Įkraunama...
Įkraunama...

Tarybiniai eglutės žaisliukai

sveikos gyvos, 4u.gif
as siemet labai jau isranki palikau doh.gif lotuliukas.gif papirkau tik 4 zaisliukus,Veliau parodysiu.

naujokems labas 4u.gif

tie dideli zaisliukai (kazkada jau kalbejome) yra vadinami Kremliaus,nes jie buvo gaminami specialiai Kremliaus eglutei. Va cia galima ju paziureti http://www.christmas...p?showtopic=490
as asmeniskai ju nemrgstu,turiu tik viena didziule saule...sunki,storo stiklo tinkama tik didziulei eglei.


Kas klausete kaip atskirti kurie zaisliukai vertingi ,kurie ne. Pirmiausia reiktu pasidometi,paskaityti istorija biggrin.gif kokiu laikotarpiu kokie zaisliukai buvo gaminami. Aisku vertingiausi tie,kurie nesikartodavo kas metai, ir kiekvienas pustas zmogaus burna,o ir gamintoju kiekvienais metais vis atsirasdavo nauju (mazos stiklo puteju arteles susikrurdavo tik tam sezonui)

nuo 64metu zaisliukus prdarejo gaminti masiskai fabrikuose,va nuo tada jie ir pararanda savo tikraja kolekcine verte
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 11 13, 17:39)
Ziogeli2003, tai tie visi nuotraukoje yra laikomi Kremliaus konkoreziais ar tik tie du???

sitie visi , dar turiu pelėdą, bet kaip Vedda minėjo, juos tik ant didelės eglės kabinti nes nusveria liaunas šakutes
Atsakyti
kas prase katalogo nuorodos cia 4u.gif

o cia trupinelis istorijos apie zaisliukus bet rusu kalba biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 13 lapkričio 2013 - 20:25
parodau savo siuometinius ax.gif vis sakau,kad gana, bet vis nesusilaikau doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 14 lapkričio 2013 - 10:17
Va koks Kremliaus saules dydis doh.gif ir svoris 140gr doh.gif stiklas storas nepramusamas doh.gif ...buciau pirkdama pasidomejusi apie tuos Kremliaus zaislus ,tikrai buciau susilaikiusi cool.gif nors pardavejas turbut ir pats nezinojo ka parduoda,nes nebuvo jokio palyginimo...o dar is Ukrainos siunciausi cool.gif doh.gif dabar ji pas mane tikra kolekcine pagal visus parametrus doh.gif lotuliukas.gif


ir dar, vakar vel kritau i skaitinius apie zaislus ax.gif tai pasirodo tarp burbulu turiu tikrai vertingu ax.gif viena is ju serija pagaminta tikrai mazu tirazu, nors ir apie 74-75metus ,vadinamu "molinuko metodu".

va ax.gif
user posted image

jis is mano vaikystes, pati net pirkau, atstovejusi tais laikais kosmine eile doh.gif lotuliukas.gif

as tai myliu burbulus, be burbulu egle ne egle ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 11 13, 21:23)
kas prase katalogo nuorodos cia   4u.gif

o cia trupinelis istorijos apie zaisliukus bet rusu kalba  biggrin.gif


Aciu labai uz nuorodas 4u.gif Grazus burbulas ,spalvingas smile.gif O tas sidabrinis paukstukas ne vokiskas ?

Man dar knieti paklausti gal kuri turit vabala toks kai mano ? Vakar internete bandziau ieskoti tapataus zaisliuko , bet nesekmingai .

