Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos - XV

QUOTE(idn @ 2012 02 15, 20:43)
kaip smagu, kad viskas gerai bigsmile.gif noriu paklaust, o kodėl operavo, ar biopsija bloga buvo?
aš tai po biopsijos tokia laiminga buvau, kad nieko blogo
o nuėjau pas endokrinologą savo poliklinikoj pasikonsultuot
tik šiaip tiesiog, dėl tolesnio stebėjimo, o man pasiūlė ir patarė operuot  blink.gif
nu visai to nesitikėjau, mazgų yra jau senokai, bet hormonas normos ribose
tai dabar tokia pasimetus esu...


Labai smagu smile.gif ,dabar jau visą 100 proc. žinau,kad ne vėžys. O operavo dėl to, kad biobsija buvo bloga. Aš teturėjau vieną mazgą ,kuris dinamikoje didėjo.Mano hormonų tyrimai visada buvo normoje. Tiesa,konsultavausi ir operavausi pas V.Beišą. Maskatukas minėjo,kad jis labai geras,ir aš pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliute*: 16 vasario 2012 - 23:21
QUOTE(Viliute* @ 2012 02 16, 23:16)
Labai smagu  smile.gif ,dabar jau visą 100 proc. žinau,kad  ne vėžys. O operavo dėl to, kad biobsija buvo bloga. Aš teturėjau vieną mazgą ,kuris dinamikoje didėjo.Mano hormonų tyrimai visada buvo normoje. Tiesa,konsultavausi ir operavausi pas V.Beišą. Maskatukas minėjo,kad jis labai geras,ir aš pritariu  drinks_cheers.gif


Smagu, labai dziaugiuosi uz jus 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja: 16 vasario 2012 - 23:24
Sveikos mergaites mirksiukas.gif treciadieni isvaziuoju i Vilniu operuotis,ziuresim kaip viskas pasiseks bigsmile.gif aplankysiu jus paskui,jei nepapjaus lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu paklausti tų, kurios lankosi pas Baranauską - ar jis jums duoda tyrimų rezultatus ar siunčia į polikliniką? Nes man ne tik, kad į rankas neatidavė, bet net ir pažiūrėt nedavė, kažkada minėjo, kad atsakymą po jodo siunčia paštu į polikliniką, o kaip po patikrinimo ir nežinau... Piktas buvo, apibarė, tai net pamiršau paklaust doh.gif Dabar tokioj nedėkingoj situacijoj, kai Baranauskas sako vieną ir tikina, kad endokrinologai klysta, o endokrinologai sako priešingai ir tikina, kad Baranauskas klysta, o tu žinok žmogau, kuo pasitikėt unsure.gif
Atsakyti
labuka dar karteli,
sakykit ar punkcijos atsakyma pasako telefonu?
Atsakyti
QUOTE(z.lineta @ 2012 02 21, 17:27)
labuka dar karteli,
sakykit ar punkcijos atsakyma pasako telefonu?


Gal priklauso nuo gydytojo, man pasakydavo.
Atsakyti
QUOTE(z.lineta @ 2012 02 21, 16:27)
labuka dar karteli,
sakykit ar punkcijos atsakyma pasako telefonu?


man pasake tik kabinete, santaru endokrinologas
Atsakyti
man ir pasakė telefonu, bet po to vis tiek dar išrašo važiavau
ačiū už patarimus, bandysiu Beišą susirast, gal dar kur pasikonsultuot
man ta operacija toks kraštutinis variantas atrodo
Atsakyti
Labas, likimo drauges 4u.gif mano hormonai geri, labiau link hyper, taciau lapkricio men. dar buvo normoje. Kovo 5 eisiu nauju kraujo tyrimu atsakymu. O kovo 6 konsultacijai pas chirurga del operacijos unsure.gif kadangi turiu daugybe mazgu (vienas echoskopuotojas sake, kad daugiau nei 50) gal juokavo smile.gif) ir yra keli šalti mazgai, endokrinologe minejo, kad daznai jie supiktybeja, ir man nera ko laukti. Nors man dar tik 21 metai. Nelabai as noriu tos operacijos, bet jeigu visi is eiles sako, kad reikia operuoti, matyt reikia. Eisiu pas chirurga Krasauska, gal kas pas ji lanketes? Girdejau, kad jis vienas is geresniu, o gal ir geriausias Kaune.
Atsakyti
sveikos,tai va
trumpai:
visi tyrimai geri,
punkcija,gera,pakitimu nerasta
scintigrafija_desineje skiltyje hipofunkcinis saltas mazgas(dif.mazgas su cistines degeneracijos pozymiais(33/29mm)
kaireje-hiperfuncinis karstas mazgas
kad kaireje puseje kazkas yra nieko nezinojom,niekas nieko nemate,tirsim dar karta echoskopu.
mergaites kaip manote kas man belieka,operuotis reiktu?nzn ka daryt,gydytoja tik klausia ar noriu,sakau nu nenoriu,o kaip galiu noret:) kolkas kol toliau neistirsim nieko nespresim...
vaziuosiu per pazistamus i warsuva,istirs tenai viska per nauja,noriu nuomones is tenai dar,juolab kad viska ten nemokamai ir greit man padarys.
bet iki to laiko noriu susidaryt kakokia nuomone apie ta salta mazga,kas s juo daroma?

Atsakyti
Sveikutes 4u.gif As jau namuciuose,galvos nenupjove,kalbos dovanos neateme ir tuo dziaugiuosi biggrin.gif Kaip tikejausi taip viskas ir buvo. Dabar turiu siuntima pas onkoradiologa,bandysim registruotis pirmam vizitui. Kas jau praejot sita etapa,gal galit apsviesti ka ten daro? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergaites ,pasakykit man toki dalyka ... ar operuoja, salina skydliauke tik su mazgais? Ar gali vezeti skydliauke , jei nera mazgeliu ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elija*: 26 vasario 2012 - 17:12