Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

Ar labai baisiai atrodys dvi viršutinės spintelės 60cm pločio, bet užtat aukščio 95cm doh.gif biggrin.gif kitaip nesigauna. gal pvz turit? biggrin.gif
Atsakyti
Buvo jau diskutuota ir nepamenu, kas doh.gif Del istraukiamos stalciaus (kargiukas, ar kaip ten vadinas) aliejam ir pan. Ar labai blogai, ty kais, jei jis salia orkaites? Pas vienus kaista aliejus. Pas mane dabar jis per nedidele lentynele buteliams (ne karto nestovejusiu)..
Kitas klausimas - ar dar daro istraukiama 'patalpele' pasluostelem? Nes dabar butu orkaite - aliejus - pasluostele - kriaukle. jei sukeisiu pasluostele su aliejum - tai nekaistu aliejus, bet pasluostele ne salia kriaukles g.gif

Tikiuos, aiskiai parasiau blush2.gif
Atsakyti
Juodai, db deda pusiniu,na gal greiciau 2/3 senojo balionu dydzio balionukus spintelese, jie telpa po stalvirsiais, taciau pats mechanizmas atsukimo toks pat,tik gal kaskart naudojant neuzsukinejama. mirksiukas.gif
Arba dar didiji baliona laiko kokiam skladuke ar graze,o atveda metalinius vamzdukus iki kaitlentes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Centime: 03 birželio 2014 - 18:21
Sveikos supermamos 4u.gif susiruosem keisti savo virtuve,vyras dabar ruosia sienas bet greitai bus pabaiga,reikia uzsakyneti baldus,kiek skaiciau raso kad nebloga firma TG BALDAI,gal kas gaminotes pas jos virtuve?ir noreciau suzinoti del medziagu is kokiu geriau rinktis virtuve?ar labia patogus dalykas BLUM FURNITURA?Ir dar visada norejau slidzios virtuves,o dabar kaip turiu du vaikus,ir mazelka greit jau vaikscios tai pagalvuojau ar nebus apatine dalys visa apdauzyta nuo zaisliuku visokiu,gal patogiau darytis apatine dali matine o virsutine slidzia na blizganti,ka mamytes galite patarti?Labai labia lauksiu Jusu patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2014 06 03, 19:20)

Ačiū 4u.gif . O tai kaip tuos pusinius atsukinėt kaskart? Ataidarinėt spintelę, lyst vidun...
Nu neee, jei jau su balionu taip terliotis, statyčiau elektrinę viryklę tikrai... galingesnį elektros įvadą susiorganizuot manau nėra problema. Užtai koks patogumas šeimininkei ir šiaip dujų balionas namie tai tiksinti bomba... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(mylove @ 2014)

Nu nėr blogiau už matinę virtuvę - nučiupinėta labai matosi, o valosi sunkiai, ypač tamsi. O blizgi bent nusivalo lengvai thumbup.gif . Dėl įdaužimų, nubraižymų tai atspariausias turbūt laminatas yra unsure.gif .Čia nelabai ką patarsiu. MDF fasadų neturėjau, nežinau kaip jie nešiojas...
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 03, 20:06)
Nu nėr blogiau už matinę virtuvę - nučiupinėta labai matosi, o valosi sunkiai, ypač tamsi. O blizgi bent nusivalo lengvai thumbup.gif . Dėl įdaužimų, nubraižymų tai atspariausias turbūt laminatas yra  unsure.gif .Čia nelabai ką patarsiu. MDF fasadų neturėjau, nežinau kaip jie nešiojas...

O čia ką pas tave dujų balionas?
Papildyta:
Gal kam pravers smile.gif Apie blizgius paviršius
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 06 03, 20:10)

Nea, ne pas mane, pas klijentus...
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 03, 12:28)
QUOTE(jankara @ 2014 06 03, 11:41)

1.Kodėl patalpos bus iš vidaus apšiltinamos?
2 Koks dabar atstumas tarp šių vienas prieš kitą esančių stalviršių?
3.Dėl to 40cm stalviršio - man tai grynas nesusipratimas, nepykite blush2.gif . Nu kiek vietos pasidėjimams prarandate, kur
4.O kur bus pagrindinis Jūsų darbastalis? Logiškai dėliotųsi butent šitoj vietoj, o Jūs šast ir susiaurinat jį...
5.Bet kokiu atveju, man tai reikia tikslaus plano. Tada aš galiu tiksliai primesti, kaip ką kur dėliočiau ax.gif .

