Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(simpatica @ 2013 12 24, 01:53)
Citrute sveikatėlės Jums, pati prednizolono negėriau, man tik lašino jį kai gulėjau lazdynų ligoninėje, kas antrą dieną 10 kartų, tai gydytojai iš santariškių pasakė kad gydytojas nenormalus tiek daug skyrė,  bet reikia kovingai nusiteikti ir bus gerai,stiprybės Jums. "Jaunas organizmas pats kovoja su liga, nereikia jam trugdyti savo bloga nuotaika"- taip man pasakė viena gydytoja  4u.gif

4u.gif
Atsakyti
Labas rytas!
Turiu 4 Avonex pen, galioja iki 2014 liepos. Gal kam reikia, atiduociau.. Vilnius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NavyBlue: 26 gruodžio 2013 - 10:34
QUOTE(citrute @ 2013 12 23, 23:13)
Sveiki,
Seniai nesilankiau, bet senesnį stažą turinčios gal pamena mane smile.gif IS oficialiai diagnozuota jau 9 metai, 6 metus leidžiuosi Copaxone (ėmiau leistis po antrojo gimdymo). Per visą savo ligos stažą ligoninėje gulėjau vieną kartą (bet jau buvo blogai).  Tai, kaip sakoma, kol gerai viskas, tai ir forumų neskaitau. Bet nuo šiandien geriu po 12 tablečių prednizolono, nes tirpimai nepraeina, o ypač erzina elektros jausmas stubure, visiškai išsibalansavusi nervinė sistema, nuovargis. Ar vartojant tą brudą prednizoloną lygiagrečiai kažkaip organizmui padedat atsistatyti?  Jei nepagėrės sveikata sakė į ligoninę teks gultis lašalinių lašintis, o tam reikalui tikrai nėra kada. schmoll.gif

Cirtute, laikylis. 4u.gif jei yra galimybe paciai skirti pinigeliu lasinems, kaina iki 100lt, gali ji israsyti seimos daktare ir procedurianiam poliklinikos susilasinti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(S@gi @ 2013 12 26, 12:09)
Cirtute, laikylis. 4u.gif  jei yra galimybe paciai skirti pinigeliu lasinems, kaina iki 100lt, gali ji israsyti seimos daktare ir procedurianiam poliklinikos susilasinti. mirksiukas.gif

Su Šventėmis!!!
Geriu toliau prednizoloną, šiandien tabletes jau mažinu - tik 10 reikia ax.gif Niekas neblogėja, tik burnoje kartu g.gif bet gal čia normalu. Tikiuosi viskas bus ok, nes už dviejų savaičių turiu tvirtai stovėti ant kojų - skrisiu slidinėti wub.gif
Atsakyti
Su sventemis 4u.gif o man geriamas prednizolonas tai ne kiek ligai padejo, o pablogino bendra sveikata huh.gif menesi dar teko gerti vaistus nuo spaudimo ir sirdies ritmo, issiderino nervu sitema ir prasidejo veido vienos puses tikas doh.gif
O su rebifu susigyvenu po truputi. Su ibuprofenu po leidimo, einu miegot, bet kita diena raumenis pamaudzia ir isitempia jie g.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 12 16, 21:21)
Apart, labai norejau paklausti, kuriam laikui buvote nutraukus vaistus pries pastojant? Ar nepablogejo tuo laikotarpiu? 4u.gif


Sveikos 4u.gif , negaliu tiksliai pasakyti, ir leidaus ir ne, visaip buvo, ligoninej gulejau, bet su vaistais man buvo geriau, gal sutapimas, negaliu pasakyti. Man po ligonines kojos buvo pagerejusios, o pastojus po gero menesio vel pradejo silpti ir sunketi- tai taip visa nestuma ir pravaiksciojau- pailsedama smile.gif ir kaip sako per nestuma buna l. gerai, man taip nebuvo.
Turiu savo stebukliuka jau namie,grazia, sveika mergyte. Grizom Kaledu diena wub.gif , dare cezari su pilna nejautra, kad stuburo neliesti, bet siaip epiduras galimas tik spinaline nerekomenduojama. Ziuresiu kaip toliau bus, bet jau noriu solumedrolio, pavargau vilkti kojas..bandau dar maitinti kol daugiau neblogeja.
Mane visa nestuma kamavo meslungiai, ypac pilvo ir koju, savaitei buvo praeje, dabar vel yra, manau cia nuo stuburo- ar jums traukia kur nors?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 07 sausio 2014 - 18:06
QUOTE(Apart @ 2014 01 07, 19:00)
Sveikos 4u.gif , negaliu tiksliai pasakyti, ir leidaus ir ne, visaip buvo, ligoninej gulejau, bet su vaistais man buvo geriau, gal sutapimas, negaliu pasakyti. Man po ligonines kojos buvo pagerejusios, o pastojus po gero menesio vel pradejo silpti ir sunketi- tai taip visa nestuma ir pravaiksciojau- pailsedama smile.gif  ir kaip sako per nestuma buna l. gerai, man taip nebuvo.
Turiu savo stebukliuka jau namie,grazia, sveika mergyte. Grizom Kaledu diena wub.gif , dare cezari su pilna nejautra, kad stuburo neliesti, bet siaip epiduras galimas tik spinaline nerekomenduojama. Ziuresiu kaip toliau bus, bet jau noriu solumedrolio, pavargau vilkti kojas..bandau dar maitinti kol daugiau neblogeja.
Mane visa nestuma kamavo meslungiai, ypac pilvo ir koju, savaitei buvo praeje, dabar vel yra, manau cia nuo stuburo- ar jums traukia kur nors?


Labas smile.gif Wow , sveikinu su seimos pagausejimu smile.gif Oho , kaip laikas greitai bega...
Dziaugiuosi uz tave ir kuo geriausios sveikatos tau wink.gif !
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2014 01 07, 18:00)


Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2014 01 07, 19:00)
Sveikos 4u.gif , negaliu tiksliai pasakyti, ir leidaus ir ne, visaip buvo, ligoninej gulejau, bet su vaistais man buvo geriau, gal sutapimas, negaliu pasakyti. Man po ligonines kojos buvo pagerejusios, o pastojus po gero menesio vel pradejo silpti ir sunketi- tai taip visa nestuma ir pravaiksciojau- pailsedama smile.gif  ir kaip sako per nestuma buna l. gerai, man taip nebuvo.
Turiu savo stebukliuka jau namie,grazia, sveika mergyte. Grizom Kaledu diena wub.gif , dare cezari su pilna nejautra, kad stuburo neliesti, bet siaip epiduras galimas tik spinaline nerekomenduojama. Ziuresiu kaip toliau bus, bet jau noriu solumedrolio, pavargau vilkti kojas..bandau dar maitinti kol daugiau neblogeja.
Mane visa nestuma kamavo meslungiai, ypac pilvo ir koju, savaitei buvo praeje, dabar vel yra, manau cia nuo stuburo- ar jums traukia kur nors?

drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif
kuo didžiausi sveikinimai abiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Apart sveikinimai didziausi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, man kaip vaistininkei butu labai idomu suzinoti, kuris neurorubin'as ar milgama ampulemis efektyvesnis esant lengviems neurologiniams simptomams, nuovargiui pasalinti? jie kaip ir panasus, bet ir skirtingi. Labai norisi realu skirtuma suzinoti. Aciu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
As tai neurorubina leidziuosi visad
Atsakyti