Įkraunama...
Įkraunama...

Seni geri serialai

QUOTE(giegasim @ 2012 10 21, 09:50)
Man tai vienas nerealiausiu serialu buvo TEGUL KRAUJAS LIEJASI LAISVAI!

o man -šlykščiausias schmoll.gif
Atsakyti
greitai rodys rosalinda per tv8 , labai laukiu thumbup.gif
Atsakyti
[quote=gala_,2012 10 29, 14:32]greitai rodys rosalinda per tv8 , labai laukiu thumbup.gif

as taip pat laukiu drinks_cheers.gif senai nebeziuriu meksikietisku serialu,bet sita butinai ziuresiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giegasim: 29 spalio 2012 - 17:33
Gal kas žinote kur būtų galima žiūrėti arba parsisiųsti "locura de amor"? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrytia @ 2012 10 29, 18:01)
Gal kas žinote kur būtų galima žiūrėti arba parsisiųsti "locura de amor"?  smile.gif


youtubėj nėra? Kažkada ten žiūrėjau.
Atsakyti
Labai norėčiau rasti kažkada man begalo patikusį serialą Penketukas (atrodo toks pavadinimas). Apie penkis vaikus , kurių tėvai žuvę. Vyriausias brolis jau suaugęs buvo, po to paaugliai brolis ir sesuo, jaunesnioji sesutė kokių 9 metų mokėsi groti smuiku, jos labai gražus vardas buvo man , bet nepamenu. Dar buvo visai mažas broliukas.
Na ir be abejo Namelis prerijose, šiltas , pamokantis serialas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Betė @ 2012 10 31, 16:41)
Labai norėčiau rasti kažkada man begalo patikusį serialą Penketukas (atrodo toks pavadinimas). Apie penkis vaikus , kurių tėvai žuvę. Vyriausias brolis jau suaugęs buvo, po to paaugliai brolis ir sesuo, jaunesnioji sesutė kokių 9 metų mokėsi groti smuiku, jos labai gražus vardas buvo man , bet nepamenu. Dar buvo visai mažas broliukas.

Įdomus buvo smile.gif Tikrą pavadinimą galit sužinoti pasižiūrėję Jennifer Love Hewit flmografiją - ji ten paauglę seserį vaidino smile.gif
Atsakyti
Prisiminimuose likęs nuotykių filmas ''В поисках капитана Гранта'' /1985/
user posted image

Nauja II Tema
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2010 08 27, 11:11)
Gal kas nors prisiminsit... vienu metu seniai seniai LTV rode toki seriala, berods italu gamybos, apie kareivius ir ju gyvenima kareivinese... Na toks juokingas budavo ... vadinosi lietuviskai "kieti vyrukai" ar kazkas panasaus... labai noreciau suzinoti jo originalu pavadinima, bet niekaip neatgaminu, jau visa gooogle iskuiciau....

Prisimenu is ten viena personaza tiktai - kareivis-taisytojas biggrin.gif jam pastoviai kazka isardzius ir vel surinkus vis nereikalingu detaliu atlikdavo biggrin.gif... na gal dar kas nors be manes ji prisimena  g.gif




ooo taip ir dar kaip prisimenam biggrin.gif
kadangi niekas cia matau neturi,neatsimena ir neranda..tai va,prasom biggrin.gif
Jis originaliai vadinasi "Classe di ferro"


http://www.youtube.c...h?v=78T4VJFeMb4
Atsakyti
QUOTE(Gelita @ 2012 01 20, 23:08)
Gal žinote kur galima pasižiūrėti "Budinti vaistinė"? g.gif

QUOTE(Adrij@ @ 2012 01 20, 23:48)
Man irgi jis patiko smile.gif O beje, koks jo originalus pavadinimas?  g.gif

Turit omeny šitą? ''Farmacia de guardia'' /1991/
http://seasonvar.ru/...a-1-season.html
user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti