Įkraunama...
Įkraunama...

Origami

QUOTE(Litderu @ 2006 07 28, 13:21)
o kokias gerves darai? As darius ir vadinamas skrendancias ir perincias, ir stovinincias ir gerviukus... zinoma ne po tukstanti biggrin.gif Kuri ten is ju tikrasis simbolis?

Kokios gerves yra tikrasis simbolis as nezinau, bet darau tokias is sio puslapio: http://www.learner.o...ight120304.html
smile.gif tikiuos pavyks...
Atsakyti
Aisku pavyks:) Tik manau kad gervems lankstyt rastum aiskesne schema, ar tau ten aisku?
Atsakyti
Visai jau apsileidau, rankos nebeklauso, simple lankstiniu nebemoku islankstyt blush2.gif
Atsakyti
Tai kartais schemos pakisa koja:) kas nesigauna?
Atsakyti
QUOTE(Litderu @ 2006 07 28, 16:42)
Tai kartais schemos pakisa koja:) kas nesigauna?


su schemom viskas tvarkoj, su mano orientacija sian ne kas smile.gif ax.gif biski snargliuojuos vidury vasaros, lankstau kai kurias raideles is origami-club.com alfabeto smile.gif Darysiuos skelbimu lenta namams papuosti smile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aisku:), o as vietoj pertraukeles nuo darbo padariau vezi smile.gif Bet butinai reikia nusipirkt geresnio popieriaus, noriu sudetingesnius dalykelius pabandyt...
Atsakyti
QUOTE(Litderu @ 2006 07 28, 17:06)
Aisku:), o as vietoj pertraukeles nuo darbo padariau vezi smile.gif Bet butinai reikia nusipirkt geresnio popieriaus, noriu sudetingesnius dalykelius pabandyt...


saunu thumbup.gif
as ir popieriaus to noreciau lb.....siaip labai fainu popieriu yra ebay.com . Vias sakau kai turesiu atliekamu pinigeliu, uzsisakysiu, bet kaip neturiu, taip neturiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, šiandien buvau Katanaja parduotuvėj, pirkti lankstymo popieriaus. Tai ji jau iš Kumelių g. išsikėlusi ir šiuo metu yra Daukšos g. 27-1, Kaunas. Popierius nedideliais kvadratiniais lapeliais, 12 vnt lapelių kainuoja 9 Lt, aš pirkau pigesnį, bet parduotuvėj davė pabandyti iš brangesnio palankstyti, tai iš brangesnio smgiau lankstosi.
Sėkmės visoms besidarbuojant.
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2006 07 29, 12:47)
Sveikos merginos, šiandien buvau Katanaja parduotuvėj, pirkti lankstymo popieriaus. Tai ji jau iš Kumelių g. išsikėlusi ir šiuo metu yra Daukšos g. 27-1, Kaunas. Popierius nedideliais kvadratiniais lapeliais, 12 vnt lapelių kainuoja 9 Lt, aš pirkau pigesnį, bet parduotuvėj davė pabandyti iš brangesnio palankstyti, tai iš brangesnio smgiau lankstosi.
Sėkmės visoms besidarbuojant.



Kiba pabrango???? blink.gif Man kai draugė buvo nupirkus, tai dar tik už 20 lapelių 5 lt buvo...... Ketvirtadienį važiuosiu į vilnių, sakau gal ten kur rasiu g.gif
Atsakyti
Oi, kokia faina temele..... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
As kad prisitempiau visokiu groziu, kad pagavo mane ikvepimas visokius grozius daryt.......
O del popieriaus tai turiu ideja. Kodel nepabandzius lankstyt is dovanu popieriaus?? Juk jo yra visokiausio ir storesnio ir plonesnio. O dar galima panaudot spalvotas reklamas is zurnalu.
O ka, blogai sakau?????? ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Irmuliux @ 2006 07 29, 22:22)
Oi, kokia faina temele..... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
As kad prisitempiau visokiu groziu, kad pagavo mane ikvepimas visokius grozius daryt.......
O del popieriaus tai turiu ideja. Kodel nepabandzius lankstyt is dovanu popieriaus?? Juk jo yra visokiausio ir storesnio ir plonesnio. O dar galima panaudot spalvotas reklamas is zurnalu.
O ka, blogai sakau?????? ax.gif



Sakai gerai, bet lengviau pasakyti negu padaryti, tas popierius netinkamas... Nemoku paaiškinti kodėl, bet darbeliai negražus gaunas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nighttingale @ 2006 07 30, 12:44)
Sakai gerai, bet lengviau pasakyti negu padaryti, tas popierius netinkamas... Nemoku paaiškinti kodėl, bet darbeliai negražus gaunas  schmoll.gif


O as net nezinojau... blush2.gif Ir norėjau kaip geriau. Nu nieko, kai būsiu laisva, pamėginsiu. Tada pasakysiu kaip man sekėsi.

Papildyta:
Prisiminiau, kažkada, kai dirbau stovykloj, viena japonė man padovanojo lankstinuką su brėžiniais, kaip išlankstyti žvėrelius ir popieriaus kiekvienam žvėreliui pagal kailio spalvą. Tai labai faina, reiks susirast. (ir pirkt skenerį, kitaip negaliu pasidalint doh.gif )
Ir dar visokių popieriukų ji man padovanojo lankstymui, tik kol kas taip ir guli. Tai va, pas juos ten popierius lankstymui jau iš karto paruoštas kvadratais. Ir yra visokiausio, su visokiai paveiksliukais....... Nu labai čiotka.
Atsakyti