Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

QUOTE(amandux @ 2010 08 05, 06:26)
Bandysiu surasyti Achromino sudeti...

Kiek įžiūriu, tai balinamasis ingredientas yra nebent gluconic acid arba gliukonolaktonas, PHA rūgštis, panaši į AHA. Gali būti, kad ir spuogus ji paveikė.

QUOTE(Vitulka @ 2010 08 05, 15:25)
turėjau ir aš Achromin'ą. Pirkau, kur rusišką kosmetiką pardavinėja.
jo konsistencija labai nepatiko, toks sunkus, riebus kremas ir smirda.
kelis kartus pasitepiau ir liko gulėt, kol nepasibaigė galiojimas. Išmečiau.
nuo kelių tepimų aišku jokių pokyčių nemačiau, o ir bijojau ant veido tept, nes sudėtį antroj vietoj PARAFFINUM LIQUIDUM doh.gif

Tekstūra tai tikrai jo bjauri, pamenu. Ant riebios odos teptis būų feee. O mineralinis aliejus- kas jame blogo... Porų jis nekemša. Šiaip, pati kremo bazė yra sunki, tai gail riebiaodėms netikti, bet ne mineralinis aliejus prie to prisideda.
Atsakyti
Teko ir man bandyt Achromin. Mazdaug pries 8m turejau grazius usus ,tai tepdama siuo kremu isnaikinau taip, kad nei zymes neliko.Po poros metu kitur atsirado demes ,vel pirkau Achromin ,bet nebepadejo ..gal tikrai buvo pakeista sudetis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ametise @ 2010 08 06, 19:49)
Teko ir man bandyt Achromin. Mazdaug pries 8m turejau grazius usus ,tai tepdama siuo kremu isnaikinau taip, kad nei zymes neliko.Po poros metu kitur atsirado demes ,vel pirkau Achromin ,bet nebepadejo ..gal tikrai buvo pakeista sudetis   g.gif


O gal nuo pigmentines demes priklauso.. g.gif .. nes man Achrominas viena deme visiskai isbalino, o kita tik pablukus.. bet dar tikiuosi, kad ir ja iveiks.. smile.gif

Papildyta:
[quote=himalaia,2010 08 06, 01:37]
Kiek įžiūriu, tai balinamasis ingredientas yra nebent gluconic acid arba gliukonolaktonas, PHA rūgštis, panaši į AHA. Gali būti, kad ir spuogus ji paveikė.

Aciu, himalaia, uz atsakyma!.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amandux: 06 rugpjūčio 2010 - 19:35
QUOTE(himalaia @ 2010 08 04, 21:36)
Europoje hidrochinonas draudžiamas ne tiek dėl toksiškumo, kiek dėl politinių priežasčių.
Kosmetikoje naudojama maksimali 2% koncentracija (aukštenė naudojama tik receptinėse priemonėse) yra saugi, ką patvirtina galybė mokslinių tyrimų. Kiekvieno pasirinkimo reikalas, naudot jį ar ne. Čia kaip su parabenais- vieni pasiryžta nepagrįstai jų bijoti, kiti naudoja ir galvos nesuka.

drinks_cheers.gif , kiek skaičiau, ir kiek supratau, tai hidrochinonas blokuoja fermentą, kuris atsakingas už melanino gamybą. Nors kremų gamintojai rašo, kad kitos priemones irgi mažina melanino gamybą, bet lygtai ryškių rezultatų nepastebėta...

Apie Ahrominą - man jis visas poras buvo užkišęs, ir kaip tik spuogų atsirado ax.gif , o balinamojo efekto jokio nepastebėjau. Šiaip kiek žinau, spuogai yra vienas iš tų veiksnių, nuo ko atsiranda pigmentinės dėmės. Todėl pirmiausiai reikėtų kovot su jais tikriausiai.

Man tai nuo visų apsauginių kremų žiauriai oda riebaluojasi, ir apsineša tokiom kaip pleiskanom. Tada reik pylingą naudot, o po jo oda tampa labai jautri saulei, ir tada nei stipriausi apsauginiai kremai nebepadeda (ypač, kai tenka kartais lauke išbūt visą dieną). Sakau reiks kaip plėšikui kaukę pradėt dėvėt hihihi.gif

Radau "daržovinę" balinamąją kaukę: medaus, svogūno, citrinos, šaltalankio ir šermukšnio uogų sulčių, maišant jas lygiomis dalimis. Taupančioms - manau turėtų pagelbėt neblogiau nei koks achrominas, ką manot? Aš esu balinus kažkada seniau virtų bulvių su lupena minkštimu, sumaišytu su citrinos sultimis, rezultatas buvo panašiai kaip nuo peroksido mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2010 08 10, 04:25)
drinks_cheers.gif , kiek skaičiau, ir kiek supratau, tai hidrochinonas blokuoja fermentą, kuris atsakingas už melanino gamybą. Nors kremų gamintojai rašo, kad kitos priemones irgi mažina melanino gamybą, bet lygtai ryškių rezultatų nepastebėta...

