Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę rinktis? - 2

QUOTE(valkata @ 2008 11 27, 10:28)

Plaunate keptuvę su indų plovikliais arba indaplovėje?


plaunu ir su indų plovikliais ir indaplovėje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2008 11 27, 12:10)
plaunu ir su indų plovikliais ir  indaplovėje rolleyes.gif

Boerner titaninės keptuvės instrukcijoj labai aiškiai parašyta: dar karštą/šiltą keptuvę išplauti po tekančiu vandeniu.

Lietuviškame Woll puslapyje rašo, kad galima plauti ir su indų plovikliu ir indaplovėj...
Papildyta:
QUOTE(Rozynas @ 2008 11 27, 11:52)
kokios firmos keptuvėje galima kepti be riebalų cool.gif ?

Reikia ne į firmą žiūrėti, o į tai kokia keptuvė. Mes jautienos kepsnius be riebalų sėkmingai kepam senoviškoje ketaus, taip pat naujoviškoje keptuvėje su titano danga.

O šiaip nesuprantu ko čia visi taip dėl tų riebalų parinasi. Visai be riebalų keptas maistas neskanus, daugelio patiekalų išvis neįmanoma be riebalo pagaminti. Dabar juk nenaudojam kiaulės taukų, o kokybiškas augalinės kilmės aliejus protingais kiekiais juk sveikatai nekenkia...
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2008 11 27, 13:32)
Boerner titaninės keptuvės instrukcijoj labai aiškiai parašyta: dar karštą/šiltą keptuvę išplauti po tekančiu vandeniu.

Lietuviškame Woll puslapyje rašo, kad galima plauti ir su indų plovikliu ir indaplovėj...
Papildyta:

Reikia ne į firmą žiūrėti, o į tai kokia keptuvė. Mes jautienos kepsnius be riebalų sėkmingai kepam senoviškoje ketaus, taip pat naujoviškoje keptuvėje su titano danga.

O šiaip nesuprantu ko čia visi taip dėl tų riebalų parinasi. Visai be riebalų keptas maistas neskanus, daugelio patiekalų išvis neįmanoma be riebalo pagaminti. Dabar juk nenaudojam kiaulės taukų,  o kokybiškas augalinės kilmės aliejus protingais kiekiais juk sveikatai nekenkia...



Net negaliu pagalvoti apie aliejų kepimui, metai kaip atsisakėme, 0,5 ltr. užtenka pusei metų. Tiesa kepame tik natūralią mėsą, t.y neapvoliotą džiuvėsiuose ar pan.
Atsakyti
QUOTE(seles @ 2008 11 27, 13:18)
Net negaliu pagalvoti apie aliejų kepimui, metai kaip atsisakėme, 0,5 ltr. užtenka pusei metų. Tiesa kepame tik natūralią mėsą, t.y neapvoliotą džiuvėsiuose ar pan.

Tai nereikia tada varyt ant aliejaus, jei nieko išskyrus steikus nekepat.

O tu pabandyk be aliejaus iškepti mielinius blynus arba apkepti jautieną befstrogenui, plovui, arba vištieną tika-masalai ir t.t Arba pakepinti svogūnus, morkas ir pan.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2008 11 27, 14:38)
Tai nereikia tada varyt ant aliejaus, jei nieko išskyrus steikus nekepat.

O tu pabandyk be aliejaus iškepti mielinius blynus arba apkepti jautieną befstrogenui, plovui, arba vištieną tika-masalai ir t.t Arba pakepinti svogūnus, morkas ir pan.


Jūs kažkoks (-ia) nervingas (-a)...ir (arba) nekultūringas (-a). Be to mes nepažystami... Jautieną befstrogenui, plovui, arba vištieną tika-masalai ir t.t- laisvai, ant el. griliaus. Gaunasi super. Tik nepradėkite man aiškinti, kas tai per patiekalai ir kad to padaryti negalima.


Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2008 11 27, 14:38)
Tai nereikia tada varyt ant aliejaus, jei nieko išskyrus steikus nekepat.

O tu pabandyk be aliejaus iškepti mielinius blynus arba apkepti jautieną befstrogenui, plovui, arba vištieną tika-masalai ir t.t Arba pakepinti svogūnus, morkas ir pan.

Vau vau vau, ir ko gi čia taip pykti wub.gif ? Ir nežadu kepti morkyčių ar svogūniukų be riebaliukų, bet ar ragavote mėsytės ir daržovių troškinuką tik su lašeliu aliejaus ? tongue.gif kaip skanu... Seles, o tai kokioje keptuvėje taip natūralią mėsytę kepat g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rozynas: 27 lapkričio 2008 - 15:03
QUOTE(Rozynas @ 2008 11 27, 16:02)
Vau vau vau, ir ko gi čia taip pykti wub.gif ? Ir nežadu kepti morkyčių ar svogūniukų be riebaliukų, bet ar ragavote mėsytės ir daržovių troškinuką tik su lašeliu aliejaus ?  tongue.gif kaip skanu... Seles, o tai kokioje keptuvėje taip natūralią mėsytę kepat  g.gif ?



Tai gi jau rašiau, ant Tefal el. griliaus, yra nuoroda prieš tai. Dar pakartoju:
http://www.youtube.c...h?v=-MBiMii4V58
Man tai super. Iš pradžių pakepi mėsą, o jau po to su ja gali daryti, ką nori. Man didžiausias privalumas, kad labai tiksliai gali iškepti, nei per daug, nei per mažai.
Atsakyti
Bonrner tikrai negalima plaut indaplovej... ir su nestipriais plovikliais reik smile.gif
be riebalu kepu ant tupperware akmens... labai skaniai gaunas,bet ten jau didesni kieki reik gamint blush2.gif o tingisi ax.gif
anksciau turejau tefalio-is tiesu uztekdavo tik metam doh.gif o kai dar prisiskaiciau,kad nesveika...
Atsakyti
Man tai svarbiausia kad teflonine butu...siaip visa virtuvini komplekta turiu Bergoff ir esu lb patenkinta....keptuves irgi super smile.gif
Atsakyti
http://www.buitima.l...28d.html?lang=2 o kokie komentarai apie sita butu? noriu is to psl viena puoda uzsisakyti tai ir keptuve susigundziau...... gal kas turi pakomentuotu ar duoda kad nors tas deimantinis pavirsius ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele898 @ 2008 12 03, 08:28)
Man tai svarbiausia kad teflonine butu...siaip visa virtuvini komplekta turiu Bergoff ir esu lb patenkinta....keptuves irgi super  smile.gif

meskit lauk tuos teflonus, nuodas didziausias blink.gif , geriau jau titanine ar marmurine arba ciugunine thumbup.gif
Atsakyti
Prasau jums straipsnis apie teflona:

http://sveikatossalt...ines-dujas.html
Atsakyti