Įkraunama...
Įkraunama...

Jungtinės Amerikos Valstijos

QUOTE(julijaro @ 2014 10 27, 20:52)
didelis ačiū visiems už patarimus!
Beje, DžonisJA dėkui už Oaklandą, net nesusimąsčiau apie šį variantą, reikės rimtai apmąstyti! Ir maršrutas atrodo įspūdingai  thumbup.gif . tik kelionės sąmata truputėlį išgasdino. Aš svajoju be beveik visų paminėtų parkų užsukti dar į Yellowstouną tai kilometražas gerokai padidėja (>8000 km  doh.gif ). Bijau, kad nebūtų kosminė suma, o ir kilometražas truputėlį neramina, bet net nežinau, nesinori neaplankyti ir Yellowstouno nors tu ką  smile.gif

Keliones samata normali,cia iskaiciuotos visos(ir nenumatytos)islaidos,minejau daug galima dar taupyti.Kiek isleistum europoj per tiek dienu su tokiu kilometrazu? .Iki Yelloustouno nuo Teasdale,UT dar 1000 myliu pirmyn ir atgal,keliones kastai smarkiai nepadidetu(manau apie 600dol),tik prie keliones reiktu prideti 3 dienas.Tas parkas labai nepakeliui,mes ir norejom,bet...
Atsakyti
Mes planuojame panašiai, tik apie 24 dienas ir užsukti į Yellowstone ir Grand Teton. Miestuose dienų praleisime minimaliai, kiek bus pakeliui smile.gif Dar bandysime į Havasupai užsiregistruoti smile.gif
Ačiū už Oakland!!!
Atsakyti
Siūlau nesigąsdinti dėl sąmotos. Kelione patariu planuoti iš anksto (kaip matau tą ir darot). Dėl kilometražo nereiktų jaudintis, bent jau man USA tie atstumai kažkaip kitaip jaučiasi, bet nuomojantis automobilį reiktų paskaityt sutartį. Teko matyt tokių dalykų kaip išvykus į kitą valstiją skaičiuojamas papildomas mokestis už kiekvieną mylią. Dėl auto nuomos kainos, vėlgi siūlau planuot iš anksto ir pasitikrint, ar kreditinė kortelė nepadengia auto draudimo, dar prieš nuomojantis mes pasigooglinom nuolaidų kodo/kupono (nevisada kas nors gero būna, bet praeita savaite sesuo gavo 15%). Gerai pagalvokit, kiek vairuotojų reikės, nes pridėti papildoma vairuotoją po kelių nuomos dienų gali kainuoti (sutarties perrašymo mokestis). Dar siūlau ryte prieš išvažiuojant link kažkokio objekto, pasitikrinti kuro kainas kelyje. Likom nemaloniai nustebinti kai pakeliui į Los Angeles kuro kainos pradejo nesveikai augti (berodz iki 4,59$ už regular), bet google visagalis patarė išsukt porą mylių į šoną.

QUOTE(julijaro @ 2014 10 27, 21:52)
didelis ačiū visiems už patarimus!
Beje, DžonisJA dėkui už Oaklandą, net nesusimąsčiau apie šį variantą, reikės rimtai apmąstyti! Ir maršrutas atrodo įspūdingai  thumbup.gif . tik kelionės sąmata truputėlį išgasdino. Aš svajoju be beveik visų paminėtų parkų užsukti dar į Yellowstouną tai kilometražas gerokai padidėja (>8000 km  doh.gif ). Bijau, kad nebūtų kosminė suma, o ir kilometražas truputėlį neramina, bet net nežinau, nesinori neaplankyti ir Yellowstouno nors tu ką  smile.gif

Atsakyti
kuro kainas tikrinkites gasbuddy.com
Atsakyti
QUOTE(julijaro @ 2014 10 27, 21:52)

Beje, DžonisJA dėkui už Oaklandą, net nesusimąsčiau apie šį variantą, reikės rimtai apmąstyti!

ojei, nu tikrai superinis pasiūlymas, apmąstykit būtinai ( ir aš pasidėsiu į galvą ateičiai). Man net atrodo, kad iki SF centro nuo Oaklando arčiau, nei nuo paties SF oro uosto.
Ir beje, patarimas užvažiuot į Treasure island irgi vertas apsvarstymo - tik aš labai primygtinai siūlyčiau tą padaryt vakare, kai jau sutems - San Francisko vaizdas neįtikėtinas smile.gif
Atsakyti
Dar salia San Francisko ir Oakland yra ir San Jose oro uostas, jis mazesnis kaip ir Oakland, bet visada verta skrydzius pasiziureti ir ten. Ypac vietinius JAV ribose. Aplamai, as kai ziuriu bilietu visada pazymiu, kad ir aplinkiniuose oro uostuose ieskotu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapsė @ 2014 10 30, 20:37)
ojei, nu tikrai superinis pasiūlymas, apmąstykit būtinai ( ir aš pasidėsiu į galvą ateičiai). Man net atrodo, kad iki SF centro nuo Oaklando arčiau, nei nuo paties SF oro uosto.
Ir beje, patarimas užvažiuot į Treasure island irgi vertas apsvarstymo - tik aš labai primygtinai siūlyčiau tą padaryt vakare, kai jau sutems - San Francisko vaizdas neįtikėtinas  smile.gif