Apie Ahrominą - man jis visas poras buvo užkišęs, ir kaip tik spuogų atsirado ax.gif , o balinamojo efekto jokio nepastebėjau. Šiaip kiek žinau, spuogai yra vienas iš tų veiksnių, nuo ko atsiranda pigmentinės dėmės. Todėl pirmiausiai reikėtų kovot su jais tikriausiai.

Taip, hidrochinonas šiuo metu yra pats efektyviausias moksliškai patvirtintas balinamasis ingredientas. Yra ir kitų efektyvių priemonių, bet jų veiksmingumas mažesnis, o kai kurių nežinoma, kiek reikia, kad poveikis būtų ryškus, tad lieka tik spėti.
Dėl Achromino, tai taip, jo bazė labai sunki, gali kimšti poras. O šiaip, spuogai su dėmėmis nelabai susiję (nebent jei turite omenyje po spuogų likusias dėmes- jos jau yra kaip randai).
Jei oda riebaluojasi- reiktų susirasti lengvo pagrindo kremą nuo saulės- kas riebiaodėms nėra paprasta... Nes, pvz., mineraliniai pasauginiai ingredientai patys yra gana sunkūs ir suteikia produktui tirštumo. O cheminiai saulės pasaugos ingredientai gali kimšti poras...


jolitag, ne nuodėmė, bet reklama, kad ir subtili, vistiek yra reklama, o ją draudžia forumo taisyklės. Nes pagirti aparatą ir paskui pasiūlyti jį iš jūsų įsigyti... Pati suprantate, kaip atrodo. O reaguojate jautriai nebent jūs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 10 rugpjūčio 2010 - 17:49
QUOTE(himalaia @ 2010 08 10, 17:46)
O šiaip, spuogai su  dėmėmis nelabai susiję (nebent jei turite omenyje po spuogų likusias dėmes- jos jau yra kaip randai).

Na bet tie randeliai vistiek - padidejusi pigmentacija, ir vistiek balina jas lygiai kaip ir vadinamasias rudmes (chloazmas)... Odą tamsiomis dėmėmis gali nusėti po odos uždegimų, išnykus bėrimams, po prastai atliktų įvairių odos priežiūros procedūrų... taip kaip ir po plaukelių pešiojimo... ar kitokių mechaninių pažeidimų. Aš turiu ant kojos pigmentinę dėmę, kuri atsirado po nubrozdinimo dar vaikystėj. Laikui bėgant gal kiek ir pabluko, bet šiaip atrodo kaip įgimta. Kadangi jos nesimato nei iš po trumpų sijonų, tai jos ir nenaikinu.
Nors gelsvai rudos dėmės aplink lūpas - dažniau kepenų problemos požymis, ne ūsiukų šalinimo padarinys.
QUOTE(himalaia @ 2010 08 10, 17:46)
Jei oda riebaluojasi- reiktų susirasti lengvo pagrindo kremą nuo saulės- kas riebiaodėms nėra paprasta... Nes, pvz., mineraliniai pasauginiai ingredientai patys yra gana sunkūs ir suteikia produktui tirštumo. O cheminiai saulės pasaugos ingredientai gali kimšti poras...

Va va... kažin o kokia apsauga nuo mineralinių pudrų? Visi skelbia kad saugo nuo žalingu UV, bet nerašo kokia ta apsauga. Esu bandžiusi "egipto žemę" - tai patiko...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2010 08 11, 03:18)
Na bet tie randeliai vistiek- padidejusi pigmentacija.

Va va... kažin o kokia apsauga nuo mineralinių pudrų? Visi skelbia kad saugo nuo žalingu UV, bet nerašo kokia ta apsauga. Esu bandžiusi "egipto žemę" - tai patiko...

Taip, bet ne visiems po spuogų atsiranda dėmės ir jos skiriasi nuo saulės sukeltų dėmių. Turėjau omenyje, kad saulės dėmės ir spuogai tiesiogiai nesusiję.

