Įkraunama...
Įkraunama...

Ponai pomidorai

Pas mus +3 ax.gif
Atsakyti
KLp - 23 val. +3C.
Atsakyti
QUOTE(Vobla @ 2014 05 05, 20:28)
vis tiek visa, kas lauke buvo islinde daugiamecio jau i tyrele pavirte- daugiau zalos nebus...

QUOTE(Asese @ 2014 05 05, 20:50)
Aš irgi lauke jau nebeturiu ką dangstyti - kas šalo, nušalo....... Košė arga nusiraitę......

Va,kiek čia galinčių tinginiaut nail.gif Dėl manęs,tai irgi prisnigt gali biggrin.gif
QUOTE(saintlina @ 2014 05 05, 22:36)
Tiesa, aš prieš šalnas ir po jų viską laisčiau, tik kad šaltu vandeniu.

Variau ir aš viską.Su šlangom purškiau,ale irgi šaltu g.gif .Ir mulčiuota beveik visur.Nu ir kas g.gif Užtat varvekliukų buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2014 05 05, 21:40)


juokas jai g.gif Mane tai nervina, kai kokia tai meteorologė/klimatologė, po trijų naktų nerealių šalnų, kai nušalo viskas, kas galėjo, išlindo su rekomendacijom, ką reik daryt PRIEŠ šalnas. Jau geriau tylėtų išvis doh.gif
Atsakyti
ir as ateinu pasiguositi

mano pomidoriukai ir parikutes nusalo nakti is penktadienio i sestadieni.
Vieta prie pat vilniaus . Ant kalno , salia ezeras. Pagal prognoze ezerai isile iki 14 laipsniu , tai tikejausi ,kad tai bus kaip silumos akumuliatorius.

Ketvirtus metus auginam , pirma syki susiduriau su nusalimais . visada veluodavaiu issodinti - tai siltnamis neparuostas , tai laiko nebudavo.

is 35 grazuoliu - 2 pusgyviai liko . apkamsiau popieriumi ir uzdengiau plastikiniu kubilu .

elektros dar neturim tai pasildyti ner galimybiu .

Atsakyti
QUOTE(ginaja @ 2014 05 05, 22:56)
Man atrodo, sildytuvai, zvakes, vejaliai kaip tik dziovina ora, pries salnas jie bejegiai.

Baikit juokus smile.gif Pabandykit tik sulaistyt ir užklot.Ryte turėsit rezultatą- ledinius augalus,jei driokstels -7 ar -10,kurie atšilus pajuoduos.Dėl žvakių,tai jos tik prie normalių šalnų tinka,bet prie išprotėjusių nei žvakės su ar be vazonų,nei belekokios temperatūros vanduo nepadės .Pečiukai ir vėjeliai padeda.
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2014 05 05, 22:21)
Pečiukai ir vėjeliai padeda.


dar galima išsikast ir parsinešt namo. Dabar jau gailiuosi, kad taip nepadariau - pradedu bijot, kad dujos balione nesibaigtų doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ginaja @ 2014 05 05, 21:56)
As sestadieni diena savo susodintus laisciau, tai jie atsilaike, kaip bus sia nakti, nezinau. Man atrodo, sildytuvai, zvakes, vejaliai kaip tik dziovina ora, pries salnas jie bejegiai.


jusm tiesiog pasisekė - nebuvo tokių šalnų. Žvakės tikrai bejėgės, čia aš sutinku. Bet kitos priemonės, be šildytuvo, tokių šalčių atveju tiesiog nėr.
Atsakyti
Pasvalys +2, siltnamy vos +5, va ka reiskia diena saules beveik nebuvo g.gif Vejas nurimo, be proto giedra ir lakstingalos ciulba ax.gif
Papildyta:
Vejelis ijungtas, tad labanakt visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2014 05 06, 00:04)
Pasvalys +2, siltnamy vos +5, va ka reiskia diena saules beveik nebuvo  g.gif Vejas nurimo, be proto giedra ir lakstingalos ciulba  ax.gif


nugi susitempiau kaip koks vaiduoklis ir as ka tik is balkono i kambari savo lijanas . Tiek issaugoti, tai dar pasaugosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2014 05 05, 23:06)
nugi susitempiau kaip koks vaiduoklis ir as ka tik  is balkono i kambari savo  lijanas . Tiek issaugoti, tai dar pasaugosiu  ax.gif

Nu jo tikekimes paskutine naktis g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti