Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Na,galiu ramiausiai dirbt tik tada,kai vaikai darzelyj,o savaitgali tai buna... Dekui uz patarima,bent zinosiu,kad geriau negandint produktu ir sventes,o tai gal buciau rizikavus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolita Geranija @ 2014 10 20, 13:06)
Sveikos,mergaites.As su klausimu pas jus.Reikia varskinio torto sekmadieniui,tai jei sutepsiu ketvirtadieni,ar nebus iki sekmadienio vien rugesiu kalnas? g.gif Ar verciau verstis per gava ir paskubom sutepinet sestadieni? Dekui is anksto  4u.gif

Varskini torta galima sutepti tik is vakaro, o siaip geriausia atsisakyti tokiu tortu, nes jej apsinodijama , tai daugiausia nuo varskes !
kai gulejau su dukrele liginineje, tai visi apsinuodijai vaiku buvo nuo varskes ir ju sureliu, o vaiku buvo tikrai nemazai, tai nekada nerizikoju su varske.
Atsakyti
Kas mokat naudoti tokius trafaretus? Kaip čia reikia su jais? Įsivaizduoju, kad gal patogu piešti, bet kažkaip matyt galima ir masę išspausti? Ant iškočiotos įspausti ir tada kažkaip iškrapštyti/išpjauti pagal trafaretą?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Tiramisu, nesvėriau, apie 2kg, papuošiau per 30 min, nes nežadėjau daryti nieko... biggrin.gif Popierinėms vestuvių metinėms

user posted image

2,2kg, varškinis su bananais. Nesusidraugauju niekaip su raidėmis doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varona Ivanovna: 20 spalio 2014 - 18:01
QUOTE(SaldiDiena @ 2014 10 20, 18:30)
Kas mokat naudoti tokius trafaretus? Kaip čia reikia su jais? Įsivaizduoju, kad gal patogu piešti, bet kažkaip matyt galima ir masę išspausti? Ant iškočiotos įspausti ir tada kažkaip iškrapštyti/išpjauti pagal trafaretą?

kaip suprantu,jis ne masei spausti,o pvz aisinga tepti reikia ,kaip esu dariusi
user posted image
user posted image
tik vaizdas cia neidealus,nes pirmi bandymai buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2014 10 20, 10:24)
o dėl tų baltymų. Jie gi skysti.. fuj.. kam juos pirkti, kai galima namie permušt kiaušinį? Be to, baltymas stovi tikrai ne dvi dienas, o gali laisvai porą savaičių prastovėt. Makarūnsams, aisingui baltymai sendinami ir po parą,ir po dvi.

Tai gamintojo pateikti galiojimo terminai, tad tikriausiai jie ne be reikalo tokie... O su tais sendinimas nesu susidūrusi...

Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2014 10 20, 18:08)
kaip suprantu,jis ne masei spausti,o pvz aisinga tepti reikia ,kaip  esu dariusi



Aha, graziai su jais iseina wub.gif va ten kur raudona, tai atrodo kad mase, gal del to ir pagalvojau apie ja. O ar nususigadina aisingo rastas bandant nuimti trafareta?
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2014 10 20, 12:03)
Ramune man labai grazutis) ypac kaip lipdyt nemoki, tai super grazi iseitis( cia as apie save jeigu ka)))


smile.gif o jei ir moki bet taip greiciau mirksiukas.gif bet kuriuo atveju masa baisiai sunku graziai padaryti, kiek ziurejus tai gal kokias 3 tikrai tikroviskas maciau, nu man paciai tas personazas kosmara kelia, tai cia puiki iseitis, o ir atpazins tikrai biggrin.gif
QUOTE(SaldiDiena @ 2014 10 20, 13:57)
Grazu smile.gif  cia nuotrauka?

paveiksliukas ant "plotkos" biggrin.gif
QUOTE(raima.ma @ 2014 10 20, 14:30)
Varškinis tortas nuo ketvirtadienio iki sekmadienio - didelė rizika. Ir kitam tortui tiek laiko nemažai.
O tai anksti ryte šeštadienį? Būtų ramiau.

jei torto reik sestadienio rytui, sutepineju ketvirtadienio nakti, o puosiu penktadieni, varskini gaivuma lygiai taip pat.
stovi pas mane pacia dar gabaliukas kur sutepinejau penktadieni ir viskas jam ok, kaip tik baigiu valgyti ji rasydama. Aisku visad klausiu kada vartos, nes jei dar kur transportuotu ar laikytu vidury vasaros ant stalo ar tik sekancia d. valgytu po pasiemimo-reik atsizvelgti.
be to i ji dedu tik zele arba konservuotus persikus, jokiu uogu ar svieziu vaisiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 20 spalio 2014 - 19:26
QUOTE(SaldiDiena @ 2014 10 20, 20:21)
Aha, graziai su jais iseina wub.gif  va ten kur raudona, tai atrodo kad mase, gal del to ir pagalvojau apie ja. O ar nususigadina aisingo rastas bandant nuimti trafareta?

