Įkraunama...
Įkraunama...

Tarybiniai eglutės žaisliukai

user posted image

I tema
II tema
III tema
IV tema
V tema
Atsakyti
Ziogeli, labai sveikinu su dukrytes gimimu wub.gif

labai grazi pradzia naujos temutes 4u.gif
Atsakyti
ačiū 4u.gif kad akys labai išlepo nebematau gražių žaisliukų, tai atviruką įdėjau. Iročka gal jau greit mus palepinsi savo naujais pirkinukais ax.gif
Atsakyti
kaip tik siandien fotografuoju lotuliukas.gif
Marijos zaisliukai labai gerai islaikyti, ypac patiko peleda wub.gif
Atsakyti
na va, mano najienos 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image

cia kas idomiausia, kitus idesiu i albuma smile.gif
Atsakyti
irocka7212 Labai pingvinas patiko, mašinytė ir varlė, aišku ir kiti labai faini, bet tų neturiu tai iš karto į akis krito, fainai kai galit nuvažiuos kažką rasti, aš su mažiuku niekur neišvažiuoju, o kas pažada, pasislepia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alicija.ali @ 2013 11 09, 11:27)

Man jis atrodo is nauju laiku, gal koks maximinis, nezn?


grazus varpeles, nematytas smile.gif

irocka7212,zinoma visi nerealus, bet varles, net namacius tokios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(irocka7212 @ 2013 11 09, 22:19)
kaip tik siandien fotografuoju lotuliukas.gif


nu va kaip pataikiau, šaunūs žaisliukai, pažiūrėjau ir albume nematytų turit wub.gif aš šįmet nieko dar nenusipirkau, nes kaip ir Marija niekur neišeinu, pražiūrėjau ebay, tai arba nieko gražaus arba jau ne mano kišenei doh.gif
Atsakyti
Labai gražūs Irockos žaisliukai,ypač mašinytė ir varlė, kaip daugumai, taip ir man smile.gif kažkas tokio 4u.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie Jūsų, viliuosi, neišvysite 4u.gif Užsikabinau ir aš ant šitų grožių, turiu kelis tarybinius, bandysiu kaupti kolekciją ir jau šiais metais pasipuošti senaisiais gražuoliais. Man, kaip pradedančiai, gal pasakysite, kaip atskirti tikrai vertingą žaisliuką nuo bet kokio? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif
Turiu šiek tiek senų žaisliukų eglutei. Galėčiau juos parduoti. Jeigu sudomino, atsiųsčiau žaisliukų nuotraukas į Jūsų el. paštą.
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 11 10, 21:50)
Jungiuosi prie Jūsų,

Sveika, parodyk savo žaisliukus smile.gif
Atsakyti