Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

QUOTE(medutis @ 2010 08 17, 09:07)
Sveikos, mamytes! Gal kuri yra isbandziusi AVON anew clinical luminosity pro brightening serum - skaistinamasis veido serumas?

Žiūrint į sudėtį, tai visai nebloga priemonė su silpna AHA. Kaina tik didoka, sakyčiau.
Atsakyti
bendradarbės dukra naudoja Avon tą serumą tai labai patenkinta,. O kas dėl kainos, tai būna akcijos ir panašiai. Man strazdanos - šlakai nėra kompleksas, gal nuo vaikystės filmuko candy candy, bet jei pradėtų ta problema varginti drąsiai pirkčiau, nes žinau kad veikia thumbup.gif Aš tos serijos kitos srities kremą turiu tai jis man padeda
Atsakyti
Himalaia gal galit pakomentuot sita kremuka, nes vyrui ties smilkiniais atsirado tokios demes, itariu, kad nuo saules, nes nemegejas naudot kremus, tai galvoju gal sis pabalintu kiek g.gif , bet ale velnias nepigus jis, jai zinociau, kad tikrai veikia tai nepagaileciau nusipirkt g.gif
Highly Efficient Skin-Tone Corrector
user posted image
raso, kad pagrindiniai ingridiantai yra Glycolic Acid ir HEPES (Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid)
seip ka esu naudojus sios firmos nenusivyliau, sakau gal ir sis suveiks kremukas g.gif
ar koki geriau serumas rinktis mazinanti demes visokias g.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 08 22, 11:01)
Himalaia gal galit pakomentuot sita kremuka, nes vyrui ties smilkiniais atsirado tokios demes, itariu, kad nuo saules, nes nemegejas naudot kremus, tai galvoju gal sis pabalintu kiek  g.gif , bet ale velnias nepigus jis, jai zinociau, kad tikrai veikia tai nepagaileciau nusipirkt  g.gif
Highly Efficient Skin-Tone Corrector
raso, kad pagrindiniai ingridiantai yra Glycolic Acid ir HEPES (Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid)

Suraskit sudėtį, pakomentuosiu. ax.gif
O šiaip, yra ir pigesnių, efektingų priemonių su glikolio ar kitom rūgštim.
Beje, jei dėmės atsirado nuo saulės, ir norima jas balinti, tai joks balinimas nebus efektyvus, jei nebus kažkokiu būdu saugomasi saulės.

Atsakyti
Sveikos mergytes
Man gydytoja liepe nusipirkti noreva TrioE koncentruota depigmentacini seruma, kaina apie 96Lt. Tepuosi jau savaite, demeles jau gerokai pa6vesejo, nors rašo, kad efektas matosi po 2sav.
kai išbluks demeles , sekantis etapas Trio D - tai bus hiperpigmentacijos prevencija.
Atsakyti
QUOTE(traputis @ 2010 08 23, 11:46)
Sveikos mergytes
Man gydytoja liepe nusipirkti noreva TrioE koncentruota depigmentacini seruma, kaina apie 96Lt. Tepuosi jau savaite, demeles jau gerokai pa6vesejo, nors rašo, kad efektas matosi po 2sav.
kai išbluks demeles , sekantis etapas Trio D - tai bus hiperpigmentacijos prevencija.


Mat kaip, man rekomendavo noreva trio A, bet aš kažkaip susilaikiau, pasidariau dabar vaistinej, kainavo 11 lt sudėtis (nelabai įksaitau) vit C 1,0, Ag. destill 15, Ranolini, Vaselini 25,0, perhydreli ... Tepu antra savaitė, bet pokytis dar toks per miksorskopa matomas.

Tai traputi būtinai parašyk, ar padejo kremukas. Nes aš irgi gundausi pirkti, tik retai kur ju būna.
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2010 08 23, 13:27)
Mat kaip, man rekomendavo noreva trio A, bet aš kažkaip susilaikiau, pasidariau dabar vaistinej, kainavo 11 lt sudėtis (nelabai įksaitau) vit C 1,0, Ag. destill 15, Ranolini, Vaselini 25,0, perhydreli ... Tepu antra savaitė, bet pokytis dar toks per miksorskopa matomas.

Tai traputi būtinai parašyk, ar padejo kremukas. Nes aš irgi gundausi pirkti, tik retai kur ju būna.

Trio A yra kremukas-intensyvus depigmentacinis gydymas, o Trio E - prailginto veikimo depigmentacinis koncentratas, manuoju atveju reikia 6io stipresnio.
Būtinai parašysiu kaip seksis smile.gif
P.S sunku šiu priemoniu gauti, reikia ieškoti vaistiniu kur galima ju užsisakyti.
Atsakyti
Tai siu kremu yra A E ir D? o D koki efekta duoda? kad veliau neatsirastu? gal reikia nuo kokio E pradeti,kad iskart matytusi efektas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pichouette @ 2010 08 26, 14:24)
Tai  siu kremu yra A E ir D? o D koki efekta duoda? kad veliau neatsirastu? gal reikia nuo kokio E pradeti,kad iskart matytusi efektas g.gif

Gal bus aiškiau 4u.gif
http://www.balticpha...a...ang=lt&id=9
Tik čia nerasite Trio E expert - tai naujausias ju produktas, gal todel čia jo dar nera ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo traputis: 26 rugpjūčio 2010 - 16:16
Aš po ilgų dvejonių ryžausi užsisakyti vaistinėje Neostratos gelį su hidrochinonu. Pastaruoju metu stengiuosi naudoti natūralias priemones, tai nusipirkti šitą man buvo labai sunku doh.gif , bet jau nebegaliu žiūrėt į tas bjaurias dėmes ant veido schmoll.gif Praeitoje temoje tas gelis buvo išgirtas, todėl nusprendžiau pabandyti ir aš, o po kiek laiko parašysiu ar padėjo smile.gif
Atsakyti
Ar tokį- Neostrata Bionic Skin Lightening Cream SPF 15, PHA 10?
Jei taip, turėkit omenyje, kad jis neturi apsaugos nuo UVA, tik nuo UVB.
Atsakyti
O aš labai likau patenkinta Trio E expert , super mergytes šis serumas. Demeles gerokai išvesejo, visa odos spalva suvenodejusi, jau pastebejo ir artimieji, kad aš nebeplemuota clap.gif galiu drasiai teigti, kad padeda 4u.gif
Visoms sekmes kovojant su šia zaraza(atsiprašau, kad taip negražiai tas demes vadinu, bet kitaip negaliu, nes nevienus metus jos mane vargino).
Atsakyti