ten kur raudonai daryta,tai dariau pati pirma karta.tepiau siektiek perstorai,todel taip ir atrodo,kad mase smile.gif
o ar nesusigadina... na cia mano pirmi bandymai.lyg nesusigadino labai biggrin.gif
Atsakyti
ramune.v

Varona Ivanovna


Puikūs darbeliai 4u.gif

*saules_zuikutis*

Šie atrodo jau matyti, bet dar kartą malonu juos regėti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viliuosi: 20 spalio 2014 - 21:33
QUOTE(Elentari @ 2014 10 19, 22:49)
Aš turėjau omenyje, kad kažkaip atskirai ir apdorotų baltymų neperku, nenaudoju, o normalius kiaušinius, tai ir baltymus iš jų puikiai naudoju, ir beze, ir kur reikia smile.gif Kalbant apie jūsų nurodytą variantą, net ir norėdama neturėčiau kur per kartą padėti pusės litro baltymų ar trynių, o mažiausia pakuotė būtent tokia, atidarius galioja 2 paras.

Prašom  4u.gif



Nerealus dalykas 4u.gif jau seniai naudoju tokus baltymus, perku pagrinde 1l buteli, jei reikia kokius grybukus ar sausainius puosti sueina labai greit ir tas litras ir dar kartais pritruksta. kas lieka kiausiniene issikepu ar kokius morengus, pliusas tas ,kad nereikia sukt galvos kur tiek tryniu det , o ir miegi ramiau del visokiu salmonelioziu
Papildyta:
QUOTE(naitas @ 2014 10 20, 09:24)
aš negaliu dėti.. pas mane per daug į FB sulindę  biggrin.gif

o dėl tų baltymų. Jie gi skysti.. fuj.. kam juos pirkti, kai galima namie permušt kiaušinį? Be to, baltymas stovi tikrai ne dvi dienas, o gali laisvai porą savaičių prastovėt. Makarūnsams, aisingui baltymai sendinami ir po parą,ir po dvi.


pradarytas tikrai ilgiau prastovi nei dvi dienas. Cia matyt privaloma nurodyti per koki laika rekia suvartoti.Bet tikrai ir`po dvieju dienu dar buna geras. Man atrodo kazkada ir savaite prastovejes atidarytas butelis buvo tinkamas naudojmui. Kai nebetinka , patikekit ,kvapas viska pasako doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amorosa: 21 spalio 2014 - 01:21
QUOTE(Varona Ivanovna @ 2014 10 20, 20:00)
Tiramisu, nesvėriau, apie 2kg, papuošiau per 30 min, nes nežadėjau daryti nieko... biggrin.gif Popierinėms vestuvių metinėms

Labai sunki tema man būtų. gerai atrodo rulonėlis biggrin.gif

QUOTE(Varona Ivanovna @ 2014 10 20, 20:00)
2,2kg, varškinis su bananais. Nesusidraugauju niekaip su raidėmis  doh.gif

ai, su tom raidėm tai kantrybės reikia. Išsikočioju pastilažą gan plonai. Maždaug delno pločio. Tai visai nedidelis plotelis. Tada dideliu peiliu (ilga geležte) susipjaustau iškočiotą blynuką kvadračiukais maždaug 1,5 cm x 1,5 cm ir palieku pradžiūti kelias minutes. Dar peilio geležte prabraukiu per apačią, kad nebūtų prilipę prie stalo.
Po kokių 3 - 5 minučių, ant stalo vos vos, kaip dulkių, pabarstau krakmolo, ir pasidedu tą kvadračiuką. Mažu kočėliuku dar kartą vieną kartą - du kartus perkočioju. Kvadratėlis labai išplonėja, ir šiek tiek padidėja. Tada krakmolo dulkių ant viršaus pabarstau, ir dedu raidės trafaretą. Spaudžiu. Su visu trafaretu pasikeliu nuo stalo, ir iš kito šono dar pirštu perbraukiu per trafareto kraštus, kad tikrai lygiai išpjautų. Nuimu masės perviršį, ir lengvai kresteliu trafaretą, kad iškristų raidelė. Paprastai iškrenta. Jei neiškrenta, tai vos vos adatos galiuku krepšteliu kur šone. Iškrenta. Esmė yra tame, kad reikia padžiovinti pastilažą, kol jis pasidaro tvirtokas ir mažai limpantis.
Atsakyti