Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmoji Komunija

Kadangi manęs visa tai laukia kiais metais, tai būkit geros, pasakykit, kur tos bžnyčios, kur nereikia visus metus kiekvieną sekmadienį eit Vilniuje ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,
mano prblema tokia - paprastai mergaites buna baltai aprengtos. TAciau mes baltu bateliu neturim, tik ruzavi.
Ar butinai reikia baltu bateliu? AR mergaites turi buti visiskai baltos?
Atsakyti
mano merginos bateliai buvo su alyvinem gelem ant nosyčiu, tai man visai nieko atrode, bet vyresneles moterys musų šeimoje bambęjo, kad netinka.
Atsakyti
Mums sventė po savaitėlės , o batelių niekur nerandu . Buvau turguje , ten tragedija , baisu tokius vaikui ant kojų auti - galvą nusisuks (slidūs , kieti ). Gal kas nors matėte kur galima nusipirkti baltus batelius . (Kaina iki 50Lt)
Atsakyti
QUOTE(eime @ 2005 05 13, 16:43)
Mums sventė po savaitėlės , o batelių niekur nerandu . Buvau turguje , ten tragedija , baisu tokius vaikui ant kojų auti - galvą nusisuks (slidūs , kieti ). Gal kas nors matėte kur galima nusipirkti baltus batelius . (Kaina iki 50Lt)



Kaune yra tokia parduotuve prekes vaikams buvo anksciau, dabar Rikis. Merkurijuje ir kalnieciu prekybos centre tikrai yra.
Siandien maciau ten batelius (mums aktualus 32 dydis) tai i tokius ziurejom 4u.gif Kaina 49 litai.
Balti paprasti (tipo lakierkos blush2.gif ) padas guminis baltas.

Jei galejau padeti cool.gif
Atsakyti
Ariella, netiesa, kad Lenkijoj i baznycia eina tik seni zmones. As pati Lenkijoj gyvenu ir dar prie pat baznycios. Tai galiu pasakyti, kad i baznycia vaiksto (pati ten neinu) ne tik seni, bet ir paaugliai, ir jaunos seimos su vaikais. Net kudikius viduty ziemos i baznycia tempia. O cia pirma komunija laikoma ko gero svarbiausia svente. Ir brangiausia. Prilygsta vestuvem. Sukvieciami visi gimines, o kartais ir kaimynai. Vaikui dovanojamos nepigios dovanos, pvz. kompiuteris, dviratis ir pan. Dabar labai populiaru nulepausiam vaikam plastines operacijas is krikstateviu puses dovanot. Po p.komunijos ir i fotoatelje vaziuoja profesionaliu nuotrauku daryt. Mane tai siaubas ima, kai pagalvoju, kiek tokia svente cia kainuoja. Ir didziausia negarbe kuklu baliu padaryt ar vaika truputi kukliau papuost.
Atsakyti
QUOTE(eime @ 2005 05 16, 13:30)
Didelis ačiukas už rūpestėlį . Mums Vilniuje laaaabai , laaaabai reikėtų .


Bateliai turguje mums kainavo 47 litai. Lenkiški, bet visai nieko.
O va maximoje tai maciau baltus batukus - 19 lt. Labai nesigilinau, nes jau buvom apsipirkusios, tai galejau apsirikti.
Pabandyk maximose paieskoti 4u.gif
Atsakyti
Na ir kojų didumai mūsų vaikų - siaubas . Mano 9 metų 36 dydis , tai kas bus po 3 metų .
Atsakyti
Sveikutės. Mano dičkė birželį eis prie pirmos Komunijos. Na va ir dabar turiu rūpestėlį kaip ją aprengti. Gal kas jau su tuo susidūrėt? Kur ieškoti to rūbelio, koks jis turėtų būti...
Atsakyti
QUOTE(eime @ 2005 05 19, 21:39)
Na ir kojų didumai mūsų vaikų - siaubas . Mano 9 metų 36 dydis , tai kas bus po 3 metų .

Pas mane tas pats... doh.gif Dar metai ir su dukra tuos pačius batus galėsim nešioti..
Atsakyti
Merginos o koks galvos apdangalas turi būti?
Atsakyti
QUOTE(Pieva1 @ 2005 05 25, 14:18)
Merginos o koks galvos apdangalas turi būti?


Praeitą savaitgalį maniškė ėjo pimą komuniją . Pastebėjau , kad visos mergaičiukės ėjo su dirbtinių gėlyčių vainikėliais . (man asmeniškai negražu) . Savo mergaitei iš smulkių baltų gyvų gelyčių nupyniau vainikėlį atrodė super . Net kunigas pastebėjo ir pagyrė .javascript:emoticon(':wub:')
smilie
Atsakyti