Dar noriu Jums parodyti senuka biciu avili ,tevas sake jog jis "smetoniskas"
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yunica: 14 lapkričio 2013 - 11:29
Vedda, aciu uz nuorodas 4u.gif
O kur Jus tokiu grazuoliu randate? blush2.gif g.gif
Atsakyti
pernai ieškojau apie tą Glinkos metodą bet nieko neradau norėjau pažiūrėt kokie ten buvo pagaminti žaisliukai tuo būdu. Gražūs Vedda pirkiniai ten gal ta boba iš žvejo kurios norėjai ? o aš dar nei vieno nenusipirkau, nu kažkaip apsileidau g.gif
Yunica o iš ko tas avilys padarytas ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 14 lapkričio 2013 - 13:21
[quote=Vedda,2013 11 14, 10:32]
Va koks Kremliaus saules dydis doh.gif ir svoris 140gr doh.gif stiklas storas nepramusamas doh.gif ...buciau pirkdama pasidomejusi apie tuos Kremliaus zaislus ,tikrai buciau susilaikiusi cool.gif nors pardavejas turbut ir pats nezinojo ka parduoda,nes nebuvo jokio palyginimo...o dar is Ukrainos siunciausi cool.gif doh.gif dabar ji pas mane tikra kolekcine pagal visus parametrus doh.gif lotuliukas.gif

neparodziau lotuliukas.gif doh.gif

user posted image


[quote=kuzdaite,2013 11 14, 13:10]
Vedda, aciu uz nuorodas 4u.gif
O kur Jus tokiu grazuoliu randate? blush2.gif g.gif
[/quote]
as internetu ax.gif perku,mainau ax.gif

www.mainyk.lt yra cia SM irgi pasiulo ,maciau cukranendre siandien kelis imete vel mirksiukas.gif


o vabalas man nematytas, dabar neturiu laiko pasikinisti po ta didziusia ukrainieciu kolekcija,gal ten kas pas juos yra panasaus.

o tas mano paukstis greiciausia vokiskas kazkieno perdarytas,turbut uodega nulauzta ir iskistas rusiskas prisegtukas, nes ant pilvo yra duobute vokiskam prisegtukui istatyti.

ne ,ziogeli, ne boba ten biggrin.gif ciukcia ar eskima ir berniukas b rozovyk pontax lotuliukas.gif ...bobai vis dar taupau. Pas mus nerandu niekur, nes pakankamai reta, o siustis jau super brangi gaunasi cool.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 14 lapkričio 2013 - 14:23
Apie "Molio metodą" (метод глинки).
Skaidrų žaislą įleisdavo į indą pilną molio. Kai molis pradėdavo džiūti įvairiose žaislo vietose lazdele piešiant piešinį pašalinamas molis. Ant pašalintų molio vietų išdažydavo įvairiomis spalvomis, kai dažai išdžiūdavo nuimdavo likusį molį. 1960 m. Vysokovske (Высоковске, Rusijos sritis) buvo pagaminta ir išleista viena didelė partija tokių žaislų. Šis metodas vadinamas „Molio metodu“ (метод глинки). Turiu ir foto, bet neikaip neperkandu, kaip reikia įkelti jas. Nebent nuo pat pirmo žingsnelio kas parašytų man žinutę. ax.gif
Atsakyti
as keliu per internetinius puslapius. www,radikal.ru. www.flirck.com arba per pikasa. isikeli i ten foto is kompo,paskui kopijuoji adresa paveikslo (su desiuniu peles klavisu spaudi "rodyti paveikslelio savybes", atsiradusiame lange buna melynai pazymeta,kopijuoji ta adresa. cia spaudi IMG langeli (kur virs atsakomos zinutes lango) i ji idedi nukopinta nuododa ir viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(violija @ 2013 11 14, 15:24)
Nebent nuo pat pirmo žingsnelio kas parašytų man žinutę.  ax.gif


senoje temoje buvau surašius kaip per radikal įkelti, kartais tik iš antro karto prikabina vis reklamas meta paspaudus Загрузить tai tiesiog dar kartą bandyti:
einate į http://radikal.cc/ ir ten yra pasitinkti failą iš savo kompiuterio. Kai nuotraukytė pasirodo ekrane (jei tinkamo formato) spaudžiate Загрузить
tada nukopijuojate atsiradusį kodą ir įkeliate į savo žinutę forume jei 2 tai bus didelė nuotrauka iš karto jei 3 tai nedidukė ir pasididins paspaudus. Na va kažkaip supasakojau 4u.gif
Atsakyti