Reikia vaziuot kaip ir diena,taip ir vakare,salos skulptura atrodo ispudingai,kaip ir vaizdas i S FR.
Saloje yra poilsio,pikniko staliukai,tai gera vieta susipakuoti,persirengti drabuzius(jei reikia)pakeliui is S FR i Oaklando aero.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2014 10 30, 22:44)
Dar salia San Francisko ir Oakland yra ir San Jose oro uostas, jis mazesnis kaip ir Oakland, bet visada verta skrydzius pasiziureti ir ten. Ypac vietinius JAV ribose. Aplamai, as kai ziuriu bilietu visada pazymiu, kad ir aplinkiniuose oro uostuose ieskotu wink.gif

iš tikrųjų, kažkaip niekad nešovė į galvą, bet tikiuosi, dar pasinaudosim smile.gif

QUOTE(DzonisJA @ 2014 10 30, 22:50)
Reikia vaziuot kaip ir diena,taip ir vakare,salos skulptura atrodo ispudingai,kaip ir vaizdas i S FR.
Saloje yra poilsio,pikniko staliukai,tai gera vieta susipakuoti,persirengti drabuzius(jei reikia)pakeliui is S FR i Oaklando aero.


aha, tikiu, kad ir dieną įspūdinga, tik vakare, kai miestas ( ir skulptūra) nušvinta, tai tiesiog atrodo, kad esi kokio nors filmo viduje biggrin.gif

Aš dar klausimą turiu - gal esat kas važiavę pakrantės keliu nuo Monterėjaus iki San Louis Obispo Kalifornijoj? Turiu omeny ne 101 kelią, o 1 - tą kur visai pakrante eina. Kiek maždaug gali užtrukt tokia kelionė, ar verta taip važiuot? Googlas rodo, kad 101 keliu važiuojant užtruktume 2,5 val, bet man norėtųsi važiuot pakrante, tik bijau, kad nestrigtume pusei paros.
Atsakyti
QUOTE(Kapsė @ 2014 10 30, 22:18)
iš tikrųjų, kažkaip niekad nešovė į galvą, bet tikiuosi, dar pasinaudosim  smile.gif
aha, tikiu, kad ir dieną įspūdinga, tik vakare, kai miestas ( ir skulptūra) nušvinta, tai tiesiog atrodo, kad esi kokio nors filmo viduje  biggrin.gif

Aš dar klausimą turiu - gal esat kas važiavę pakrantės keliu nuo Monterėjaus iki San Louis Obispo Kalifornijoj? Turiu omeny ne 101 kelią, o 1 - tą kur visai pakrante eina. Kiek maždaug gali užtrukt tokia kelionė, ar verta taip važiuot? Googlas rodo, kad 101 keliu važiuojant užtruktume 2,5 val, bet man norėtųsi važiuot pakrante, tik bijau, kad nestrigtume pusei paros.

google rodo 135myl-3.18h,tai praktiskai 4-5h su daznais sustojimais,o ju tikrai bus.Mes is Obispo-Morro bay 1 keliu iki S FR su sustojimais vaziavom apie 8h.
Atsakyti
Sausio mėn turėsime 5 laisvas dienas Niujorke.
Skaitau apie turus, nes gaunam ir kelionę, ir gidą, ir nakvynę.
Ar verta važiuot žiemą prie Niagaros krioklių?
Kokius lankytinus miestus, objektus būtų geriau rinktis, nes kiek skaitau aprašymai daugiau skirti vasarai, Bostonas, Vašingtonas ar ..?
Labai laukiu idėjų, minčių, nes pats laikas rezervuot
Atsakyti
QUOTE(DzonisJA @ 2014 10 30, 23:51)
google rodo 135myl-3.18h,tai praktiskai 4-5h su daznais sustojimais,o ju tikrai bus.Mes is Obispo-Morro bay 1 keliu iki S FR su sustojimais vaziavom apie 8h.

oho, ilgokai gaunasi, reikės kažką koreguot. Ačiū, už info smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Kapsė @ 2014 10 31, 15:16)
oho, ilgokai gaunasi, reikės kažką koreguot. Ačiū, už info  smile.gif

tai cia normaliai,i ta laika ieina pietus(1h),ilgiausias sustojimas prie izymaus ir ispudingo McWay falls(30min),o kur dar kiti sustojimai(kaip tik stop,taip tik 5min),pasifotkinti tai reikia smile.gif
Atsakyti