Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų idėjos - 7

QUOTE(Rutele_S @ 2013 12 09, 21:11)

Mano vyrui, zvakiu maniakui tai butu super dovana biggrin.gif
Atsakyti
Hmm... O man ta zvake nelabai ax.gif Idomi, bet nenoreciau, man geriau kvepiancios, visokios Yankee candles ir pan. Arba grazios zvakides smile.gif

Mamai ir anytai gal kokia spec sluota, ta kur su grezianciu kibiru (nepamenu kaip vadinasi doh.gif ) Galima ir ipakuot kazkaip idomiai, kad is tos sluotos galvos butu senio salcio barzda rolleyes.gif Toliau eina visos kojines, pirstines, prijuostes, skraistes, kiti drabuziai jei joms priimtina gauti dovanu drabuzius ir zinote dydzius, dovanu cekiai kokioms parduotuvems ar pas megstama kirpeja, manikiurista (juk visvien kerpasi, galbut darosi manikiura), galima ir su ju kirpejais pasitart del plauku prieziuros priemoniu jei dar neturi atsitaikiusios ar nezinot... Papuosalai, virtuves reikmenys, namu reikmenys, knygos, paveikslai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 12 10, 14:22)
Hmm... O man ta zvake nelabai  ax.gif  Idomi, bet nenoreciau, man geriau kvepiancios, visokios Yankee candles ir pan. Arba grazios zvakides smile.gif

Mamai ir anytai gal kokia spec sluota, ta kur su grezianciu kibiru (nepamenu kaip vadinasi  doh.gif ) Galima ir ipakuot kazkaip idomiai, kad is tos sluotos galvos butu senio salcio barzda  rolleyes.gif  Toliau eina visos kojines, pirstines, prijuostes, skraistes, kiti drabuziai jei joms priimtina gauti dovanu drabuzius ir zinote dydzius, dovanu cekiai kokioms parduotuvems ar pas megstama kirpeja, manikiurista (juk visvien kerpasi, galbut darosi manikiura), galima ir su ju kirpejais pasitart del plauku prieziuros priemoniu jei dar neturi atsitaikiusios ar nezinot... Papuosalai, virtuves reikmenys, namu reikmenys, knygos, paveikslai...  4u.gif

idėjos labai geros ir jau n kartų permąstytos, bet...
mamai tai galvoju termo aaptinius marškinius ilgom rankovėm, aišku, liks dovana neįvertinta, bet...nesugalvoju daugiau ką. Dar galvojau apie "Paryžiaus katedrą" kaip tik mūsų mieste iškart po Kalėdų, bet...dirba doh.gif
Anyta apie buities dalykus (prijuostės taip pat įeina) yra pasakius, kai dovanojom tikrai gerą virdulį, nes nebeturėjo ir skundėsi: "supratau, kad mano vieta virtuvėje"... laaaabai įsižeidė doh.gif Bet galvoju, gal tikrai iš drabužių pažiūrėti. Skundėsi, kad kojos šąla, gal kokias kojines geresnes g.gif
Jai geriausia dovana buvo užpernai - atminties kortelė į telefoną. Vienintelį kartą, kada atitaikėm blush2.gif
Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Beje, močiutei per 28 mnetus irgi vienąkart atitaikiau, nes viską dėdavosi į sekciją doh.gif žuvų taukai thumbup.gif gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 12 10, 15:45)
idėjos labai geros ir jau n kartų permąstytos, bet...
mamai tai galvoju termo aaptinius marškinius ilgom rankovėm, aišku, liks dovana neįvertinta, bet...nesugalvoju daugiau ką. Dar galvojau apie "Paryžiaus katedrą" kaip tik mūsų mieste iškart po Kalėdų, bet...dirba  doh.gif
Anyta apie buities dalykus (prijuostės taip pat įeina) yra pasakius, kai dovanojom tikrai gerą virdulį, nes nebeturėjo ir skundėsi: "supratau, kad mano vieta virtuvėje"... laaaabai įsižeidė  doh.gif Bet galvoju, gal tikrai iš drabužių pažiūrėti. Skundėsi, kad kojos šąla, gal kokias kojines geresnes  g.gif
Jai geriausia dovana buvo užpernai - atminties kortelė į telefoną. Vienintelį kartą, kada atitaikėm  blush2.gif
Ačiū  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Beje, močiutei per 28 mnetus irgi vienąkart atitaikiau, nes viską dėdavosi į sekciją  doh.gif žuvų taukai  thumbup.gif gal kam pravers  4u.gif

Na, jei zmogus toks izeidus, tai sunku, nes bet uria dovana galima isvartyti doh.gif Virtuves reikmenys, kad vieta virtuveje, drabuziai, kad negraziai rengiasi, kremas nuo rauksliu, kad atrodo sena.... doh.gif
Gal mamai tiktu koks prozektoriukas prie raktu ar asmenine signalizacija, jei i darba vaiksto tamsiu metu. Gal kazkuriai tiktu elektronine knyga? Ar koks muzikos grotuvas ir keletas muzikos irasu. Ar filmu DVD uzsienietisku ar is Lietuvos Aukso Fondo ax.gif Gal kazka susijusio su rankdarbiais? Ar su hobiu, gal renka pasto zenklus ir reikia naujo albumo?
Salancioms kojoms man labia tinka kailines slepetes wub.gif O dovanom galima ir elektrines sildancias "kojines". Arba koju vonele jei neturi sveikatos kontraindikaciju ir naudotu toki dalyka. Taip pat buna visokiu sildytuvu ar masazuokliu skaudantiems raumenims ax.gif
Atsakyti
Pasiulykut ka padovanoti vyrui, kuris visko turi ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 12 10, 17:45)
Jai geriausia dovana buvo užpernai - atminties kortelė į telefoną. Vienintelį kartą, kada atitaikėm  blush2.gif
Ačiū  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Beje, močiutei per 28 mnetus irgi vienąkart atitaikiau, nes viską dėdavosi į sekciją  doh.gif žuvų taukai  thumbup.gif gal kam pravers  4u.gif


Ojei... g.gif
Džiaugiuosi, kad mūsų močiutei viskas tinka.

Papildyta:
QUOTE(Remigute @ 2013 12 10, 18:19)
Pasiulykut ka padovanoti vyrui, kuris visko turi ?  g.gif

Aš mezgu rašuotas pirštines. Nemokantys, žinoma, gali pirkti rankų darbo. Ar kokią kepurę su šaliku rankų darbo, ar kt.
Na, čia tik mano nuomonė... Yra žmonių kategorija, kurie rankų darbo vertės nesuvokia.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2013 12 10, 18:32)
Ojei... g.gif
Džiaugiuosi, kad mūsų močiutei viskas tinka.

Papildyta:

Aš mezgu rašuotas pirštines. Nemokantys, žinoma, gali pirkti rankų darbo. Ar kokią kepurę su šaliku rankų darbo, ar kt.
Na, čia tik mano nuomonė... Yra žmonių kategorija, kurie rankų darbo vertės nesuvokia.

Grazi mintis, bet nenesioja tokiu dalyku..
Atsakyti
O kokiu ziniu apie ta viska turinti vyra? Ar jis verslininkas, ukininkas, zvejys? Dovanoti galima nuo sustru firminiu rasikliu, ofiso reikmenu, tauriuju gerimu ar ju taros, iki zvejybos reikmenu, meno katalogu, pasivazinejimo lenktyniniu automobiliu, apatinio trikotazo.....
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 12 10, 20:12)
O kokiu ziniu apie ta viska turinti vyra? Ar jis verslininkas, ukininkas, zvejys? Dovanoti galima nuo sustru firminiu rasikliu, ofiso reikmenu, tauriuju gerimu ar ju taros, iki zvejybos reikmenu, meno katalogu, pasivazinejimo lenktyniniu automobiliu, apatinio trikotazo.....

Vyras gydytojas
Atsakyti
QUOTE(Remigute @ 2013 12 10, 19:19)
Pasiulykut ka padovanoti vyrui, kuris visko turi ?  g.gif



Net ir 'viską turintis' vyras visko neturi tongue.gif
manau, tokiam žmogui gal dovanoti kažką vardinio, suasmeninto, t.y. su jo vardu ir pan. pradedant nuo graviruoto vardinio rašiklio, raktų pakabukų..baigiant pvz gero viskio buteliu jei mėgsta,ir išgraviruot ant butelio kokį šmaikštų palinkėjimą (jei turi humoro jausmą) ar kažką asmeniško.arba kad ir tie apatiniai - irgi ką nors suasmeninto užrašyti... mirksiukas.gif

Mano sąrašėlis maždaug jau toks:
vyrui - marškiniai, megztinis, graviruotas automob.raktų pakabukas, skutimosi priemonės;
dukrytei (1.5 m.)- žaislinių virtuvinių indelių rinkinukas, vandeniu piešti kilimėlis;
mamai - fotodrobė su anūkių foto, šlepetės;
sesei ir jos vyrui - graviruoti raktų pakabukai;
sesės dukrytei (1.9 m)- vandeniu piešti kilimėlis, plastilinas;
vyro broliui - graviruotas automob. raktų pakabukas;
dukterėčiai (2.5 m.)- medinė dėlionė, modelino rinkinukas;
vyro sesei (17 m.)- plaukų dažymas kirpykloje, apyrankė;
uošvienei - kvepalai;
draugams - mūsų pačių sukurtas video filmas su jų dukrytės ir mūsų dukrytės (tas pats amžius) nuotraukomis ir video įrašais su muzika, jų dukrytei (1.5 m.) žaislinių virtuvinių indelių rinkinukas..

Dovanėlės bus supakuotos ir ant jų bus prištampuota kalėdinių Santa Clauso pašto ženkliukų tokių, tokių tokių ir pan.







Atsakyti
QUOTE(bixe @ 2013 12 10, 21:24)

Kokie faini wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 12 09, 21:11)

atrodo kaip gimda blush2.gif
Atsakyti