiūrėjau. Netgi per olimpines raiteliai rengiasi skirtingai smile.gif

QUOTE(retisa7 @ 2013 07 30, 15:34)
Na ir turim dar viena tylene, kuri ruosiasi puosiasi varzyboms. Rugpjucio 17 d dj varzybose Riesej debiutuos Greta  su Liublinu rolleyes.gif

Geeeras bigsmile.gif labai gaila kad turbūt būsiu kitam Lietuvos gale tada....

QUOTE(Frosted. @ 2013 07 30, 22:19)
Monika, gražių nuotraukų prikėlei 
Ir pasirodom nuotraukų šiokių tokių iš treniruotės, kuri tapo fotosesija

Dėkui 4u.gif
Žiauriai gerai kartu atrodot thumbup.gif
Atsakyti