Įkraunama...
Įkraunama...

*O kokį gydytoją rinktis Mažeikiuose?*

QUOTE(JOLKA999 @ 2008 11 11, 19:35)
manau tikrai yra,drauge dabar pas ja lankosi,tai jau labai yra nusivylusi.


Aha, "labai didelis" pasirinkimas schmoll.gif esu prisiregistravusi UAB Sveikata šeimai, ten dirba tik dvi ginekologės - Stupakovienė ir Giniotienė... blink.gif vot didleis pasirinkimas verysad.gif beje kas lankosi pas Giniotienė - pas ja naujovės: priima tik su talonais, kurios dalina pirmadieniais nuo 7 val. ryto. Tiesiog buvau šiandien pas Stupakovienė ir perskaičiau info ant duru.
Atsakyti
Aš irgi lankausi pas Stupakovienę, nes nėra pasirinkimo. Labai skųstis negaliu, nes visur Mažeikiuose priežiūra tokia pati. Nors galiu pasakyti, kad pastaruoju metu Stupakovienė mane stebina ir į gerąją pusę ax.gif Per paskutinį apsilankymą pati darė echo (ėjau pas ją į polikliniką, nors šiaip lankausi Šeimos centre senamiestyje), tai ir ekraną į mane pasuko ir paaiškino, kur kas yra pas lialiuką. wub.gif Ir maloniai pradėjo bendrauti, net paklausė, ar turiu kokių klausimų. bigsmile.gif

Tiesa, kartą buvau privačiai pas gydytoją Rovą, tai irgi paliko puikų įspūdį. Atsakė į visus klausimus, maloniai bendravo. Matosi, kad jis profesionalas savo srityje.
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2008 11 12, 16:15)
Aš irgi lankausi pas Stupakovienę, nes nėra pasirinkimo. Labai skųstis negaliu, nes visur  Mažeikiuose priežiūra tokia pati. Nors galiu pasakyti, kad pastaruoju metu Stupakovienė mane stebina ir į gerąją pusę  ax.gif Per paskutinį apsilankymą pati darė echo (ėjau pas ją į polikliniką, nors šiaip lankausi Šeimos centre senamiestyje), tai ir ekraną į mane pasuko ir paaiškino, kur kas yra pas lialiuką.  wub.gif Ir maloniai pradėjo bendrauti, net paklausė, ar turiu kokių klausimų.  bigsmile.gif

Tiesa, kartą buvau privačiai pas gydytoją Rovą, tai irgi paliko puikų įspūdį. Atsakė į visus klausimus, maloniai bendravo. Matosi, kad jis profesionalas savo srityje.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2008 11 12, 16:15)
Aš irgi lankausi pas Stupakovienę, nes nėra pasirinkimo. Labai skųstis negaliu, nes visur  Mažeikiuose priežiūra tokia pati. Nors galiu pasakyti, kad pastaruoju metu Stupakovienė mane stebina ir į gerąją pusę  ax.gif Per paskutinį apsilankymą pati darė echo (ėjau pas ją į polikliniką, nors šiaip lankausi Šeimos centre senamiestyje), tai ir ekraną į mane pasuko ir paaiškino, kur kas yra pas lialiuką.  wub.gif Ir maloniai pradėjo bendrauti, net paklausė, ar turiu kokių klausimų.  bigsmile.gif



g.gif Kažkaip man ji visada tokia būdavo. Dėl echo jokių nusiskundimų niekad neturėjau, eidavom su SB visus kartus, viską nupasakodavo, ir lytis vaikučių abu kartus ji pasakė jau per pirmą echo (20 savaičių panašiai) bigsmile.gif .
O dėl priežiūros, tai jei viskas gerai, tai tokia ta ir priežiūra - pasvert ir pamatuot smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(rutuliukė @ 2008 11 12, 15:57)
Aha, "labai didelis" pasirinkimas  schmoll.gif esu prisiregistravusi UAB Sveikata šeimai, ten dirba tik dvi ginekologės - Stupakovienė ir Giniotienė... blink.gif vot didleis pasirinkimas  verysad.gif beje kas lankosi pas Giniotienė - pas ja naujovės: priima tik su talonais, kurios dalina pirmadieniais nuo 7 val. ryto. Tiesiog buvau šiandien pas Stupakovienė ir perskaičiau info ant duru.

O tai Giniotienė vis dėlto tebedirba sveikata šeimai? buvo kalbų kad jinai išėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmuxxxe @ 2008 11 12, 22:26)
O tai Giniotienė vis dėlto tebedirba sveikata šeimai? buvo kalbų kad jinai išėjo  g.gif


Giniotiene i Plunge dar vazineja, ir kokios eiles pas ja doh.gif
O pas Stupakoviene as neisiu, pasilikau Plungeje pas savo ginekloge, nors norejau pas Zulpiene persirasyt, kadangi negalima, tad..... kaip supratau Mazeikiuose kito pasirinkimo kaip ir nebuvo jau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aila* @ 2008 11 13, 08:01)
Giniotiene i Plunge dar vazineja, ir kokios eiles pas ja  doh.gif 
O pas Stupakoviene as neisiu, pasilikau Plungeje pas savo ginekloge, nors norejau pas Zulpiene persirasyt, kadangi negalima, tad..... kaip supratau Mazeikiuose kito pasirinkimo kaip ir nebuvo jau  unsure.gif


bent jau kai aš laukiausi tai nestuke.gif dar prižiūrėjo ir Ciparienė ir ta pas kurią aš gimdžiau (nu vis pavardę pamirštu), o dar yra Malinauskaitė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gymantė @ 2008 11 12, 21:32)
g.gif Kažkaip man ji visada tokia būdavo. Dėl echo jokių nusiskundimų niekad neturėjau, eidavom su SB visus kartus, viską nupasakodavo, ir lytis vaikučių abu kartus ji pasakė jau per pirmą echo (20 savaičių panašiai) bigsmile.gif .
O dėl priežiūros, tai jei viskas gerai, tai tokia ta ir priežiūra - pasvert ir pamatuot smile.gif .


