Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Pas mane echoskopiškai matosi policistinės kiaušidės. sad.gif Diagnozės patvirtinimui 5 c.d. pasidariau pirmuosius hormonų tyrimus.
FSH - 6,4 (3,5-12,5)
LH - 3,8 (2,4-12,6)
TTH - 1,38 (0,27-4,2)
E2 - 103 (46-607)
T - 0,94 (0,22-2,9)
SHBD - 49,6 (26-110)
LAI - 1,9 (0,38-5,9)

Prieš 5 metus, kai mėnesinių nebūdavo po pusmetį, tyrimai aiškiai rodė policistiškumą (FSH - 6,1; LH - 11,6). O dabar, žiūriu, šių hormonų santykis į priešingą pusę apsivertęs biggrin.gif

Kaip dabartinius duomenis suprast? blink.gif O gal anksti be progesterono ir prolaktino kokias nors išvadas daryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(taliuke @ 2005 08 17, 03:42)
Na štai, pakartojau savo prolaktino tyrimą. Jei 22 c.d. jis pas mane buvo žymiai žemiau normos ribų (kaip supratau, jo pas mane praktiškai nerado), tai dabar - 4 c.d. - jas viršija: 673,2 (norma 127-637) blink.gif Nesuprantu, kaip taip gali būti? Kadangi dariausi skirtingose laboratorijose, tai gal kuri nors iš jų grybauja? Iš pradžių tyriausi BMTC, o dabar atradau AIDS centro laboratoriją, kurioje visų hormonų tyrimai kainuoja po 15 Lt. Pigiau turbūt niekur kitur Vilniuje nedaro. Kadangi nestipriai viršija normą, tai per daug galvos nesuksiu. O kaip jūs manote, ar vertėtų dėl to man susirūpinti?  unsure.gif


Po gero mėnesio pakartočiau tyrimą... smile.gif
Atsakyti
kiek laiko reikia laukti hormonų tyrimų aids centre vytenio g? reikia pasidaryti prolaktiną
Atsakyti
QUOTE(Sil @ 2005 08 18, 15:16)
kiek laiko reikia laukti hormonų tyrimų aids centre vytenio g? reikia pasidaryti prolaktiną


jei ryte kažkur iki 10 val. priduodi, tai po pietų lygtai apie 16 val., bet nesu tikra
Atsakyti
QUOTE(Sil @ 2005 08 18, 15:16)
kiek laiko reikia laukti hormonų tyrimų aids centre vytenio g? reikia pasidaryti prolaktiną


Man rodos jie tik kitą dieną pasako g.gif. Arba jei anksti ryte duodi, tada tą pačią.

Atsakyti
QUOTE(Sil @ 2005 08 18, 15:16)
kiek laiko reikia laukti hormonų tyrimų aids centre vytenio g? reikia pasidaryti prolaktiną


O tai yra AIDS centras ir Vytenio g.?
Nes aš kiek žinojau, tai tik Kaunog.
Atsakyti
QUOTE(viltis @ 2005 08 18, 16:20)
jei ryte kažkur iki 10 val. priduodi, tai po pietų lygtai apie 16 val., bet nesu tikra

viltis teisi, tik man sakė, jei iki 11val priduodi, atsakymai po pietų, apie 15-16val
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 08 18, 16:36)
O tai yra AIDS centras ir Vytenio g.?
Nes aš kiek žinojau, tai tik Kaunog.

jei nenusikalbu, tai jis yra Kauno, vytenio gatvių sankryžoje, tik įėjimas iš kiemo, labiau iš vytenio gatvės
Atsakyti
Bet tiria tik bendrai kažkaip?
Ar kaip parašyta ant siuntimo, taip ir tiria, nes man Klimas užrašė keturis (kaip supratau lyg ir hormonus) tirti. Tuos ten LH, PRL ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 08 18, 16:38)
Bet tiria tik bendrai kažkaip?
Ar kaip parašyta ant siuntimo, taip ir tiria, nes man Klimas užrašė keturis (kaip supratau lyg ir hormonus) tirti. Tuos ten LH, PRL ir pan.

LH ir FSH tiriamas 4-5c.d
PRG-21-22c.d
PRL bet kurią ciklo dieną
manau ant siuntimo yra parašyta

Taigi reiks eiti bent du kartus
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2005 08 18, 15:38)
jei nenusikalbu, tai jis yra Kauno, vytenio gatvių sankryžoje, tik įėjimas iš kiemo, labiau iš vytenio gatvės


Aš ten dar nebuvo, bet adresas žinojau, kad Kauno g. Dėl to taip ir paklausiau.

Paiduke, tu lyg tai gydaisi pas Klimą, kaip manai ar jis labai nekaip pažiūrėtų, jeigu aš neičiau į "Narmedą" (nes ten mane jis siuntė), o AIDS centre tuos tyrimus pasidaryčiau?
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 08 18, 16:44)
Paiduke, tu lyg tai gydaisi pas Klimą, kaip manai ar jis labai nekaip pažiūrėtų, jeigu aš neičiau į "Narmedą" (nes ten mane jis siuntė), o AIDS centre tuos tyrimus pasidaryčiau?

jis tai tikrai nieko nepasakytų, jis netgi pats pasiūlo eiti kur nori,t.y. kur pigiau, ar tavo požiūriu kur geriau
Atsakyti