Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Dėl to klausiu, nes man jis prieš rašant siuntimus pasakė, kad jis nukreips mane ten kur gerai daro, nes ne visur padaro gerai. Ir pasakė eiti į "Narmedą".
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 08 18, 16:52)
Dėl to klausiu, nes man jis prieš rašant siuntimus pasakė, kad jis nukreips mane ten kur gerai daro, nes ne visur padaro gerai. Ir pasakė eiti į "Narmedą".

nu nežinau, bet kai kuriuos tyrimus, pati Narmeda siunčia į Aids centrą.
Atsakyti
tada hormonų tyrimus turbūt darysiu Aids centre, o kitus eisiu į "Narmedą".
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 08 18, 16:56)
tada hormonų tyrimus turbūt darysiu Aids centre, o kitus eisiu į "Narmedą".

tai, kad jie pvz paselį, chlamidijas siunčia į Aids centrą, o kraują patys tiria.Taigi geriau atvirkščiai daryk
Atsakyti
norejau pasiklausti ar jum atiduoda kraujo tyrimu rezultatus? nes man kiek kartu prasiau tai neduoda, sako HIPPA pasirasei ir viskas. Pasako tik, na viskas gerai arba va pakilo, arba va nukrito..zinau tik , kad mano progesterono lygis labaaaaai mazas...apie visus kitus net ir neisivaizduoju unsure.gif niekada ju nemaciau tik pasako greitai ir viskas , ju ten visu ir neprisiminsi...ar turiu kokia tai teise ju reikalauti? g.gif
Atsakyti
Maya, nežinau kaip pas jus , pas mus tai atiduoda, nors aš nė neprašau, tik telefonu susižinau.
Atsakyti
Gal zinot, ar skaičiuojamas LH/FSH ar atvirksčiai (FSH/LH)? Mano LH 4,31, o FSH 9,83... Ar baisu ar gyvent galima? Ką tas LH parodo? (man sakė kad per mažas). Emė 3 c.d. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2005 08 19, 17:39)
Gal zinot, ar skaičiuojamas LH/FSH ar atvirksčiai (FSH/LH)? Mano LH 4,31, o FSH 9,83... Ar baisu ar gyvent galima? Ką tas LH parodo? (man sakė kad per mažas). Emė 3 c.d. Ačiū.

Ima LH/FSH santykį. Santykis tavo mažesnis už vieną. Vadinasi, kažkas negerai.
LH pas moteris stimuliuoja progesterono gamybą(išsiskyrimą).
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2005 08 19, 19:10)
Ima LH/FSH santykį. Santykis tavo mažesnis už vieną. Vadinasi, kažkas negerai.
LH pas moteris stimuliuoja progesterono gamybą(išsiskyrimą).


Joooo... Progesterono pas mane nerasta... Tikra tiesa...
O FSH 9,83 irgi kiek suprantu per didelis...???
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2005 08 19, 18:25)
Joooo... Progesterono pas mane nerasta... Tikra tiesa...
O FSH 9,83 irgi kiek suprantu per didelis...???

Reikia laboratorijos normas žiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2005 08 17, 15:49)
Pas mane echoskopiškai matosi policistinės kiaušidės.  sad.gif  Diagnozės patvirtinimui 5 c.d. pasidariau pirmuosius hormonų tyrimus.
FSH - 6,4 (3,5-12,5)
LH - 3,8 (2,4-12,6)
TTH - 1,38 (0,27-4,2)
E2 - 103 (46-607)
T - 0,94 (0,22-2,9)
SHBD - 49,6 (26-110)
LAI - 1,9 (0,38-5,9)

Prieš 5 metus, kai mėnesinių nebūdavo po pusmetį, tyrimai aiškiai rodė policistiškumą (FSH - 6,1; LH - 11,6). O dabar, žiūriu, šių hormonų santykis į priešingą pusę apsivertęs  biggrin.gif

Kaip dabartinius duomenis suprast? blink.gif O gal anksti be progesterono ir prolaktino kokias nors išvadas daryti?  g.gif


Mirėja, man panašiai sad.gif
Atsakyti
Carramele,Jums praeitas hormonų tyrimas policistines neparodė. Jūsų LH ir FSH santykis net dviejų nesiekė. Dabartinis hormonų tyrimas tik įrodo, kad policistinių Jums nėra.
Atsakyti