Įkraunama...
Įkraunama...

Kapiliarų šalinimas

QUOTE(Marishkaaa @ 2009 12 02, 15:27)
Absoliuciai jokio siuntimo  smile.gif mano drauges vaikinas ten buvo, tai drauge papasakojo. As po darbu nulekiau ten ir viskas. Atejau, sakau man pas gydytoja, kad kraujagysle pasalintu, zinau, kad 1 arba 2 kabinete ir viskas  mirksiukas.gif Zinoma ten aplinka tokia sovietiniu laiku, registraturoj tokia senuciuke vos judanti dirba, bet kai ejau rezultato, o ne puikaus pompastisko aptarnavimo, tai esu labai patenkinta  bigsmile.gif Pries tai gal visas klinikas ir salonus apskambinau, be poros simtu lt ten neapsieisi, tai paciai buvo labai keista, kad tik 40 lt  thumbup.gif

o galima tiksu adresa blush2.gif lotuliukas.gif ? man irgi svarbiau rezultatas..aplinka sovietine kaip nors istversiu biggrin.gif svarbu kad kokybiskai viska atlitu,be komplikaciju unsure.gif
Atsakyti
Kraujagisles iskilusias ant veido salinau Kaune Bendrosios praktikos klinikoje. biggrin.gif uzsimerkus buvau, bet man rodos su britvute man ten jas papjauste ispradziu toke kaip nubrozdinimai buvo, bet paskui pranyko ir dabar kaip nebutu buve ju. o mokejau zinau kad labai nebrangiai tikrai iki 50lt.
Atsakyti
QUOTE(Marishkaaa @ 2009 12 01, 17:56)
As nuejau i gydomosios kosmetologijos centra, Jogailos g., Vilniuje ir iskart, sakau man reik nusiimt ta kapiliara, tai dave numeriuka, uzejau i kabineta, man uzvede kortele, atsisedau ir psio, viska sutvarke ir mokejau 40 lt, registracija kainavo ir procedura. Dabar jau uzgijo ir nereikejo jokiu poros simtu litu kaip kad salonuose uzsipraso  thumbup.gif



Aciu uz patarima. drinks_cheers.gif
Po darbo nuleksiu, nes turiu viena ryskesni ant noses ir virs virsutines lupos smile.gif aisku jie be problemu maskuojami, bet jau nusibodo, kai vyras rytais sako "TAU VEL SPUOGAS" biggrin.gif doh.gif

P.S. o siaip mane truke kapiliarai kankina nuo ankstyvos paauglystes, tik ant veido niekada nebuvo.
Gal kas zino, kas skatina jiems atsirasti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orma: 23 gegužės 2010 - 07:46
Gal kas žinote, kur Šiauliuose lazeriu naikina kapiliarus? Būčiau labai dėkinga už informaciją ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritule.rita @ 2010 01 16, 01:58)
Kraujagisles iskilusias ant veido salinau Kaune Bendrosios praktikos klinikoje.  biggrin.gif  uzsimerkus buvau, bet man rodos su britvute man ten jas papjauste ispradziu toke kaip nubrozdinimai buvo, bet paskui pranyko ir dabar kaip nebutu buve ju. o mokejau zinau kad labai nebrangiai tikrai iki 50lt.


Kaune dar naikina kapiliarus nuo veido: prie akluju sankryžos, Neuromedoje - Jaunatves Namuose. Kaina maza - apie 15Lt bet gali reikti pakartoti po menesio, kad isnyktu visiskai. Išnaikina tikrai, drauge daresi. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(egluskis @ 2010 05 24, 15:06)
Kaune dar naikina kapiliarus nuo veido: prie akluju sankryžos, Neuromedoje - Jaunatves Namuose. Kaina maza - apie 15Lt bet gali reikti pakartoti po menesio, kad isnyktu visiskai. Išnaikina tikrai, drauge daresi.  4u.gif


