Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(someday... @ 2013 03 01, 12:06)
Ji eina pas Dainora jau n metu. Plaukai normalaus ilgio, iki liemeneles sagties, gana stori. Tai va paskutinį karta, jau naujam salone, už visos galvos dažymą, kirpimą, tiesinimą sumokėjo 130LT. Sako, gal ima kiek mažiau nes labai seniai lankausi, bet jei ir taip, tai tikrai nedvigubai! doh.gif Na žiūrėsim, gal ombre kainuoja daugiau, gal dar kas... Bet netikiu kad sumokesiu daugiau nei 200 smile.gif Na bet pasiimsiu daugiau smile.gif


Dekui uz info. Kaina gera, tai gal ir verta nesiblaskyt per kirpejus:) Parasykit kaip jums seksis 4u.gif Ombre nenoriu, bet vis tiek idomus atsiliepimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diana-Kaunas: 01 kovo 2013 - 11:55
QUOTE(Diana-Kaunas @ 2013 03 01, 12:54)
Dekui uz info. Kaina gera, tai gal ir verta nesiblaskyt per kirpejus:) Parasykit kaip jums seksis  4u.gif  Ombre nenoriu, bet vis tiek idomus atsiliepimai.

Butinai. Kita sestadieni jau einu.
Atsakyti
QUOTE(ventus @ 2013 02 07, 09:25)
Dauguma giriate Kęstutį dėl kirpimo, o kaip su šukuosenom? ar esate, kuri dariusi proginę šukuoseną pas Kęstutį?  g.gif



dariaus progine sukuosena ir ne viena paskutini karta i drauges vestuves tai net pagailo jaunosios nes maniske frezura biggrin.gif buvo daug ispudingesne thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
O kas gal lankotes pas Ina is Baidzio ? 4u.gif nes anskciau cia forumieciu daug kas pas ja ejo kaip daba ? gal yra apsilankanciu ? rolleyes.gif
Atsakyti
Lankausi pas Kestuti Saiku ir supratau, kad i joki kita sio kirpejo nekeisciau.
Patinka jo darbas, bendravimas

Manieji plaukai iki liemeneles sagties, uz kirpima ir dazyma visos galvos moku 170 (grozio galerijoj pas Rasa mokedavau 220).

Klausete kaip Kestutis sukuosenas daro, galiu atsakyti - Tobulai. Dariausi pas ji vestuvine sukuosena, buvom apsitare ir darem bandomaja, bet supratom, kad sioji man netinka, todel tik aptarem ka darysime kitaip, vestuviu ryta atvyko su puikia nuotaika ir per 30 min man padare nuostabia ir ilgai issilaikancia sukuosena. Atlaike paros laiko sokius ir suoli i vandeni ax.gif

Rekomenduoju! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(McVie @ 2013 03 05, 20:44)
Lankausi pas Kestuti Saiku ir supratau, kad i joki kita sio kirpejo nekeisciau.
Patinka jo darbas, bendravimas

Manieji plaukai iki liemeneles sagties, uz kirpima ir dazyma visos galvos moku 170 (grozio galerijoj pas Rasa mokedavau 220).

Klausete kaip Kestutis sukuosenas daro, galiu atsakyti - Tobulai. Dariausi pas ji vestuvine sukuosena, buvom apsitare ir darem bandomaja, bet supratom, kad sioji man netinka, todel tik aptarem ka darysime kitaip, vestuviu ryta atvyko su puikia nuotaika ir per 30 min man padare nuostabia ir ilgai issilaikancia sukuosena. Atlaike paros laiko sokius ir suoli i vandeni  ax.gif

Rekomenduoju!  thumbup.gif

O jus visa galva viena spalva dazote? Ir tamsiau ar sviesiau?
As irgi noreciau apsilankyt ir dvejoju,nes pati nelabai zinau ko noriu blush2.gif
Mano plaukai visa laika buvo sviesinami, tai dabar rezultate galai labai sviesus, o prie saknu mano naturali pilka spalva.. galvoju gal butu gerai visus nudazyt pilkai (tamsiau) ir pridet sruogeliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etcetra @ 2013 03 06, 00:47)
O jus visa galva viena spalva dazote? Ir tamsiau ar sviesiau?
As irgi noreciau apsilankyt ir dvejoju,nes pati nelabai zinau ko noriu blush2.gif
Mano plaukai visa laika buvo sviesinami, tai dabar rezultate galai labai sviesus, o prie saknu mano naturali pilka spalva.. galvoju gal butu gerai visus nudazyt pilkai (tamsiau) ir pridet sruogeliu g.gif


