Įkraunama...
Įkraunama...

Tarybiniai eglutės žaisliukai

Sveikutes, visos 4u.gif

Ir vėl, pamačius žaislus, šiirdis pradeda tankiau plakti lotuliukas.gif, vis galvoju, kada tai praeis...

kažko tokio naujo neturiu, nors gavau per klases susitikimą kelis iš klasiokės tongue.gif bet nepadariau foto dar ax.gif

norėčiau tos mažos plasmasinės eglutės,na,tos labai mažos blush2.gif

linkėjimai šviežiom mamytėm 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
irocka7212б , pavydžiu wub.gif , gražu labai.
Atsakyti
Susidomėjusioms mano turimais žaisliukais išsiunčiau jų nuotraukas į el. paštą. Čia įkelti, deja, nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 11 10, 21:50)
Jungiuosi prie Jūsų, viliuosi, neišvysite 4u.gif Užsikabinau ir aš ant šitų grožių, turiu kelis tarybinius, bandysiu kaupti kolekciją ir jau šiais metais pasipuošti senaisiais gražuoliais. Man, kaip pradedančiai, gal pasakysite, kaip atskirti tikrai vertingą žaisliuką nuo bet kokio? blush2.gif


Man tai burbulai yra kaip Jūs sakote bet kokie, visi kiti labai patinka, ai dar tie beformiai..abstrakcijos nelabai...
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Merginos gal galite ikelti tarybiniu zaisliuku knygos nuoroda ?

Klausiat koki zaisliukai vertingi ? manau iki 1960 metu gamybos,kurie yra ranku darbo . As visgi nusprendziau po truputi kaupti zaisliuku konstruktoriu kolekcija ,man jie idomiausi biggrin.gif Labai grazus cekoslovakiski zaisliukai konstruktoriai,pvz.e-bay pauksciukas narvelyja buvo parduotas uz 23 $
user posted image
Atsakyti
Laba diena visoms,

Gal galėtumėte nepagailėti ir pasidalinti kur ieškote ir perkate tokius žaisliukus? Mačiau yra ebay, bet ten brangoki... O gal Vilniuje kokių vietų yra? Būčiau labai dėkinga! smile.gif

Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 11 10, 21:50)
Jungiuosi prie Jūsų, viliuosi, neišvysite 4u.gif Užsikabinau ir aš ant šitų grožių, turiu kelis tarybinius, bandysiu kaupti kolekciją ir jau šiais metais pasipuošti senaisiais gražuoliais. Man, kaip pradedančiai, gal pasakysite, kaip atskirti tikrai vertingą žaisliuką nuo bet kokio? blush2.gif

aš tai renku pagal principą man gražu arbe ne blush2.gif vertingi t.y. kolekciniais laikomi yra sudėti į katalogus ( bent dalis) , kažkurioje temoje yra nuoroda , ir pagaminti, pataisykit merginos jei suklydau, iki 65 metų g.gif . Kažkokia rudeninė amnezija doh.gif Burbulų tarybinių ir aš nemyliu nors eglutės papuoštos šiuolaikiniais vienspalviais man irgi gražu.
Papildyta:
QUOTE(garsityla @ 2013 11 12, 13:37)
Laba diena visoms,

Gal galėtumėte nepagailėti ir pasidalinti kur ieškote ir perkate tokius žaisliukus? Mačiau yra ebay, bet ten brangoki... O gal Vilniuje kokių vietų yra? Būčiau labai dėkinga! smile.gif

aš tai tik per skelbimus internete
Atsakyti
Pati nebuvau, nemaciau, bet sako, sestadieniais ant Tauro kalno buna ir prie Akropolio, kai sendaikciais prekiauja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 11 12, 19:51)
Pati nebuvau, nemaciau, bet sako, sestadieniais ant Tauro kalno buna ir prie Akropolio, kai sendaikciais prekiauja 4u.gif

pernai ir internetu prekiavo jie, bet prisegamo žaisliuko kaina buvo apie 75 lt
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 11 12, 20:04)
pernai  ir internetu prekiavo jie, bet prisegamo žaisliuko kaina buvo apie 75 lt

blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Siandien gavau siuntinuka su zaisliukais, veliau foto padarysiu, man yra graziu wub.gif

O Kremliaus konkoreziai vertingi ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuzdaite: 13 lapkričio 2013 - 14:09
QUOTE(kuzdaite @ 2013 11 13, 15:09)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif
Siandien gavau siuntinuka su zaisliukais, veliau foto padarysiu, man yra graziu wub.gif

O Kremliaus konkoreziai vertingi ?


nežinau kiek jie vertingi, kelis turiu bet nekabinau dar nei karto

user posted image
Atsakyti
O as siandien pasipuosiau maza eglute biggrin.gif ,ai neiskenciau ax.gif
kaimyne pries savaite namu langus seniais besmegeniais su girliandom apkabino doh.gif ,tai zodziu ir as jau nuo siandien lauksiu kaledu
nufotkinau savo seneliuka vabala ,gaila,bet jo nugara perdazyta nagu laku verysad.gif ,speju ,jog jis irgi bus zaisliukas konstruktorius (gal klystu)
user posted image
user posted image
na ir dalis zaisliuku ant mano eglutes
user posted image
Atsakyti
Ziogeli2003, tai tie visi nuotraukoje yra laikomi Kremliaus konkoreziais ar tik tie du???
Atsakyti