Aš kai turėjusi visai kitokios (nelabai malonios) patirties su gydytoja Stupakoviene, tai dabar jos pasikeitimo nepastebėti negaliu biggrin.gif Nors echo pas ją niekada nebuvau dariusi iki tol, ale va apžiūra tikrai palikdavo nemalonų įspūdį, todėl pirmo nėštumo metu pas ją nesilankiau, su siuntimu vaikščiaujau pas kitą gydytoją. O dabar kai tokios galimybės nebėra, tai labai nenoriai, bet ėjau pas man priklausančią ginekologę (Stupakovienę) ir kol kas nieko blogo apie ją pasakyti negaliu ax.gif

QUOTE(Dievaitė @ 2008 11 13, 08:47)
bent jau kai aš laukiausi tai  nestuke.gif  dar prižiūrėjo ir Ciparienė ir ta pas kurią aš gimdžiau (nu vis pavardę pamirštu), o dar yra Malinauskaitė  g.gif


Dėl Ciparienės nežinau, bet jei niekas nepasikeitė, tai ji prižiūri rajone nėštukes, pvz Tirkšliuose ji prižiūrėdavo.

Senamiesčio poliklinikoje (II aukšte) nėštukes prižiūri Vaičiukėnienė (lyg ir tokia jos pavardė, ji dar gimdymo skyriuje dirba).

O kur Malinauskaitė prižiūri nestuke.gif ?

Visa bėda tame, kad norit lankytis pas vieną ar kitą prižiūrinčią nėštumą ginekologę reikia būti registruotam tam ar kitam centre ar poliklinikoje ax.gif
Atsakyti
Prisiminiau, taigi Ciparienė dar poliklinikoje (Naftininkų gatvėje) nestuke.gif priiminėja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2008 11 13, 10:03)
Senamiesčio poliklinikoje (II aukšte) nėštukes prižiūri Vaičiukėnienė (lyg ir tokia jos pavardė, ji dar gimdymo skyriuje dirba). 

Nu del sitos negaliu nieko bloga pasakyt, bet ir negirsiu. Pamenu kai su gresianciu gulejau ligoninej, tai ji ikiso galva i palata ir paklause kaip jauciames, bet tuoj pati ir atsake gerai jauciates lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Nu nezinau vat butent todel, kad pas ja nenorejau patekt gimdyt ir tariausi su kita gyd. O kas del Stupakovienes, gal moteriske cia pasiskaitinejo ir nusprende keisti savo elgesi biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingulyte: 13 lapkričio 2008 - 23:36
pas zulpiene lankiaus visa nestuma,ei davau i ligonine pas ja.man ji thumbup.gif .ir cezari ji dare.zodziumansu ja viskas ok. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingulyte @ 2008 11 13, 23:35)
Nu del sitos negaliu nieko bloga pasakyt, bet ir negirsiu. Pamenu kai su gresianciu gulejau ligoninej, tai ji ikiso galva i palata ir paklause kaip jauciames, bet tuoj pati ir atsake gerai jauciates lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif . Nu nezinau vat butent todel, kad pas ja nenorejau patekt gimdyt ir tariausi su kita gyd. O kas del Stupakovienes, gal moteriske cia pasiskaitinejo ir nusprende keisti savo elgesi biggrin.gif .

va, va.... pas šitą ir gimdžiau. budėjo ji kaip tik.
skūstis negaliu schmoll.gif gimdem dvi, tai ir pas aną gimdyvę buvo ir pas mane ateidavo, dar ir pilvą man bandė masažuot, kad legviau būtų.
o ir šiaip pasibaigus pamainai nepabėgo. viską iki galo atliko.
ir aplankyt buvo porą kartų atėjusi. vieną per budėjimą, o kitą kai savo draugės visai į kitą skyrių buvo atėjusi lankyt. užsukus į šitą išgirdo, kad Jokūbas gimė lūžusiu raktikauliu užėjo apklausti kaip jaučiamės thumbup.gif

QUOTE(JOLKA999 @ 2008 11 13, 23:57)
pas zulpiene lankiaus visa nestuma,ei davau i ligonine pas ja.man ji thumbup.gif .ir cezari ji dare.zodziumansu ja viskas ok. smile.gif


Žiulpienė nepastebėjo komplikacijų laiku schmoll.gif o kai pastebėjo vyrui liepė išeit iš gimdyklos, mat čia jau moterų reikalas patapo, nors vyras gimdyme dalyvavo. o kai paklausiau kodėl taip vyksta, tik atsakė, kad pasižiūrėk kaip atrodai ir kiek svorio priaugai doh.gif
Atsakyti