Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė Nova T

Vat įmodu,kodėl ši tema tokia apmirus,ar tai reiškia,kad NovaT mažiau populiari arba sukelia mažiau problemų?
Atsakyti
QUOTE(Daisy33 @ 2012 08 30, 00:06)

Tiesa,kiek trunka idejimo operacija? Ir kaip tie siulai,negi tokie ilgi,kad net jauciasi? doh.gif Ar skiriasi  smileysex.gif po idejimo?

tikrai ne operacija smile.gif siulus pakerpa, jie neturi jaustis...
visgi daug diskusiju verda del Mirenos ,ji hormonine, kazkaip nevilioja hormonai ir kaina doh.gif , bet Nova T del menesiniu gausos nevilioja, nes moterys taip raso, kad mmm gauseja...sunku apsispresti tikrai... doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

kas turit Mireą ar nepadidėjo svoris? g.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 09 03, 18:42)
tikrai ne operacija smile.gif siulus pakerpa, jie neturi jaustis...
visgi daug diskusiju verda del Mirenos ,ji hormonine, kazkaip nevilioja hormonai ir kaina doh.gif , bet Nova T del menesiniu gausos nevilioja, nes moterys taip raso, kad mmm gauseja...sunku apsispresti tikrai... doh.gif



nusprendžiau nesidėti jokių spiralių, o naudotis Bilingso metodu.
Atsakyti
esu isidejusi metus novat. nu nesuprantu kas darosi,menesines vis ilgesnes. db jau menuo,po negausiai. bet neimanoma... nejau reiks imti lauk;(
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
pasidalinsiu ir as savo patirtimi smile.gif kai idejo man Nova T menesines pasidare nezmoniskos, labai kraujavau, bet gydytoja sake, kad tai normalu, tik prirase vaistu kazkokiu, neatsimenu pavadinimo. Čia turbut nuo organizmo priklauso. Aš žinokite 2 kartus pastojau su spirale biggrin.gif ir 3 jau nerizikuosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blizguti @ 2012 09 15, 18:30)
Sveikos  4u.gif
pasidalinsiu ir as savo patirtimi  smile.gif  kai idejo man Nova T menesines pasidare nezmoniskos, labai kraujavau, bet gydytoja sake, kad tai normalu, tik prirase vaistu kazkokiu, neatsimenu pavadinimo. Čia turbut nuo organizmo priklauso. Aš žinokite 2 kartus pastojau su spirale  biggrin.gif ir 3 jau nerizikuosiu  4u.gif


Aš irgi su Nova T pastojau. Pusė metų panešiojus. Spiralę išėmė ir viskas gerai praėjo, dukrytei jau 13 metų smile.gif
Atsakyti
Nesioju jau puse metu, pirmus 4 men menesines buvo gausios, dabar jau antras menuo, tarsi jos nebutu bigsmile.gif . Viskas atsistate ir kraujo tyrimai geri (pradzio Hb labai krito). Labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Baltarusijoj varine,sidabrine ar paauksuota pigesnes kur kas. uzsakiau is vienos mergaites ir as,kad parvestu. Sake,kad 20 lituku man atseis. Ten tik ne Nova T, bet Bio T. Skaiciau apie jas rusiskuose forumuose, niekas nepeikia. Matyt,kad tas pats velnias, tik pavadinimas kitas. Raso,kad 7 metam dedamos jos g.gif
Atsakyti
Spirales - nepatikima kontracepcija.
As pastojau su auksine GoldLily, nors patikimumas kaip raso reklamoj 99proc. ir savijauta su ja buvo kuo puikiausia.
Atsakyti
QUOTE(ixe @ 2012 09 24, 14:49)
Spirales - nepatikima kontracepcija.
As pastojau su auksine GoldLily, nors patikimumas kaip raso reklamoj 99proc. ir savijauta su ja buvo kuo puikiausia.

na patekai i ta 1% mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,na pasiklausius jusu su tais pastojimais ,tai baisoka..
Siandien isidejau nova t .Skaiciaiu kaip rase moterys ,kad baisiai skauda ,vos ne kaip gimdymas doh.gif doh.gif Kiekviena diena deciaius nulis emiciju.. smile.gif As kai abu vaikus pagimdziaiu be jokiu vaistu ir atvaziavau jau su 8 cm atsidarymu ,gal del to kantri ,bet visai ten nieko tokio.Tik db pilva maudzia ,bet praeis tikiuosi .Ir tikiuosi ,kad ji man tiks ir visas bus ok ,kolkas esu patenkinta ,kad nereiks galvos sukti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lėj@: 30 spalio 2012 - 12:23