Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Kadangi ašatsakymus telefonu susižinau, tai jokių normų nesako smile.gif
Atsakyti
Gal galite parašyti kur tytėrės ir kiek kainavo PRL ir kt., jei darėtės?
Atsakyti
aš dariau Biomedicinos tyrimų centre, jų w santrumpa bmtc.lt
kainuoja 26.50+4.00(už kraujo paėmimą)
čia Vilniuje
Atsakyti
Nu va šiandien šokas buvo, kai 29 c.d. susirgau, nors visad būna apie 32-37 ohmy.gif Dabar jau aišku, kodel progesteronas 21c.d. buvo geras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 08 17, 12:36)
Nu va šiandien šokas buvo, kai 29 c.d. susirgau, nors visad būna apie 32-37 ohmy.gif Dabar jau aišku, kodel progesteronas 21c.d. buvo geras smile.gif

saunu!! ir ciklas sutrumpejo kaip matau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2005 08 17, 12:47)
saunu!! ir ciklas sutrumpejo kaip matau  4u.gif

Tik kažkodėl įtariu, kad čia vienkartinis toks dalykas, kad sutrumpėjo, nes paskutinius 3 mėn. buvo 37-38 d. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 08 17, 12:53)
Tik kažkodėl įtariu, kad čia vienkartinis toks dalykas, kad sutrumpėjo, nes paskutinius 3 mėn. buvo 37-38 d.  doh.gif  doh.gif  doh.gif

taip nemanyk - tikek geriausiu!!O gal istikro eme viskas pas tave tvarkytis
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2005 08 17, 12:59)
taip nemanyk - tikek geriausiu!!O gal istikro eme viskas pas tave tvarkytis

Nu duok Dieve, tada tikiuos, kad beliko tik prolaktiną sutvarkyti.
Atsakyti
Na štai, pakartojau savo prolaktino tyrimą. Jei 22 c.d. jis pas mane buvo žymiai žemiau normos ribų (kaip supratau, jo pas mane praktiškai nerado), tai dabar - 4 c.d. - jas viršija: 673,2 (norma 127-637) blink.gif Nesuprantu, kaip taip gali būti? Kadangi dariausi skirtingose laboratorijose, tai gal kuri nors iš jų grybauja? Iš pradžių tyriausi BMTC, o dabar atradau AIDS centro laboratoriją, kurioje visų hormonų tyrimai kainuoja po 15 Lt. Pigiau turbūt niekur kitur Vilniuje nedaro. Kadangi nestipriai viršija normą, tai per daug galvos nesuksiu. O kaip jūs manote, ar vertėtų dėl to man susirūpinti? unsure.gif
Atsakyti
Neimčiau į galvą, dėl tokio viršijimo.
Atsakyti
Pavarysiu dabar antireklamą.....

Biomedicinos tyrimų centre nesiūlyčiau net priešui tyrimų darytis. Ir kainuoja brangiau ir atsakymai kartais į lankas.
AIDS laboratorija - akredituota, jos atsakymais tikrai galima tikėti.
Dėl mažai virš normos esančio prolaktino siūlyčiau nesukti galvos.

Beje, kažkas minėjot, kad prolaktinas gali momentiškai labai padidėti. Nenorėčiau su tuo sutikti. Jis gal ir gali šiek tiek padidėti, bet neženkliai, rezultatų tikrai neiškreipiančiai.

P.S. Čia tik mano asmeninė nuomonė, kadangi su BMTC esu pati susidūrusi profesine prasme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 17 rugpjūčio 2005 - 15:00
QUOTE(Aga @ 2005 08 17, 01:53)
Tik kažkodėl įtariu, kad čia vienkartinis toks dalykas, kad sutrumpėjo, nes paskutinius 3 mėn. buvo 37-38 d.  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Visko gali būti. Mano ciklas buvo 33, praeitą mėnesį 24, o šį mėnesį 33 dieną tik ovuliacija vyksta blink.gif GAMTOS POKŠTAS ?....
Atsakyti