Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

QUOTE(traputis @ 2010 09 03, 19:55)
O aš labai likau patenkinta Trio E expert , super mergytes šis serumas. Demeles gerokai išvesejo, visa odos spalva suvenodejusi, jau pastebejo ir artimieji, kad aš nebeplemuota clap.gif galiu drasiai teigti, kad padeda 4u.gif
Visoms sekmes kovojant su šia zaraza(atsiprašau, kad taip negražiai tas demes vadinu, bet kitaip negaliu, nes nevienus metus jos mane vargino).


nu kažkodėl man taip nesinori tikėti, bijau, kad nebūtum tik platintoja verysad.gif bet turbūt teks ryžtis tam kremui ir man verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2010 09 03, 17:21)
Ar tokį- Neostrata Bionic Skin Lightening Cream SPF 15, PHA 10?
Jei taip, turėkit omenyje, kad jis neturi apsaugos nuo UVA, tik nuo UVB.

Ne, pas mane gelis, ne kremas - Pigment Lightening Gel, AHA PHA 10 Jis neturi jokio SPF schmoll.gif ,todėl tepu jį tik vakarais. Bet jis efektyvesnis nei jūsų paminėtas kremas (bent taip paaiškino vaistininkė ax.gif ).
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2010 09 03, 20:09)
nu kažkodėl man taip nesinori tikėti, bijau, kad nebūtum tik platintoja  verysad.gif bet turbūt teks ryžtis tam kremui ir man  verysad.gif

biggrin.gif tikrai neplatintoja, man visiškai vienodai, ar Jus ji pirksites ar ne, tik pasidalinau savo patirtimi smile.gif keliais postais anksčiau buvau žadejusi mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 09 03, 13:29)
Ne, pas mane gelis, ne kremas - Pigment Lightening Gel, AHA PHA 10 Jis neturi jokio SPF schmoll.gif ,todėl tepu jį tik vakarais. Bet jis efektyvesnis nei jūsų paminėtas kremas (bent taip paaiškino vaistininkė ax.gif ).

Nemanau, kad jie labai efektyvumu skiriasi, abu turi 2% hidrochinono ir 10% PHA, tai aktyvieji ingredientai vienodi. Konsistencija tik skirtinga.
Papildyta:
Kokios sudėtys tų kremų Trio A, E- gal kas užmatė kur?
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2010 09 03, 22:38)

Kokios sudėtys tų kremų Trio A, E- gal kas užmatė kur?

Nurašau nuo Trio E , nes A neturiu
Ingredients
ISOPROPYLIDENE GLYCEROL, CAPRYLIC CAPRIC TRIGLYCERIDE, ALCOHOL, NIACINAMIDE, LINOLEIC ACID, GLYCYRRHIZA GLABRA (LICORICE) ROOT EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, BHT, SALICYLOYL PHYTOSPHINGOSINE
Atsakyti
QUOTE(traputis @ 2010 09 04, 09:31)
Nurašau nuo Trio E , nes A neturiu
Ingredients
ISOPROPYLIDENE GLYCEROL, CAPRYLIC CAPRIC TRIGLYCERIDE, ALCOHOL, NIACINAMIDE, LINOLEIC ACID, GLYCYRRHIZA GLABRA (LICORICE) ROOT EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, BHT, SALICYLOYL PHYTOSPHINGOSINE




o tai kuri cia medziaga, kaip balintojas?
Atsakyti
Esu naudonjus krema Trio(raideles nepamenu) rekomenduota odos gydytojos. Deje deja poveikio nebuvo visiskai jokio. O sia ziema isbandziau Neostrata su hidrohinonu,galiu pasakyt kad pats didziausias efektas is visu bandytu kremu.Taciau pavasary saulute nubuciavo ir vel vaikstau plemuota .
Atsakyti
QUOTE(traputis @ 2010 09 04, 02:31)
Nurašau nuo Trio E , nes A neturiu
Ingredients
ISOPROPYLIDENE GLYCEROL, CAPRYLIC CAPRIC TRIGLYCERIDE, ALCOHOL, NIACINAMIDE, LINOLEIC ACID, GLYCYRRHIZA GLABRA (LICORICE) ROOT EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, BHT, SALICYLOYL PHYTOSPHINGOSINE

QUOTE(alphaa @ 2010 09 04, 08:27)
o tai kuri cia medziaga, kaip balintojas?

Būtų gera priemonė, jei ne alkoholis 3 vietoj. Niacinamidas, kai yra aukštesnės koncentracijos balina odą, turi kitų privalumų. Saldymedžio šaknis taip pat turi balinamųjų savybių.
Šiaip, sudėtis nebloga, bet milijonų už tokią priemonę nemokečiau, kai alkoholio turi doh.gif
Gali būt alternatyva tiems, kas negali naudoti hidrochinono ir rūgščių.
Atsakyti
o as is Amerikos toki seruma parsisiunciau:

Babyface MAP Serum - Superior Vitamin C (15% Magnesium Ascorbyl Phosphate)
http://www.babyfaces...orbyl-phosphate


aprasymas labai grazus, ziuresim koks poveikis bus smile.gif
nusifotkinau kaip atrodo demes pries balinima, kad geriau matyciau ar bus kokie rezulatai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2010 09 04, 21:13)
Būtų gera priemonė, jei ne alkoholis 3 vietoj. Niacinamidas, kai yra aukštesnės koncentracijos balina odą, turi kitų privalumų. Saldymedžio šaknis taip pat turi balinamųjų savybių.
Šiaip, sudėtis nebloga, bet milijonų už tokią priemonę nemokečiau, kai alkoholio turi doh.gif
Gali būt alternatyva tiems, kas negali naudoti hidrochinono ir rūgščių.

Jo ši priemone alkoholi turi verysad.gif tas man taip pat nepatinka, bet aš labai buvau margu veiduku, ir taip pavargau nuo visu komentaru kokia aš "graži" tai naudoju doh.gif jau puse kurso praejau, dar liko puse, gal kaip pabaigsiu, svarbu kad matau rezultatus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@ch... @ 2010 09 05, 09:06)
o as is Amerikos toki seruma parsisiunciau:

Aukšos koncentracijos vitaminas C gali efektyviai balinti odą. O pakuotė- paprasta orui pralaidi pipetė? Nelabai gerai tada...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 05 rugsėjo 2010 - 19:23
QUOTE(himalaia @ 2010 09 05, 20:02)
Aukšos koncentracijos vitaminas C gali efektyviai balinti odą. O pakuotė- paprasta orui pralaidi pipetė? Nelabai gerai tada...



na, kad ne, uzsukus oras ten pro niekur nepraeina..pakuote sandari.
Atsakyti