Nors ne manęs klausiate atsakysiu iš savo pusės, aš ėjau pas jį su gerokai ataugusiais plukais trijų spalvų, ta prasme, jog šaknys buvo gerokai mano ataugusios per vidurį bandymas dažyti šviesiau, o galai nutamsinti, ir nezinojau kaip cia man dažyti, nes kiek ėjau kiek lankiausi kitur, nepatikdavo rezultatas, kad per daug nutamsindavo, o jis parinko spalvą, vieną kitą, parekomendavo kas geriau ir leidau daryti taip, kad tiktų ir patiktų smile.gif pirminis rezultatas tai nuvylė, nes buvo labai tamsi spalva ir jau eidama iš jo galvojau, kad nebegrįšiu daugiau, bet po poros kartų galvos plovimo turiu nuostabiai tinkančią man spalvą, tikrai negaliu atsidžiaugti ir žinau, kad kirpėjų paieškos baigtos 4u.gif
Aš sumokėjau tik pat kiek McVie mirksiukas.gif

Ačiū merginos, kurios atsakėte apie šukuosenas pas Kęstutį, užsirašiau pas jį ir lauksiu savo dienos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ventus: 06 kovo 2013 - 08:18
QUOTE(ventus @ 2013 03 06, 08:18)
Nors ne manęs klausiate atsakysiu iš savo pusės, aš ėjau pas jį su gerokai ataugusiais plukais trijų spalvų, ta prasme, jog šaknys buvo gerokai mano ataugusios per vidurį bandymas dažyti šviesiau, o galai nutamsinti, ir nezinojau kaip cia man dažyti, nes kiek ėjau kiek lankiausi kitur, nepatikdavo rezultatas, kad per daug nutamsindavo, o jis parinko spalvą, vieną kitą, parekomendavo kas geriau ir leidau daryti taip, kad tiktų ir patiktų  smile.gif pirminis rezultatas tai nuvylė, nes buvo labai tamsi spalva ir jau eidama iš jo galvojau, kad nebegrįšiu daugiau, bet po poros kartų galvos plovimo turiu nuostabiai tinkančią man spalvą, tikrai negaliu atsidžiaugti ir žinau, kad kirpėjų paieškos baigtos  4u.gif
Aš sumokėjau tik pat kiek McVie  mirksiukas.gif

Ačiū merginos, kurios atsakėte apie šukuosenas pas Kęstutį, užsirašiau pas jį ir lauksiu savo dienos  ax.gif

Aciu uz nuomone;) pas mane irgi dabar trys spalvos, tik galai sviesiausi o i virsu tamseja biggrin.gif
o kokio atspalvio jusu dabartine spalva?
Atsakyti
Spalvytė panaši į tokią, šokoladinė :

http://www.google.lt...s...tx=77&ty=59

Dar patiko tai, kad suvienodino spalvą, galai visiškai nesiskiria nuo šaknų, nes dažniausiai būdavo taip, kad galai užtamsinti, o prie šaknų šviesiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ventus: 06 kovo 2013 - 11:44
QUOTE(ventus @ 2013 03 06, 11:40)
Spalvytė panaši į tokią, šokoladinė :

http://www.google.lt...s...tx=77&ty=59

Dar patiko tai, kad suvienodino spalvą, galai visiškai nesiskiria nuo šaknų, nes dažniausiai būdavo taip, kad galai užtamsinti, o prie šaknų šviesiau  4u.gif

O as galvoju kaip jis su blondinem susitvarko ax.gif
Atsakyti
O gal galit rekomenduot kokia gera kirpeja, kuri gerai dirba su plauku sviesinimu is tamsios i ruda? unsure.gif turiu viena nusiziurejus, bet gal dar butu pasiulymu.. ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(McVie @ 2013 03 05, 22:44)
Lankausi pas Kestuti Saiku ir supratau, kad i joki kita sio kirpejo nekeisciau.
Patinka jo darbas, bendravimas

Manieji plaukai iki liemeneles sagties, uz kirpima ir dazyma visos galvos moku 170 (grozio galerijoj pas Rasa mokedavau 220).
Rekomenduoju!  thumbup.gif

g.gif Įtartinai mažai g.gif Mano plaukai vos iki pečių, tai kaina svyruoja nuo 140 iki160. O gal jums tik pakerpa galiukus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linastri: 06 kovo 2013 - 21:28