Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų idėjos - 7

Mergaites, patarkit is patirties, ka butu gerai padovanoti dar metu neturinciam krikstasuniui. Noretusi kazka praktisko, bet savu leliuku dar neturiu, tai nelabai ir isivaizduoju kokie dziaugsmai ir rupesciai buna apie 10 gyvenimo menesi smile.gif



O kitas reikaliukas - silikonines kepimo formeles. Noreciau kokiu meskiuku, voveriuku ar pan, bet Krinonoj lb kandziojasi kaina, maxej nieko idomaus nera. Dar buvau kazkokiose dviejose parduotuvese Gastro technika turbut ir kt nepamenu pavadinimo - irgi nieko idomaus neradau.. Gal kas ka panasaus ieskojot ir patartumet? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2013 12 13, 00:06)

O kitas reikaliukas - silikonines kepimo formeles. Noreciau kokiu meskiuku, voveriuku ar pan, bet  Krinonoj lb kandziojasi kaina, maxej nieko idomaus nera. Dar buvau kazkokiose dviejose parduotuvese Gastro technika turbut ir kt nepamenu pavadinimo - irgi nieko idomaus neradau.. Gal kas ka panasaus ieskojot ir patartumet? smile.gif



Nežinau kokios kainos Krinonoje, ax.gif bet aš iš Arevitos įrangos esu pirkusi. http://www.arevitosi...roducts&group=1
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2013 12 13, 00:06)
Mergaites, patarkit is patirties, ka butu gerai padovanoti dar metu neturinciam krikstasuniui. Noretusi kazka praktisko, bet savu leliuku dar neturiu, tai nelabai ir isivaizduoju kokie dziaugsmai ir rupesciai buna apie 10 gyvenimo menesi smile.gif


labai fainus visi lietuviskai kalbantys zaislai wink.gif tik, kad brangus doh.gif bet kai buvo akcijos po 40proc - tai apipirkau savo mazaja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2013 12 13, 00:06)
Mergaites, patarkit is patirties, ka butu gerai padovanoti dar metu neturinciam krikstasuniui. Noretusi kazka praktisko, bet savu leliuku dar neturiu, tai nelabai ir isivaizduoju kokie dziaugsmai ir rupesciai buna apie 10 gyvenimo menesi smile.gif

jegu norite kazka mielo, praktisko, tai tuomet tai butu tikrai ne zaislas, nebent lavinamasis zaislas, nes visokie barskalai jau nebetinka tokiam vyrukui rolleyes.gif isivaizduoju save jusu vietoje, tai as pirkciau stalo irankius, nes dar keli menesiai ir vaikutis prades pats valgyti....tikrai praktiska, manau....uzsakyciau irankius , kad padarytu su kokiais filmuko herojais ir vaiko vardu....bet koks zaislas bus numestas, ismestas, rubai nunesioti, o tokia dovana primins apie pirmasias kaledas dar ilgai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hedra:): 13 gruodžio 2013 - 11:49
[quote=Rutele_S,2013 12 11, 23:07]
aha, placiau apie tuos stampukus, kas kaip, atspauzdinsit ir klijuosit ar tokiu lipduku yra? reiketu ir man bigsmile.gif



pasieškojau googlėj visokių štampukų kalėdinių biggrin.gif suvedu pvz santa claus stamp ir vaizduose pilna įvairiausių.
user posted image
user posted image
user posted image

atsispausdinau ir priklijavau,fainai atrodo smile.gif
Atsakyti
Sveikos, ka patartumet dovanot geriausei draugei?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2013 12 12, 23:06)
Mergaites, patarkit is patirties, ka butu gerai padovanoti dar metu neturinciam krikstasuniui. Noretusi kazka praktisko, bet savu leliuku dar neturiu, tai nelabai ir isivaizduoju kokie dziaugsmai ir rupesciai buna apie 10 gyvenimo menesi smile.gif



dovanokite vaikiškų knygučių - storo kartono, galbūt tokių net kramtomų, medžiaginių su visokiais šiugždančiais lapais.

QUOTE(Maištautoja @ 2013 12 13, 13:53)
Sveikos, ka patartumet dovanot geriausei draugei?smile.gif


g.gif įdomus klausimas tongue.gif savo geriausiai draugei esu dovanojusi knygų, sidabrinių papuošalų, papuošalų dėžučių.
Atsakyti
Sveikos supermamytes,

Patarkit ka galima padovanoti vaikinui, kuris neturi kazkokiu konkreciu pomegiu, gali daug ka nusipirkti pats, kartu 3 metus tai jau daug dovanu isdovanota... Laikas bega o ideju 0... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajune02 @ 2013 12 13, 19:00)
Sveikos supermamytes,

Patarkit ka galima padovanoti vaikinui, kuris neturi kazkokiu konkreciu pomegiu, gali daug ka nusipirkti pats, kartu 3 metus tai jau daug dovanu isdovanota... Laikas bega o ideju 0...  doh.gif



padovanociau pilna vaza graviruotu grakisku riesutu
va tokiu http://kartu.lt/akci...e-svenciu-proga
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 12 06, 14:16)
Vakar kalbejau su drauge per skype, su ta pacia del kurios klausiau, ka padovanoti zmogui, kuris viska turi....tai vakar klausinejau vel ka nupirkti jai, sakau gal papuosalus, gal ceki koki...atsakymas taspats ai ne....viska turiu.... doh.gif  tai nepatikesit iki ko poklbis issirutuliojo, paprase, kas šeškiuka padovanociau bigsmile.gif  sako tokia dovana tai man labai patiktu, jau senai noriu, tai va problema issisprende, dovanosim šeškiuka biggrin.gif


Problema su seskiukais yra ta, kad jie gimsta pavasari, tad mazylio nenupirksite. Apie kaledas galesite rasti nebent paaugintu seskiuku, kuriais nori atsikratyti zmones, nes nebuvo tinkamai isaukleti ar isveisti smile.gif
Atsakyti
O kas patiktu 5 ir 10 metu berniukams? Vaikai draugu, tad dovaneles turetu buti simbolines.
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2013 12 14, 00:44)
O kas patiktu 5 ir 10 metu berniukams? Vaikai draugu, tad dovaneles turetu buti simbolines.

Zinokit, kai as nezinau ka vaikams dovanoti, perku puzzle, stengiuosi pirkti su populiariu multiku herojais, todel visada pataikau rolleyes.gif
Atsakyti