Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

apatines spinteles butu tokiu L kampu sudetos mazdaug, bet nzn kas liecia virsu, ar daryti kaip siame paveiksleli ar irgi daryti L forma. Ir kokio gylio yra virsutines daromos, nes baldininkas man sake, kad jeigu iki virsaus tai labai jau didelis gargaras bus. Maciau, kad buna 530 arba 600mmm plocio, o kaip gylis?

[CODE]user posted image
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 04, 11:51)
Labas rytas, mane vel subalamutijo su virtuves isdestymu........ sako, kad gan nebogas projektas yra toks, susitaupo vietos stalui, plati stalvirsine palange naudojama ir kaip darbinis stalas ir kaip valgymui..... ka manot?

Norėjau daryti tai bute. Manau tikrai geras variantas.

Dabar darysim iki viršaus spinteles ir net neklausiau baldininko nuomonės. Man taip reikia,aš taip ir darau. Jo darbas padaryti, o ne atkalbinėti neaiškiais argumentais. Nebent tie argumentai pagrįsti. Bet šiuo atveju pagrįstumo nematau.

Darykite kaip Jums reikia, o ne ką galvoja kiti. Patarimus išklausykite, bet spręskite pati. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambyze: 04 birželio 2014 - 11:14
QUOTE(bambyze @ 2014 06 04, 09:11)
Norėjau daryti tai bute. Manau tikrai geras variantas.

Dabar darysim iki viršaus spinteles ir net neklausiau baldininko nuomonės. Man taip reikia,aš taip ir darau. Jo darbas padaryti, o ne atkalbinėti neaiškiais argumentais. Nebent tie argumentai pagrįsti. Bet šiuo atveju pagrįstumo nematau.

Darykite kaip Jums reikia, o ne ką galvoja kiti. Patarimus išklausykite, bet spręskite pati.  4u.gif



o ka patartumete del spinteliu isdestymo, kampo konkreciai
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 04, 12:24)
o ka patartumete del spinteliu isdestymo, kampo konkreciai

kampo aš asmeniškai neturėjusi, iš patirties patarti negaliu.
Čia Juodai labiausiai reiktų klausti ir klausyti. Nuoširdžiai patariu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos dar kartą,
Na štai persibraižiau savo mini virtuvę.. Gal turėsit kokių minčių, kaip viską geriau paplanuot, kad kuo patogiau būtų 4u.gif Trumpoji siena 1,22 ilgio, ilgoji 2,71. Prie trumposios dėjau kriauklę (60 cm), laisvas kampas (60 cm), tada indaplovė (60 cm), stalčių blokas (60 cm), orkaitė su kaitlente (60 sm) ir liko 30 cm dar spintelei (kadangi tiek nedaug liko, tai stalčiai čia galbūt negelbės.. o gal geriau stalčiai?). Vargšas šaldytuvas stovės vienas tarp durų ir virtuvinio. Mikrobangę slėpsiu (į spintelės vidų bandysim dėt), gartraukis taip pat bus montuojamas. Į spalvas nežiūrėkit, norėjau, kad geriau išryškėtų spintelių jungimosi vietos blush2.gif
Virtuvės planas:
user posted image
Čia iš viršaus:
user posted image
Šaldytuvo vieta:
user posted image
Ir kaip viskas atrodo iš priekio:
user posted image

Kaip vaizdas? Po planuotos daug didesnės virtuvės, ši man toookia maža, kad verkt norisi, bet reik suktis iš padėties..
Būsiu labai dėkinga už idėjas 4u.gif
Atsakyti
Vilma, man grazu, tik as nedeciau mikrobanges ypac galvos lygyje.

Kiek metru gaunas ta didele siena?

Maniske virtuve atrodo dar mazesne, bet kaip nors sutilpsiu. smile.gif

Ar Pats sau baldzius kas nors konsultavotes del ploksciu? Planuoju ten apsilankyti, Vilniaus parduotuveje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 04 birželio 2014 - 11:46
Vil ma,
Kaip atsidarinės viršutinės kampinės spintelės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 06 04, 12:49)
Vil ma,
Kaip atsidarinės viršutinės kampinės spintelės?  g.gif



Geras pastebejimas.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 06 04, 11:45)
Vilma, man grazu, tik as nedeciau mikrobanges ypac galvos lygyje.

Kiek metru gaunas ta didele siena?

Maniske  virtuve atrodo dar mazesne, bet kaip nors sutilpsiu. smile.gif



Ta didžioji (jei ją taip galima pavadinti) - 2,71 m. Mikrobangės mums reikia, bet taip nesinori jos dėti ant stalviršio, tuo labiau, kad jo ir taip mažai.. na ką nors sugalvosim dėl jos.
Dėl viršutinių kampinių spintelių dar nesugalvojau lotuliukas.gif Labai tikiuosi, kad baldininkas ką pasiūlys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2014 06 04, 09:16)
o jūs taip namą šiltinat? Ar butas čia? nes jei namas, tai taip šildotės namus dėl to, kad nereikėtų paskui išorės tvarkyti tinkuojant, dažant? aš kiek bijočiau viduj šiltint dėl to rasos taško, kad jis nesigautų ten, kur nereikia ir nepradėtų paskui pelyt viskas. Na ir aišku ploto sumažėja nemažai nuo to šiltinimo viduje. Aišku aš ne inžinierė, gal ir klystu  blush2.gif


QUOTE(laumzirge @ 2014 06 04, 10:09)
oho, nemažai apsišiltinsit g.gif pasimėginkit šita programa pasinaudoti, pažiūrėkit, ar nesigauna rasos taškas netinkamoje vietoje
http://www.u-wert.net/

aš parašiau grubiai kiek sumažės, šiaip MB sakė, kad po 8cm maždaug, o tokį šiltinimo būdą žinokit ne mes tikrai sugalvojome, žmonės taip daro. vyras klausinėjosi ir statybų inžinierių tais klausimais.
Taip, šildome iš vidaus namą, nes visa amo išorė jau nutinkuota ir nudažyta, žodžiu "graži" smile.gif tam, kad nepelytų, planuojame įsirengti rekuperacinį vėdinimą.
nepykit, kad išsiplėčiau ne visai į temą, bet norėjau atsakyti smile.gif
dėkoju už nuorodą, laumžirge
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 06 04, 11:52)
Geras pastebejimas.

4u.gif


O gal tada daryt taip kažkaip (virš kriauklės gaunasi dvi spintelės po 45 cm, po to eina dvi spintelės po 60 cm., tada 30 cm spintelė ir 60 cm. gartraukiui ir 30 cm spintelė.. balaganas truputį doh.gif :
user posted image
Atsakyti
Apie sienų šiltinimą galima temose apie statybas padiskutuoti. Čia virtuvės baldų tema.smile.gif
Atsakyti