Įkraunama...
Įkraunama...

Seni geri serialai

QUOTE(muminukas @ 2007 12 01, 21:45)
aš tai mielai pažiūrėčiau gal čkų filmą MARIJA MIRABELA wub.gif ten kokia graži daina buvo wub.gif toks pusiau animuotas  smile.gif



Aga, dvi sesės buvo ir burtininkas piktas buvo, kažkoks su laiku susijęs, muzika tai dar dabar ausyse skamba. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2007 12 01, 20:48)
Aga, dvi sesės buvo ir burtininkas piktas buvo, kažkoks su laiku susijęs, muzika tai dar dabar ausyse skamba.  smile.gif



drinks_cheers.gif
MARIJA MIRABELAAA, MARIIIIIIJAAAAAAAAAAAA user posted image

aš tai tą jonvabalį dideliais batais atsimenu ax.gif jis labai nelaimingas dėl tų batų buvo, o paskui jie kažkaip išgelbėjo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 01 gruodžio 2007 - 21:10
QUOTE(muminukas @ 2007 12 01, 22:09)
aš tai tą jonvabalį dideliais batais atsimenu  ax.gif jis labai nelaimingas dėl tų batų buvo, o paskui jie kažkaip išgelbėjo  unsure.gif



O paskui dar fainas dalykas buvo (nors neseniai rodė, bet į temą apie pasakas) Dešimtoji karalystė (o gal Devintoji). Bet labai gražus dalykas.
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2007 12 01, 21:11)
O paskui dar fainas dalykas buvo (nors neseniai rodė, bet į temą apie pasakas) Dešimtoji karalystė (o gal Devintoji). Bet labai gražus dalykas.


nemačiau ax.gif
aš dabar sąžiningai savaitgalio rytais Čip i Deil keliuos žiūrėti doh.gif o šiandien dar pamačiau, kad 8,00 h rodo ghost busters doh.gif kelsiuosi... vaikėju... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 12 01, 22:24)
vaikėju...  lotuliukas.gif



Nea, čia mes senstam, nostalgija pasireiškia. Aš tai visus žiurėdavau ir čipą su Deilu, ir ančiukus, ir Gamius meškiukus... o dar Balu lakūnas buvo.
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2007 12 01, 21:33)
Nea, čia mes senstam, nostalgija pasireiškia. Aš tai visus žiurėdavau ir čipą su Deilu, ir ančiukus, ir Gamius meškiukus... o dar Balu lakūnas buvo.


ir skrudžas Makdakas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2007 12 02, 00:04)
ir skrudžas Makdakas rolleyes.gif


ir smerfai (per lenkus taip sakydavo), ir besmegeniukas Buly rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 12 02, 10:28)
ir smerfai (per lenkus taip sakydavo), ir besmegeniukas Buly  rolleyes.gif



Aga atsimenu Bully, dar kakava kažkokia buvo tirpi, tai mama man nupirkus buvo, aš nežmoniškai džiaugiausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2007 12 01, 23:04)
ir skrudžas Makdakas rolleyes.gif

gerai jis ten piniguose maudydavosi thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš prisimenu tokį gerą serialą "Nerami tarnyba". Buvo ten toks grin grasas, atrodo, kad šunį turėjo. Rodydavo per lietuvos televiziją.

Dar prisimenu italų (?) serialą "Geležiniai vyrukai" irgi per lietuvos televiziją. Juokingas labai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 03 gruodžio 2007 - 19:06
O dar per LTV senų senovėj rodė, kaip vyras buvo policininkas, o žmona jauna tokiablondinė trumpais plaukučiais daktarė ir apsigyveno jie tokiam mažam mažam Anglijos kaimely.
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2007 12 03, 19:21)
O dar per LTV senų senovėj rodė, kaip vyras buvo policininkas, o žmona jauna tokiablondinė trumpais plaukučiais daktarė ir apsigyveno jie tokiam mažam mažam Anglijos kaimely.


nepamenu mastau.gif

da r prisiminiau per lenkų tv rodytą serialą apie policininkus, vyrą r moterį, vadinosi Dempsi ir Meikpis ar kažkaip pan. jau labai man jis patiko rolleyes.gif
bet jau net veidų nepamenu doh.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti