Įkraunama...
Įkraunama...

Pirkimas/pardavimas/registravimas

QUOTE(Bulbulka. @ 2011 06 25, 01:00)
nepardaviau masinos, pabijojau, o dar ir kaina labai lauze rolleyes.gif  pirmadieni dar paskambinsiu i Regitra, noriu tiksliai zinoti kaip yra su popieriais, kaip turi buti, jeigu vel kazachai domesis...




kazin ar jau kazachai domesis.... iki liepos pirmos ju cia pirkimai, po to gal kiti domesis
Atsakyti
Sveiki.Norėjau pasidomėti tokiu klausimu. Nusipirkau mašiną, bet ten pasibaigęs draudimas. Padarėm mes draudimą, kadangi be jo mašinos neregistruos. Ir norėčiau pasidomėti kai mašiną registruoji ar būtina su ja važiuoti ar užtenka pirkimo- pardavimo sutarties? Jeigu mašinos reikia tai ką man ten tikrins? Kokių dokumentų reikia? Ar praeis tą apžiūrą mašina, jei skilęs šoninis dešinysis veidrodėlis ir ne 100% veikia rankinis stabdys? Kokia kaina tokios apžiūros? Kur galiam rasti daugiau info?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isterija: 19 lapkričio 2011 - 15:54
Visa info galima rasti siuose tinklalapiuose:
http://www.regitra.lt/
http://www.tuvlita.lt/
Atsakyti
QUOTE(HrMr @ 2011 11 19, 16:54)
Visa info galima rasti siuose tinklalapiuose:
http://www.regitra.lt/
http://www.tuvlita.lt/

Dėkoju, bet aš norėčiau konkretesnės info būtent į mano užduotus klausimus. Gal bus žinančių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isterija: 19 lapkričio 2011 - 16:02
QUOTE(Isterija @ 2011 11 19, 16:50)
Sveiki.Norėjau pasidomėti tokiu klausimu. Nusipirkau mašiną, bet ten pasibaigęs draudimas. Padarėm mes draudimą, kadangi be jo mašinos neregistruos. Ir norėčiau pasidomėti kai mašiną registruoji ar būtina su ja važiuoti ar užtenka pirkimo- pardavimo sutarties? Jeigu mašinos reikia tai ką man ten tikrins? Kokių dokumentų reikia? Ar praeis tą apžiūrą mašina, jei skilęs šoninis dešinysis veidrodėlis ir ne 100% veikia rankinis stabdys? Kokia kaina tokios apžiūros? Kur galiam rasti daugiau info?


Geriausia nuvaziuot su masina,nors jeigu tech.pasas naujo pavyzdzio,tada masinos pateikt apziurai nereikia.
Registruojant reikia turet tech.pasa masinos,savo asmens dokumenta,galiojanti draudima ir pirkimo-pardavimo sutarti.Masinai sutikrins kebulo numeri ir i jos technini stovi demesio nekreips.Apziuros kaina 20 Lt.
Daugiau informacijos gausi paskambinus i Regitra.
Atsakyti
Labas vakaras,
Norejau paklausti, ar reikalingas sutuoktinio dalyavimas (sutikimas) parduodant automobili? Masina isigyta po santuokos, taciau registruota mano vardu.
dekoju! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedera @ 2011 12 18, 21:00)
Labas vakaras,
Norejau paklausti, ar reikalingas sutuoktinio dalyavimas (sutikimas) parduodant automobili? Masina isigyta po santuokos, taciau registruota mano vardu.
dekoju! 4u.gif


Nereikalingas. smile.gif
Atsakyti
Laba diena,

noreciau pasiteirauti, gal kas registravote lietuviska automobili sveicarijoje?

Kur? kas ? kaip ? mokesciai ? importas ?
Atsakyti
Sveiki man reikia įgaliojimo iš amerikos ,kad galėčiau parduoti automobilį čia Lietuvoje gal kas susidūre kokia procedūra ir kur kreiptis,kiek laiko tai užtrunka? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Turiu kvailą klausimą.
Ar pirkimo-pardavimo sutartį sudarant su užsienio piliečiu jos nereikia versti į kitą kalbą (aš būčiau pirkėja)? Ar tiesiog nuvažiuojam į Regitrą ir pasirašom ant lietuviškos?
O įregistravus Lietuvoj automobilį reikia iškart eit ir TA?
Atsakyti
Iki siol nei anglu,vokieciu ar kita kalba sudarytos pirkimo - pardavimo sutarties Regitra verst nereikalavo.O tech.apziura reikia praeit per savaite po automobilio iregistravimo.Iki to laiko policija nesikabineja.
Atsakyti
Sveiki, noriu pasiklausti dėl mašinos išregistravimo, nes niekas neatsako į šitą klausimą. Žodžiu mašina buvo parduota ne taip kaip reikia, be jokių dokumentų tvarkymo, tiesiog atiduota žmogui su dokumentais. Jau praėjo nemažai metų žmogus pradėjo gailėtis dėl tokio poelgio, nes nežino tas automobilis ar išvis dar egzistuoja, bet esmė, kad tie numeriai vis dar kabo ant jo. Norint išregistruot reikalauja numerių, bet gi neturi jis jų, nes mašina kažkur. Gal kas žinote ką tokiu atveju daryt ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vysnea: 26 spalio 2012 - 17:56