Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralus gydymas arba

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2012 11 22, 21:10)
na nieko..tiesiog imu kvėpuoti giliai..stengiuos mintis nukreipti kitur ir praeina viskas....bet paskui lydi toks nerimas dėl visko..jautrumas padidėjęs. Aišku griebiu kokio valerijono o kartais ir rimtesnę tabletę  blush2.gif

O gydoma tik vaistais, neskiria psichologo pagalbos ar pan.? g.gif
Atsakyti
Vien psichologo pagalbos nepakanka suvaldyti siam siaubui. Kas to nepatyre-nesupras.
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2012 11 22, 21:33)
O gydoma tik vaistais, neskiria psichologo pagalbos ar pan.? g.gif

kas dabar ką skiria...viskas mokama. Buvau kažkada - ne tokia čia liga kad pokalbis nuimtų simptomus schmoll.gif

QUOTE(Nidulia @ 2012 11 22, 22:19)
Vien psichologo pagalbos nepakanka suvaldyti siam siaubui. Kas to nepatyre-nesupras.

būtent. reikia patirti doh.gif Neduok Dieve niekam šito brudo doh.gif
Atsakyti
Ar perskaitet straipsni,kur imeciau?? Ten labai gerai paaiskinta,kas vyksta smegenyse atakos metu ir kaip suvaldyti savo reakcija,atakos metu,kad nuslopinti tuos ziaurius pojucius. Paskaitykit atidziai ta straipsniuka "panikos ataku gydymas be vaistu"
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 11 20, 16:12)
Neziurejau, nes man darbe nerodo blush2.gif O gal galit trumpai komentuoti? 4u.gif

Jei dar nežiūrėjot, tai ten teigiama, kad vaistinės šaltalankių aliejus tėra paprastas aliejus į kurį pridėta sintetinio betakaroteno, kuris ėda kepenis. Betakaroteno čia tokia koncentracija, kad natūraliai to negali būt. Jame nėra kitų karotinoidų {buvo tirta}. Natūralus šaltalankių aliejus šaldytuve turi kristalizuotis, o šis lieka skystas...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Vakar apturėjom kontaktą su vaiku, kuriam šįryt išlindo vėjaraupiai. Ar yra kokia prevencija, kad nesusirgčiau aš ir vaikai?
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2012 11 23, 13:40)
Sveikos 4u.gif
Vakar apturėjom kontaktą su vaiku, kuriam šįryt išlindo vėjaraupiai. Ar yra kokia prevencija, kad nesusirgčiau aš ir vaikai?

o ko bijote ? prasirgsit ir ramu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2012 11 23, 13:45)
o ko bijote ? prasirgsit ir ramu  g.gif

Nebūtinai ramu - sesės vaikas dabar susirgo antrą kartą. Aš nesu sirgus, suaugusiems atseit sunkiau, o ir šiaip nežavi mintis maždaug mėnesį tupėti namie ir kasytis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indica: 23 lapkričio 2012 - 14:09
QUOTE(indica @ 2012 11 23, 14:03)
Nebūtinai ramu - sesės vaikas dabar susirgo antrą kartą. Aš nesu sirgus, suaugusiems atseit sunkiau, o ir šiaip nežavi mintis maždaug mėnesį tupėti namie.

taip. sako suaugusiems sunkiau. tad leiskite savo vaikams prasirgti vaikystėje. Ir tikrai nereikia mėnesį namuose tupėti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2012 11 23, 14:09)
taip. sako suaugusiems sunkiau. tad leiskite savo vaikams prasirgti vaikystėje. Ir tikrai nereikia mėnesį namuose tupėti  schmoll.gif

na, pagal internetines rekomendacijas, reikėtų dabar dvi savaites su niekuo nekontaktuoti, nes yra tikimybė užkrėsti kitus, o susirgus irgi bent 10 dienų reiktų sveikti doh.gif ai žodžiu, jei galėčiau rinktis, norėčiau šito "malonumo" išvengti.
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2012 11 23, 15:03)
Nebūtinai ramu - sesės vaikas dabar susirgo antrą kartą. Aš nesu sirgus, suaugusiems atseit sunkiau, o ir šiaip nežavi mintis maždaug mėnesį tupėti namie ir kasytis.

Tada yra rizika,kad bet kada galite uzsikresti. Kuo veliau uzsikresite , tuo sunkaiu persirgsite. Juk nesate niekaip apsaugota nuo kontakto su serganciuoju.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2012 11 23, 14:23)
Kuo veliau uzsikresite , tuo  sunkaiu persirgsite.

Iš kur tokios žinios? Juk ir vienodo amžiaus vaikai serga skirtingai, manau, nuo imuniteto ir individualių organizmo savybių priklauso, kokio sunkumo bus sirgimas ir komplikacijų tikimybė. Be to, "moksliniais tyrimais įrodyta, kad apie 15% asmenų, persirgusių vėjaraupiais natūraliai, imunitetas nesusidaro", kas ir atsitiko sesės vaikui (abukart diagnozę patvirtino gyd.). "Persirgus vėjaraupiais natūraliai, virusas visą gyvenimą išlieka nerviniuose ganglijuose (mazguose) ir bet kada gyvenime gali pasireikšti kita liga – juostine pūsleline", tad vėjaraupiai nėra tokia jau nekalta ligelė ir tyčia aš su ja kontaktų neieškočiau ir smarkiai nesidžiaugčiau persirgus - čia tiesiog mano nuomonė smile.gif
Atsakyti