Įkraunama...
Įkraunama...

Ponai pomidorai

]Sena tema
Visa informacija
[attachmentid=231938]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 28 balandžio 2014 - 19:42
QUOTE(AusraR @ 2014 04 28, 18:38)
mano asmeniskai - patys puikiausi nuostabiausi. AUgo gerai, derejo gerai ir ilgai. Patys paskutiniai susirgo ir numire lyginant su kitais. SKonis - musu seimai labai labai tiko. Nei per kieti nei per minksti. Tokie ir truputi su rugstele ir ne per daug. Kaip hibridai - man tikrai labai patiko. Zodziu auginu siemet kaip vieninteli ir pagrindini hibrida.

tikiuos, ir aš ne prasčiau atliepsiu po šių metų. Auginsiu juos pirmą kartą (kaip ir apie kitus, sužinojau iš šios temos augintojų), labai jau gerus atsiliepimus palikdavote, o jau nuotraukų gražumas buvoooooo rolleyes.gif Juos, kaip aukštaūgius, t.p. galima paleisti į 2 stiebus, taip?
Atsakyti
Dėkui už naujus namučius 4u.gif

Vat ir pasipasakosiu apie savo šiltnamines išdaigas... Vakar sukišau savo didžiausius 30 daigų, nes arba jie numirs ant palangės toliau ten augdami, arba rizikuosiu sušaldyti. Bent jau antruoju atveju rizika jų nenumarinti didesnė. smile.gif Galiausiai prisiekiau sau, nuo mažų šalnų klostyti, degioti žvakes su užmaukšlintais moliniais uzbonais, nes radiatoriaus nėra kaip pastatyti, elektros nėra, galiausiai išsikasiu, jei jau užsnigt ruošis... ir tai bus geriau, nei jie, kad vargtų namie. doh.gif biggrin.gif
Šiandien po darbo dar ir šefas skambina ir sako, jog atsimena, kad man žolės pomidorams reik, kad atiduoda visus 15 maišų po 100ltr ką tik nupjautos žolytės. doh.gif Ir spėkit, ar aš neimsiu jos.... Nu gi nulėkiau visu greičiu, susidėjau maišus ir ką tik dabar grįžau tą žolyte apmulčiavus kokiais 4 cm savo popūnėlius. Ir dzin, kad ryt anksti į darbą... rolleyes.gif Bet dabar galvoju, gal reikėjo žolyte padžiovinti? Ar gerai padariau, kad mulčiavau dabar?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mičiko: 28 balandžio 2014 - 21:59
QUOTE(Mičiko @ 2014 04 28, 21:59)
Dėkui už naujus namučius  4u.gif

Bet dabar galvoju, gal reikėjo žolyte padžiovinti? Ar  gerai padariau, kad mulčiavau dabar?



Aš visada dėdu ką tik nupjautą žolę smile.gif Tik prie pat stiebo nepriglaudžiu.
Ir prikraunu daug, 5cm būna kaip minimum smile.gif
Papildyta:
Nu bet tie techniniai gedimai forume tai nervina gun_rifle.gif
Atsakyti
Raset,kad sianakt salna kur ne kur buvo, pas mus tai antras rytas rukai pievose stovi. Visai nelaukiu as tu salnu schmoll.gif Gerai,kad kaulavaisiai jau beveik prazydejo.
Atsakyti
Kazkuri klauset del pomidoru auginimo lauke, tai man pernai ( kaip ir kasmet biggrin.gif 0 atliko daigu tai sukišau prie šiltnamio tokioj lysutėj, Ir augo ir derėjo puikiai, sodinau Heinz 1370, nes tikrai pamenu, kad ant pernykščio pakelio rašė, kad tinka ir laukui ir šiltnamiui, šiemet gi pirkau irgi juos, ant pakelio jau apie lauką nė žodžio. Na bet dalis keliaus į kitąlysutę irgi šalia šiltnamio, o keletas daigų į visai kitą LT kraštą iškeliaus. Ir žemė kitokia ir liejimo galimybės žiūrėsim kas iš to gausis. Rudeniop parašysiu.

Aišku aš nieko mandro neauginu šiemet tik dvi veislės ACE ir Heinz. Mama mano gi ir Betaluxu ir juodu kazkokiu ir tigrinių ir visokių kokių turi. O man pomidorai tai turi būti raudoni ir apvalūs nei per dideli nei per maži. biggrin.gif

Be to apie sodinimą plėveliniuose šiltnamiuose, prieš Velykas penktadienį sukišau gal 10 daigų pomidorų ir keletą paprikų ( surinkau iš namų tokius dvasnas, ir sukišau, kad namie vietos neužimtų) ir ką prigijo visi iki vieno 2 naktis po to dangsčiau ir dabar va kur buvo šalnos irgi dengė. O šiaip sutvirtėję auga puikiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mičiko @ 2014 04 28, 22:59)
Dėkui už naujus namučius  4u.gif

