Įkraunama...
Įkraunama...

Jungtinės Amerikos Valstijos

Sveikos merginos,iskilo klausimas...Gal kas susidure.
Ar yra imanoma persiusti su lektuvu suniuka,be keleivio?Ir kiek tas malonumas gali kainuoti?
O jei yra keleivis,tuomet manau tikrai galima,koks tuomet mokestis yra uz augintinio gabenima?
Aktualu abu variantai...gal kas susidure ir galite patarti?
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2014 10 02, 07:08)
Sveikos merginos,iskilo klausimas...Gal kas susidure.
Ar yra imanoma persiusti su lektuvu suniuka,be keleivio?Ir kiek tas malonumas gali kainuoti?
O jei yra keleivis,tuomet manau tikrai galima,koks tuomet mokestis yra uz augintinio gabenima?
Aktualu abu variantai...gal kas susidure ir galite patarti?
Aciu.

paskaitykit shioje temoje, merginos yra rashe 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Klausimelis zinantiems ir jau susidurusiems: jei i jav vaziuoji antra karta su ta pacia el viza/ledimu (praejo nepilnai metai). Ar butina keisti info apie skrydi ir t.t. ar jau nieko nebejudinti ir skristi su ta pacia preita karta atsispauzdinta el viza?
Atsakyti
QUOTE(Gazelle @ 2014 10 07, 10:46)
Sveiki,
Klausimelis zinantiems ir jau susidurusiems: jei i jav vaziuoji antra karta su ta pacia el viza/ledimu (praejo nepilnai metai). Ar butina keisti info apie skrydi ir t.t. ar jau nieko nebejudinti ir skristi su ta pacia preita karta atsispauzdinta el viza?

Manau,kad nereikia, nes as isvis ten nieko nepildziau, nes dar neturejau bilietu. Ir Taip jau tris kartus skridau.
Atsakyti
Aciu uz atsakyma wink.gif
O Jus nei adreso Jav nebuvote suvedusi? Nes pas mane keitesi adresas (persikrauste draugai) ir aisku visi duomenys su skrydziu... Tai is dalies bijau ten programoj ka ir judinti, maza ka perkraus ir su neigiamu atsakymu paliks mano el viza.... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gazelle @ 2014 10 07, 12:08)
Aciu uz atsakyma wink.gif
O Jus nei adreso Jav nebuvote suvedusi? Nes pas mane keitesi adresas (persikrauste draugai) ir aisku visi duomenys su skrydziu... Tai is dalies bijau ten programoj ka ir judinti, maza ka perkraus ir su neigiamu atsakymu paliks mano el viza.... sad.gif

Adresa rasiau, bet jus nekeiskit, Jie isvis neziuri I ta ESTA. Turekit pasirasius ta adresa ant lapelio, Jei jau labai kabinesis, tai parodysit ir paaiskinsit. Bet nemanau, kad ten kas nors susidomes. Per tris kartus, manes tik viena karta prase parodyt ESTA, ir tai tik iskrendant is UK.
Atsakyti
Sikart auto nuomotis teko tik Las Vegas'e. Uzsisakem internetu is Sixt. Pasirinkom full size, gavom hibridine Hyundai Sonata. 5d., neribota rida, 2 vairuotojai, gavosi ~ 249$. Prasukom ~ 1500 myliu, buvo visai gerai, kuro sanaudos neblogos, gal kiek erzino garso izoliacija. Internetu jie to nesiulo, bet vietoj pasiule pasinaudot savaites pasiulymu: tos pacios salygos, nuoma savaitei 269$. Turi kazkokiu pasiulymu ir menesiui, bet nesigilinau.



QUOTE(rubinute @ 2014 09 28, 21:39)
Sveiki ! Su seima planuojam kelione i jav, galvojam kad nuskrisim i chicaga, is jos keliausim link new yorko ir tuomet pakrante leisimes i florida, galvojam issinuomuoti masina, kadangi planuojam keliauti 4suauge ir vienas vaikas metuku laiko, tai planuojam nuomuotis 7viete masina, kolkas dar ieskau bilietu, kolkas geriausius pasiulymus randu is varsuvos per londona... Kelione planuojam geguzes gale birzelio pradzioje. I jav keliausiu ne pirma karta, bet tam pakrastyje dar netwko buti, tad laukia dar visas marsruto sudeliojimas ir lankytinu vietu isnagrinejjmas smile.gif kur geriausia nuomuotis masina, kad galetume pasiimt chicagoje o palikt floridoje? Kolkas hertz siulo patraukliausi varianta, bet ir tai gaunasi apie 1300$

Atsakyti
QUOTE(kutuke @ 2014 10 07, 22:37)
Adresa rasiau, bet jus nekeiskit, Jie isvis neziuri I ta ESTA. Turekit pasirasius ta adresa ant lapelio, Jei  jau labai kabinesis, tai parodysit ir paaiskinsit. Bet nemanau, kad ten kas nors susidomes. Per tris kartus, manes tik viena karta prase parodyt ESTA, ir tai tik iskrendant is UK.

adresa,skrydi reikia pakeisti,kad butu viskas tvarkingai,visi ziuri i ESTA ,ji ivesta i kompiuteri,JAV migracine viska mato,o europoj papraso parodyti ant lapo,neklaidinkite keliautoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DzonisJA: 08 spalio 2014 - 15:31
QUOTE(DzonisJA @ 2014 10 08, 15:29)
adresa,skrydi reikia pakeisti,kad butu viskas tvarkingai,visi ziuri i ESTA ,ji ivesta i kompiuteri,JAV migracine viska mato,o europoj papraso parodyti ant lapo,neklaidinkite keliautoju.

Neklaidinu, o tik sakau kaip man buvo.
Atsakyti
QUOTE(kutuke @ 2014 10 08, 10:11)
Neklaidinu, o tik sakau kaip man buvo.


Snekat nesamones apie niekam nerupincia cia ESTA... kaip gali "neziureti i ESTA" jei tai jusu leidimas i sita sali ivaziuot? Niekam neidomus cia imigracineh jusu atspausdintas popierelis, juk tai nei dokumentas nei ka, bet jie visa ESTA info apie jus mato kai nuskanuoja jusu biometrini pasa. ESTA info turi but tiksli, nes jei prades klausineti ir neatitiks adresai ir pan tai gali ir neileisti. Keista kai zmones sau be jokiu priezasciu problemu nori prisidaryti.....
Atsakyti
Tevukui ESTA updatinau, ir jauciuosi gerai padarius, nes tai ko Jo klause ir buvo, kur gyvens ir ar turi atgalinius bilietus. Savo nieko nekeiciau, nes buvo irasyti 2 adresai, kuriu vienas tinkamas, antro atsikrate 2 dienos iki man atvykstant. Skrydzio datu nepildziau.
Atsakyti
Gal kam teko keliauti mašina 66 keliu (route 66) nuo Čikagos link Los Angeles? Ar verta? Yra ką pamatyti? Ar geriau tą atstumą lėktuvu įveikti? Keliautume gruodžio mėn.
Atsakyti