Dėl mineralinių pudrų. Nelebai įsivaizduoju, bet turbūt turi kokį SPF 5, jei titano oksido ar cinko dioksido daug sudėtyje yra. Bet net ir su SPF 15 vien jomis pasitikėt nevertėtų, nes pudra paprastai dengiama gan plonu sluoksniu, o apsaugą nuo saulės reiktų tept labai gausiai. Be to, per dieną ji nusidėvi, juda... Kaip apsaugos papildymas pudra yra gerai. Aš naudoju tiek kompaktinę, tiek skystą pudrą su SPF, bet vistiek po apačia labai lengvu sluoksniu priemone nuo saulės pasitepu, nes makiažas per dieną gi "migruoja". Ir tokių vietų, kaip ausys, kaklas makiažu netepu, o apsaugos ir ten reikia.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2010 08 11, 16:17)
Aš naudoju tiek kompaktinę, tiek skystą pudrą su SPF, bet vistiek po apačia labai lengvu sluoksniu priemone nuo saulės pasitepu, nes makiažas per dieną gi "migruoja". Ir tokių vietų, kaip ausys, kaklas makiažu netepu, o apsaugos ir ten reikia.


Bet ne kiekvienam veidui toks krūvis pakeliamas. Pamėginau įsivaizduoti, kaip aš atrodyčiau, susitepusi veido kremą + kremą nuo saulės + pudrą, tai oi... Gal ir būčiau be pigmentinių dėmių, bet tekėčiau riebalu. Nors mano oda nėra riebi, bet net ir lengvas drėkinantis kremas ne kiekvienas gerai susigeria, ką jau kalbėti apie kelis kremų sluoksnius.
Atsakyti
Žinoma, kad ne visiems. Tačiau aš kelių sluoksnių ir nenaudoju smile.gif Priemonė nuo saulės mano labai lengva, negaliu atsidžiaugti. Pirma tokia, kurios ant odos nesijaučia ir poros nesikemša. Ryte tik ją ir naudoju, nieko daugiau, tad nesisluoksniuoja niekas. O skysta ir kompaktinė pudra (kurias retokai naudoju) riebalus sugeria, tad neplaukia veidas... Viskas turbūt nuo priemonių ir nuo odos priklauso.
Atsakyti
Pasak "propagandos" mineraline pudra neužkemša porų, o ją panaudojus tikrai veidas neblizga, yra skaistus ir drabužių ji netepa, todėl ja tepa ir dekolte sritį. Be to, reguliariai ją vartojant, oda akivaizdžiai pagražėja...
Egipto žemė man tikrai paliko įspūdį, kai ją bandžiau, lygtai viskas taip kaip žada... Bet nesu ilgai naudojus, tai nežinau kaip ten ilgiau pavartojus būtų. Paprastų nei pudrų, nei krempudrų nenaudoju, nes nerandu kuri gerai padengtų, kažkaip nusigrimavus sau atrodau ir tiek.
himalaia, o kokia tu priemonę nuo saulės naudoji jei ne paslaptis?
Atsakyti
Šitą naudoju
Paula's Choice Ultra-Light Weightless Finish SPF 30 Sunscreen Spray
user posted image

Jau kelis mėnesius, tai jokių priekaištų neturiu (na, išskyrus kainą, bet naudojant vien ant veido gan taupus, su kitomis priemonėmis palyginus). Pasisekė vieną kartą už pusę kainos nusipirkti, tai išvis irnesakyk.gif Konsistencija jo kaip vandens, bespalvis, silikonų pagrindu, tai labai maloniai, kaip koks serumas ant odos jaučiasi.

Dėl tų "mineralinių" pudrų... Tai žinot, nėra jose nieko, ko "nemineralinės" neturėtų (apie Egipto Žemę nekalbu, nesu jos nei bandžius, nei nagrinėjus). Nes iš esmės tie "mineralai" pudroj yra paprasčiausias titano oksidas ar cinko dioksidas, kuriuos ir į "paprastas" pudras sėkmingai deda. Kad porų nekemša tai gali būti- titanas ir cinkas pasilieka ant odos paviršiaus, tad mažesnė tikimybė, kad produktas su jais poras kimš, bet odą suerzinti vistiek gali.
Atsakyti
Sveikos, mamytes! Gal kuri yra isbandziusi AVON anew clinical luminosity pro brightening serum - skaistinamasis veido serumas? Labai susidomejau siuo produktu, nes sviesina pigmentines demes, sulygina odos spalva, uzpildo rauskleles. Ypac tinka rukancioms moterims del papilkejusios odos. Noreciau isbandyti, taciau niekad nesu pirkusi jokio produkto is AVON.. Gal yra atsiliepimu?
Atsakyti