Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę rinktis? - 2

Man buvo idomu

http://giedrius-v.li....com/74127.html
Atsakyti
O as turiu Berfhoff ir keptuve ir puodus. Man tai tie indai patinka thumbup.gif
Dabar noriu keptuves dar vienos, tik ne teflonines. Pabodo doh.gif Maziau Topo centre ir Bikuvoje pardavineja Rowoll arba Rowell keptuves. Yra ivairiu ... Kas bande?
Atsakyti
Įsigijau va tokią Ballarini keptuvę, labai džiaugiuosi, net maisto skonis atrodo skiriasi lotuliukas.gif bet lietinius iškepti sunku, ( esu įpratusi liajant kreipti keptuvę, kad tešla gražiai pasklistų, o šioje keptuvėje blynas iš karto slysta, todėl plonai išlieti sunku) na bet gal dar įgusiu ax.gif
Atsakyti
o ka manot apie tefal keptuves kur dabar galima iki su 50 proc nuolaida isigyt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aniuta82 @ 2009 02 26, 18:40)
o ka manot apie tefal keptuves kur dabar galima iki su 50 proc nuolaida isigyt cool.gif

aš tefalo daugiau iš viso nepirksiu schmoll.gif

Dar Žanoj nusižiūrėjau aliuminio liejinio grilinę keptuvę su sunkiu dangčiu, kuris prispaudžia kepsnį, todėl nereikia prieš tai išmušti mėsos. Tokia keptuvė kainuoja virš 300 Lt
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2009 01 20, 06:21)
As woll didele ir auksta turiu thumbup.gif noriu dar ir mazos, visokiom smulkmem kepint biggrin.gif mamai irgi laaaaabai maniske patiko biggrin.gif bet svoris tai nemenkas ju doh.gif

aš irgi tokią turiu mirksiukas.gif pakankamai gera. minusėlis nebent tas, kad ilgokai kaista ir , aišku, sveria daug smile.gif
beje, nors ir ne į temą blush2.gif , bet pasakykit, su kokia priemone valote woll keptuves iš išorės? g.gif
Atsakyti
Apie titaną prisirinkau info daug - kaip ir viskas aišku, o kaip yra su aliuminio liejinio keptuvėmis, kaip jas prižiūrėti? ar galima kepti beveik be riebalų?
Labai domiuosi ta griline ax.gif Negi niekas neturite?
Atsakyti
Ir vėl tas pats klausimas ax.gif AR VERTA PIRKT IKI TEFALĮ? Iki keptuvių stendas beveik ištuštėjęs, nebėra iš ko rinktis, o atsiliepimų vistiek nėra, tai nejaugi visi tik perka, bet nenaudoja g.gif
Atsakyti
aš Woll keptuvę bandžiau valyti su grilio valikliu Valis. rašo, kad ir keptuvėms tinka. Bet keliose vietose taip įdomiai nubaltavo, atrodo kad tiesiog įtraukė tą chemiją. atsiplovė per kelis kartus. dabar geriau bandysiu dėti į indaplovę, bet be miltelių, o kad tik karštu vandeniu ją plautų, nes nuo miltelių irgi buvo nubaltavusi visa unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 03 03, 19:16)
nes nuo miltelių irgi buvo nubaltavusi visa unsure.gif

O gal taip ir turi būti g.gif , nes užpylus pvz.virtuvės valiklio ant užkalkėjusių vietų irgi gerokai pabala bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2009 03 03, 20:55)
O gal taip ir turi būti  g.gif , nes užpylus pvz.virtuvės valiklio ant užkalkėjusių vietų irgi gerokai pabala  bigsmile.gif


kad kažin. kadangi tas keptuvės paviršius nėra idealiai lygus o toks kaip gruoblėtas, tas baltumas kaip į mikroskopines duobutes būtų įsigėręs. po kurio laiko, netgi labai greitai, atsiplovė. įdomiai taip.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 03 03, 19:16)
aš Woll keptuvę bandžiau valyti su grilio valikliu Valis. rašo, kad ir keptuvėms tinka. Bet keliose vietose taip įdomiai nubaltavo, atrodo kad tiesiog įtraukė tą chemiją. atsiplovė per kelis kartus. dabar geriau bandysiu dėti į indaplovę, bet be miltelių, o kad tik karštu vandeniu ją plautų, nes nuo miltelių irgi buvo nubaltavusi visa unsure.gif



Jeigu keptuves gamintojas nurodo kad galima plauti indaploveje, tai kiškit ten drasiai, tik atkreipkit demesi kokios temperaturos vandeni naudojat, nes jei vanduo per karstas, tai gali ir nubaltuot. Nors jei milteliu nenaudosit, tai gal si teorija ir negajioja smile.gif
Atsakyti