Vat ir pasipasakosiu apie savo šiltnamines išdaigas... Vakar sukišau savo didžiausius 30 daigų, nes arba jie numirs ant palangės toliau ten augdami, arba rizikuosiu sušaldyti. Bent jau antruoju atveju rizika jų nenumarinti didesnė. smile.gif Galiausiai prisiekiau sau, nuo mažų šalnų klostyti, degioti žvakes su užmaukšlintais moliniais uzbonais, nes radiatoriaus nėra kaip pastatyti, elektros nėra, galiausiai išsikasiu, jei jau užsnigt ruošis... ir tai bus geriau, nei jie, kad vargtų namie.  doh.gif  biggrin.gif
Šiandien po darbo dar ir šefas skambina ir sako, jog atsimena, kad man žolės pomidorams reik, kad atiduoda visus 15 maišų po  100ltr ką tik nupjautos žolytės.  doh.gif Ir spėkit, ar aš neimsiu jos.... Nu gi nulėkiau visu greičiu, susidėjau maišus ir ką tik dabar grįžau tą žolyte apmulčiavus kokiais 4 cm savo popūnėlius. Ir dzin, kad ryt anksti į darbą... rolleyes.gif Bet dabar galvoju, gal reikėjo žolyte padžiovinti? Ar  gerai padariau, kad mulčiavau dabar?

prisiminiau jog šviežia žolė sugrūsta į maišus pradeda šust ir kaist, toks maišiukas ,įpylus truputuką vandens, gali tapt neblogu naturaliu šildytuvu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2014 04 29, 11:03)
prisiminiau jog šviežia žolė sugrūsta į maišus pradeda šust ir kaist, toks maišiukas ,įpylus truputuką vandens, gali tapt neblogu naturaliu šildytuvu    smile.gif


gera mintis ax.gif reiks vieną maišą atgalt kimšt ir savaigalio šalnos bus nusispjaut. tongue.gif o dar noriu ta su žvake ir moliniu vazonu apvožtu padaryt. Gal kas bandėt? Pasiteisino?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
apie Klaipeda vis pasiziuriu, salnu nerodo. Ka daryt? Issodinti pomidorus ar dar laukti? rolleyes.gif Vis uzeinu i siltnami, apziuriu daigus, taip norisi jiems salygas jau pagerinti, islaisvinti is tu vazonu... Patarkit, mielosios 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
gale savaitės bus šalnos. Jei turėsit galimybę apklostyt ar kaip pašildyt - žinoma, sodinkit.
Žiūriu, kad tikrai visur rodo šalnas, o Klaipėdoj ne smile.gif Ir aplamai prognozės gerokai pasikeitė - dienom šiltesnį orą žada, nei dar iš ryto žadėjo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 29 balandžio 2014 - 11:16
QUOTE(eglute-2002 @ 2014 04 29, 10:58)
Sveikos 4u.gif
apie Klaipeda vis pasiziuriu, salnu nerodo. Ka daryt? Issodinti pomidorus ar dar laukti?  rolleyes.gif Vis uzeinu i siltnami, apziuriu daigus, taip norisi jiems salygas jau pagerinti, islaisvinti is tu vazonu... Patarkit, mielosios 4u.gif  biggrin.gif

As sodinciau ax.gif
Ka cia su ta prognoze, po menesio gali salnos dar buti, tai negi lauksim. Uzdengsit su agro plevele, kiek supratau, siltnamis prie namu. Mano jau ir paprikos issodintos, nu su jom nezinau, kaip bus, nes siluma labiau megsta, bet ai.,,,, Zaisiu, klosiu, jei uzeis salna.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2014 04 29, 12:09)
gale savaitės bus šalnos. Jei turėsit galimybę apklostyt ar kaip pašildyt - žinoma, sodinkit.
Žiūriu, kad tikrai visur rodo šalnas, o Klaipėdoj ne  smile.gif  Ir aplamai prognozės gerokai pasikeitė - dienom  šiltesnį orą žada, nei dar iš ryto žadėjo  smile.gif

Aha, zada dabar siek tiek silciau, nei prognozavo g.gif

QUOTE(zikas1970 @ 2014 04 29, 12:12)
As sodinciau  ax.gif
Ka cia su ta prognoze, po menesio gali salnos dar buti, tai negi lauksim. Uzdengsit su agro plevele, kiek supratau, siltnamis prie namu. Mano jau ir paprikos issodintos, nu su jom nezinau, kaip bus, nes siluma labiau megsta, bet ai.,,,, Zaisiu, klosiu, jei uzeis salna.

Tiesa, salnos buna ir geguzes gale, ir birzeli netgi unsure.gif Gal ir nelaukt, sodinti..O siltnamis tai prie namu, aplink medine tvora, siaip silta pas mus biggrin.gif Veja labai sulaiko, ne pliki laukai vis tik... Uzgengsiu agro plevele jei kas, aisku, gal nenusals irnesakyk.gif
Atsakyti