Ups, neparashiau kaip naikina - su impulsine sviesa. (silpnesne nei lazeris). Bet naikina tik veido KAPILIARUS.
http://www_jaunatvesnamai_lt. Yra ir Vilniuje ir Kaune. smile.gif
Atsakyti
As irgi buvau salinusi kapiliarus ant veido Motinos ir vaiko klinikoje Kaune. Tai uz 2 maziukus kapiliarus, kurie gal bendrai buvo 0,5 cm dydzio sumokejau 100 lt. Vienas buvo ant nosies, kitas prie akies..tai tas kuris buvo ant nosies, po metu laiko vel atsirado unsure.gif
Atsakyti
pries kelis metus lazeriu salinau kapliarus, bet ziuriu jie vel puola mane verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Envi @ 2010 05 29, 13:03)
pries kelis metus lazeriu salinau kapliarus, bet ziuriu jie vel puola mane  verysad.gif

verysad.gif siaip tu kapiliaru atsiradimas yra salygotas labai daug veiksniu... :unsure As manau, kad tai gali buti del vitaminu trukumo, paveldejimo, per mazos apsaugos sauleje ar saltyje. Nezinau dabar pati laukiu kas bus toliau, kazkaip nesinori man vel eiti su tuo lazeriu salintis. Bet matomai tas lazeris tik kazkuriam laikui panaikina tuos kapiliarus, o jie paskui vel atsiranda. O baisiausia, kad nepradetu plestis, nes tada isvis butu nekas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Orma @ 2010 05 23, 07:45)
Aciu uz patarima.  drinks_cheers.gif
Po darbo nuleksiu, nes turiu viena ryskesni ant noses ir virs virsutines lupos smile.gif aisku jie be problemu maskuojami, bet jau nusibodo, kai vyras rytais sako "TAU VEL SPUOGAS" biggrin.gif  doh.gif

P.S. o siaip mane truke kapiliarai kankina nuo ankstyvos paauglystes, tik ant veido niekada nebuvo.
Gal kas zino, kas skatina jiems atsirasti?


Orma, ar buvote Jogailos g. del kapiliaru ? Kaip sekesi? Ir as mastau... ax.gif
Atsakyti
As siandien buvau pasalinti kapiliarus su lazeriu, man iskart pasake, kad vieno karto neuzteks, teks ateit gal du ar tris is viso.Saip rezultatas pastebimas is karto, tik jei jie gilesni ar isisseneje, tai vistiek matosi kad dar liko, teks dar karteli eiti po 5 savaiciu,kad visiskai isnaikinti.Bet lazeri tikrai rekomenduociau. aisku jau tiek pinigu sukisus, reikes visa laika prisiziureti, naudoti barjerini seruma, krema ant virsaus ir gerti kraujagysles stiprinancius vitaminus, kaip rutinoskorbin ,ar kaip jis ten.Bet as jau saugosiu odele..Man prisake, jokios saules, 50+ turi buti kremukas nuo saules, vengti saunu, raudono vyno, karsto vandens ant veido, bet kokio perkaitimo, net ir sportuojant perkaitimas kenkia..Labai dziaugiuosi kad pasiryzau smile.gif
Atsakyti
sakykit kuo skiriasi IPŠ ir lazeris? ar čia tas pats?
Atsakyti
QUOTE(Isimylejus @ 2010 06 02, 17:16)
As siandien buvau pasalinti kapiliarus su lazeriu, man iskart pasake, kad vieno karto neuzteks, teks ateit gal du ar tris is viso.Saip rezultatas pastebimas is karto, tik jei jie gilesni ar isisseneje, tai vistiek matosi kad dar liko, teks dar karteli eiti po 5 savaiciu,kad visiskai isnaikinti.Bet lazeri tikrai rekomenduociau. aisku jau tiek pinigu sukisus, reikes visa laika prisiziureti, naudoti barjerini seruma, krema ant virsaus ir gerti kraujagysles stiprinancius vitaminus, kaip rutinoskorbin ,ar kaip jis ten.Bet as jau saugosiu odele..Man prisake, jokios saules, 50+ turi buti kremukas nuo saules, vengti saunu, raudono vyno, karsto vandens ant veido, bet kokio perkaitimo, net ir sportuojant perkaitimas kenkia..Labai dziaugiuosi kad pasiryzau  smile.gif



blink.gif ohmy.gif nieko sau 50+ kremas.... jis gi Egipte reikalingas, pas mumy tokios saules ner, ech ir man tas pats, tik as jau buvau konsultacijoje, bet mane pati gydytoja atkalbejo, aant skruosto atsirado kapiliaras - iskart puoliau naikinti, ji patikino plaukti iki 3 metu, jei pats nedings - tuomet ir rekomendavo naikinti, nes kitaip sako kitur vistiek pasirodys. Tad lauksiu rolleyes.gif
Atsakyti