Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos - XV

QUOTE(Lutinaa @ 2011 12 05, 22:32)
Mergaites,ziuriu man dar negeras kraujo tyrimas BASO ,norma 1 ,o mano 1.4,ka jis reiskia? 4u.gif


Negali buti bazofilai? blush2.gif
Atsakyti
Tikrai tyrimuose raso BASO 1.4,o norma 1%,gal gali paaiskint,ka tai reiskia? 4u.gif
Atsakyti
na jei as neklystu sifruodama BASO, tai jei tai tikrai bazofilai, tai tie kraujo kuneliai, kurie dalyvauja kraujo kresejime (gamina heparina), taip pat dalyvauja alerginese reakcijose smile.gif na o seip tai daktare pamacius kraujo tyrimo rezultatus turejo paaiskinti kas ten kaip ax.gif
Atsakyti
Tame ir beda,kad as pati dariaus privaciai be gydytojo. blush2.gif Ir dariaus tiek daug,kad pati nebesusigaudau unsure.gif ,galvoju,kad per dideli skydliaukes hormonai man pazeide kitus organus unsure.gif
Atsakyti
na tai galit tiesiog paskambinti savo seimos gyditojai ir pasiteirauti klausimais , kurie ramybes neduoda smile.gif
Atsakyti
Na,as daug metuku nebegyvenu Lietuvoj,tai seimos gyd. neturiu, o cia UK striuma jie neskaito liga,israso levotiroksino ir viskas unsure.gif Ir taip norint gauti siuntima pas gydytoja yra gana sunkoka. unsure.gif
Atsakyti
Kur musu mergaites,matyt labai uzsiemusios? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutinaa @ 2011 12 12, 12:54)
Kur musu mergaites,matyt labai uzsiemusios? 4u.gif


sveika, as daznai uzsuku, bet ieko irgi nerandu smile.gif
kiek pamenu, kelias turejo jau operuoti, neraso elektra, kaip jai po jodo....
Atsakyti
QUOTE(Lutinaa @ 2011 12 05, 19:02)
Del tyrimu suklydau,soriukas 4u.gif ,Siandien perziurejau pirmus tyrimus,tai TSH 6.66,o antikuniai buvo 1136.0,tai iseina,kad antikuniai pas mane visada laikosi virs tukstancio.O,dar radau uzrasyta savo diagnoze,tai mazgine striuma,tiroiditas.O,kaip jum,tik tiroiditas?Pirmuose tyrimuose mazgeliai iki 3mm,o dabar iki5.4mm.Sakiau prasysiu siuntimo pas gydytoja,ir klausiu del operacijos. unsure.gif


sveika,man pries 5metus taip buvo.Jauciausi gerai,galkiek svoris padidejo,nors valgau nedaug.Be to pastojau,tai kai apziurejo ir rado mazgine striuma,kuri ne vaistais gydoma,paeme biopsija is tu mazgu,ir istyre,aciu Dievui nerado vez.lasteliu.Bet pasake,auga kudykis,auga mazgeliai,tai kai maitinau vaika nieko nedariau,o po to ispjove puse skydliaukes,ir 6men.LTiroksina po 1tab.geriau,ir tyrimus dariausi kas 6men.Na,randas pirmus metus buvo negrazus dabar vos matosi.Geriau issipjauti,ir gyvent ramiau,kad negalvoti kada kas supiktybes. 4u.gif Sveikatos tau. smile.gif
Atsakyti
Labuka,tame ir reikalas,kad man ne tik mazgine striuma,bet plius tiroiditas,ir antikuniai visus tuos metus laikosi virs 1000,gal pavyks priprasyti operuotis,nes as esu ne Lietuvoj,tai ir operuociausi UK.Ir dar idomu,cia viena mergaite rase,kad mazgine striuma gydoma kitaip,jei as teisingai supratau? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos)Aš į jūsų būrį 4u.gif Ryt važiuoju į santariškes savo guziukų tirtis smile.gif
Atsakyti
Na,sekmes tau tiriant tuos guziukus 4u.gif O,kokio didumo jie jau buvo idomu,nes mano 5.6mm,ir niekas nesako tirtis g.gif
Atsakyti