ačiū už pastabas smile.gif atsakau
1.nes nusipirkome namą su per mažu apšiltinimu(10cm), o išorės apdaila jau padaryta, todėl tenka šildyti iš vidaus.
2.Šiuo metu 3m. pločio siena(apšiltinus liks apie 2800mm)
3.Nepykstu, aš jį siauresnį darau, nes man tai būtų kaip platesnė palangė, po kuria dar ir spintelės. Šioje vietoje aš įsivaizduoju kelis vazonėlius su priesk.augalais, bet tikrai ne kaip darbastalį blush2.gif o tose 40cm spintelėse mintyse jau laikau sulčiaspaudę irkitus panašius prietaisus, kuriuos retai naudojam.
4. manyčiau prie kriauklės ant indaplovės( kriauklė tikrai bus be padėkliuko, tik programoj nebuvo).
5.planą įkeliu 4u.gif virtuvė plano viršutinėje dalyje, kairėje. sienelę, skiriančią svetainę ir virtuvę, truputį planuojame ilginti (apie 30-40cm, priklausomai kiek jos trūks baldų ir šaldytuvo normaliam išsidėstymui).
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jankara: 03 birželio 2014 - 20:03
Ai tai sakot matinis bloagiau nei blyzgus as kazkaip buvau pagalvuojusi kad ant blizgaus jei liks kokios demes man rodos su langu valykliu gerai issivalis,o galvuojau jeigu ant matinio liks su ko valyti,tai reiskias reikia blizgaus jeigu matynis sunkiau valysis,o as tas laminatoplokstes neatsilupa?neskilineja?as rasiau I TG salona tai rase kad daro is visokiu medziagu ir is MDF tik nelabai zinau kaip ji net atrodo blush2.gif o ar reikalingas dalykas Blum furniture?
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 06 03, 17:38)
Ar labai baisiai atrodys dvi viršutinės spintelės 60cm pločio, bet užtat aukščio 95cm doh.gif  biggrin.gif kitaip nesigauna. gal pvz turit?  biggrin.gif

Normaliai atrodys, ir su apačia turbūt susilygiuos, ane? Tik lankstų plačiau atidarančių neužmiršk užsakyt, kad galvelės nereiktų trankyti wink.gif.
Papildyta:
QUOTE(jankara @ 2014 06 03, 20:59)

Supratau dėl apšiltinimo, tik įdomu, kiek iš to naudos bus g.gif . Bet, jei žmonės taip daro, gal yra g.gif .
Išties smagu skaityt, kaip viską gerai įsivaizduojat. Ryt pažiūrėsiu Jūsų planą, bet įtariu, kas mano pagalbos čia nereikia bigsmile.gif . Žinoma, darykite taip, kaip Jums patogiau, Jums ten gyventi ir dirbti 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(mylove @ 2014 06 03, 20:52)
gal patogiau darytis apatine dali matine o virsutine slidzia na blizganti,ka mamytes galite patarti?Labai labia lauksiu Jusu patarimu 4u.gif



QUOTE(Juodai @ 2014 06 03, 21:06)
Nu nėr blogiau už matinę virtuvę - nučiupinėta labai matosi, o valosi sunkiai, ypač tamsi. O blizgi bent nusivalo lengvai thumbup.gif . Dėl įdaužimų, nubraižymų tai atspariausias turbūt laminatas yra  unsure.gif .Čia nelabai ką patarsiu. MDF fasadų neturėjau, nežinau kaip jie nešiojas...

Ne visai sutikciau 4u.gif priklauso nuo to kokia ta matine plokste smile.gif jei lygi tada sutinku su jumis, bet mes 5 m turejom juoda gilios teksturos matine, tai negalejau atsidziaugti, ir dabar tokia pat uzsakem biggrin.gif o virsu turejom matini lygu, tai tikrai tragedija doh.gif uz tai dabar uzsakem ir virsu matini gilios teksturos biggrin.gif nerealus man jie, nieko beveik nesimato, puikiai valosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2014 06 03, 21:25)

Na, aš apie tekstūtrą nekalbėjau, kalbėjau apie lygią plokštę. Sutinku su Jumis, tekstūra yra gėris - nieko nesimato ant jos, bet ją sunkiau nuvalyt. Tačiau tai menkniekis, nes valyt tikrai retai tenka bigsmile.gif .
Šiaip, plokštės su tekstūra kažin ar būna blizgios g.gif . Todėl man naturaliai klasifikuijasi blizgios, matinės (suprask - lygios) ir su tekstūra rolleyes.gif .
Bet gal ir yra blizgios su tekstūra... nežinau... blush2.gif
Atsakyti