Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus


user posted image

111 tema 110 tema 109 tema 108 tema
107 tema 106 tema 105 tema 104 tema 103 tema
102 tema 101 tema 100 tema 99 tema 98 tema 97 tema
96 tema 95 tema 94 tema 93 tema 92 tema 91 tema 90 tema
89 tema 88 tema 87 tema 86 tema 85 tema 36-84 temos 1-35 temos

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, ir figūrėles, ir gėlytes, ir PAPUOŠTUS tortus ar kitus skanėstus. Paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė, pastilažas ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kiekvienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantama.

Taip pat nepamirštam - klausimai ir atsakymai papuošimų tema.

Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė, ar tūkstantinis beze/grietinėle puoštas tortas. Ir nesvarbu, kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.

Mes visos mokomės, konsultuojamės ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašome pasilikti sau.

Daug naudingos informacijos rasite NEKOMENTUOJAMOJE papuošimų temoje

Puošiame, dalinamės ir grožimės!

Draudžiama:

* cituoti nuotraukas
* talpinamų nuotraukų dydis neturi viršyti 500-640 pikselių
* bet kokie reklaminio / komercinio pobūdžio skelbimai / paieškos
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2014 10 19, 16:49)

Nenaudoju, tai neaktualu  4u.gif



Nu tai va, ir as stengiuosi laikytis atokiau nuo baltymų smile.gif bet jei rasčiau pirkti tų sufasuotų, jie pasterizuoti, tai gal ir man daugiau noro butu visokias beze ir aisingus daryti smile.gif

Ačiū uz temą 4u.gif
Atsakyti
Va radau straipsnį apie tuos kiaušinius, bet prekyboj niekur nepastebėjau jų g.gif http://www.ve.lt/nau...kyboje-1207080/
Atsakyti
SaldiDiena, va kokią info radau jų puslapyje "Mažmeninę savo produkcijos realizaciją UAB “Mažeikių rugelis” vykdo savo parduotuvėse: Laižuvos g. 14 Mažeikiuose ir Skuodo g. 3, Stripinių k. Skuodo rajone."

Ačiū už temą, Elentari 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AIRA: 19 spalio 2014 - 21:56
Merginos kur tortai? negi atostogaujat smile.gif dedu nors parastuti...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(SaldiDiena @ 2014 10 19, 16:55)
Nu tai va, ir as stengiuosi laikytis atokiau nuo baltymų smile.gif bet jei rasčiau pirkti tų sufasuotų, jie pasterizuoti, tai gal ir man daugiau noro butu visokias beze ir aisingus daryti  smile.gif

Aš turėjau omenyje, kad kažkaip atskirai ir apdorotų baltymų neperku, nenaudoju, o normalius kiaušinius, tai ir baltymus iš jų puikiai naudoju, ir beze, ir kur reikia smile.gif Kalbant apie jūsų nurodytą variantą, net ir norėdama neturėčiau kur per kartą padėti pusės litro baltymų ar trynių, o mažiausia pakuotė būtent tokia, atidarius galioja 2 paras.

Prašom 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elentari: 19 spalio 2014 - 22:49
QUOTE(ramune.v @ 2014 10 20, 00:14)
Merginos kur tortai? negi atostogaujat smile.gif dedu nors parastuti...


aš negaliu dėti.. pas mane per daug į FB sulindę biggrin.gif

o dėl tų baltymų. Jie gi skysti.. fuj.. kam juos pirkti, kai galima namie permušt kiaušinį? Be to, baltymas stovi tikrai ne dvi dienas, o gali laisvai porą savaičių prastovėt. Makarūnsams, aisingui baltymai sendinami ir po parą,ir po dvi.



Atsakyti
Ramune man labai grazutis) ypac kaip lipdyt nemoki, tai super grazi iseitis( cia as apie save jeigu ka)))
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2014 10 20, 09:24)
aš negaliu dėti.. pas mane per daug į FB sulindę  biggrin.gif

o dėl tų baltymų. Jie gi skysti.. fuj.. kam juos pirkti, kai galima namie permušt kiaušinį? Be to, baltymas stovi tikrai ne dvi dienas, o gali laisvai porą savaičių prastovėt. Makarūnsams, aisingui baltymai sendinami ir po parą,ir po dvi.


Tai kad salmoneliozės bijau fear.gif
Papildyta:
QUOTE(Elentari @ 2014 10 19, 22:49)
Aš turėjau omenyje, kad kažkaip atskirai ir apdorotų baltymų neperku, nenaudoju, o normalius kiaušinius, tai ir baltymus iš jų puikiai naudoju, ir beze, ir kur reikia smile.gif Kalbant apie jūsų nurodytą variantą, net ir norėdama neturėčiau kur per kartą padėti pusės litro baltymų ar trynių, o mažiausia pakuotė būtent tokia, atidarius galioja 2 paras.

Prašom  4u.gif



Nu jo, jei tik 2 paras tai be rysio g.gif nebet reiktų susidraugauti su mack-ei-rouns-eis essen.gif
Papildyta:
QUOTE(ramune.v @ 2014 10 19, 22:14)
Merginos kur tortai?


Grazu smile.gif cia nuotrauka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaldiDiena: 20 spalio 2014 - 12:58
Sveikos,mergaites.As su klausimu pas jus.Reikia varskinio torto sekmadieniui,tai jei sutepsiu ketvirtadieni,ar nebus iki sekmadienio vien rugesiu kalnas? g.gif Ar verciau verstis per gava ir paskubom sutepinet sestadieni? Dekui is anksto 4u.gif
Atsakyti
[quote=Jolita Geranija,2014 10 20, 14:06]
Sveikos,mergaites.As su klausimu pas jus.Reikia varskinio torto sekmadieniui,tai jei sutepsiu ketvirtadieni,ar nebus iki sekmadienio vien rugesiu kalnas? g.gif Ar verciau verstis per gava ir paskubom sutepinet penktadieni,o puosti sestadieni? Dekui is anksto 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Jolita Geranija @ 2014 10 20, 14:06)
Sveikos,mergaites.As su klausimu pas jus.Reikia varskinio torto sekmadieniui,tai jei sutepsiu ketvirtadieni,ar nebus iki sekmadienio vien rugesiu kalnas? g.gif Ar verciau verstis per gava ir paskubom sutepinet sestadieni? Dekui is anksto  4u.gif

Varškinis tortas nuo ketvirtadienio iki sekmadienio - didelė rizika. Ir kitam tortui tiek laiko nemažai.
O tai anksti ryte šeštadienį? Būtų ramiau.
Atsakyti