Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

Na, jeigu Jums su plastikiniu šaukšteliu išsimaišo, tai gal man ir su mediniu išsimaišys (nes tik tokį turiu, o su geležiniu kažkodėl nesinori maišyt).

O iš kur gauti distiliuoto vandens?
Atsakyti
distiliuota vandeni perku prie automobiliu prekiu, litro kaina keli litai smile.gif
bet kai darau kremus stengiuos anudoti hidrolata, arba bent jau jo imaisyti i distiliuota vandeni smile.gif
Atsakyti
as gaminau kuno krema is Rasos mineral vand, plius kokosu, ersketroziu ir argano, makadamiju al, emulsinis vaskas, vit E, ir lasas ylang ylang EA. Atsiskiria vanduo... o ir uztepus ant nudepiliuotos kojos kandziojas... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(sophistica @ 2010 07 08, 22:57)
Vaskas man dar mistika- dar nesuvokiu kada jo reikia.  smile.gif  Kol kas maisau tik aliejus ir sviestus... Tai Akomos mangas prastas? Juk net rafinuotas gal nieko tokio- maziau like geru savybiu, bet vis vien like kazkas? Gal pabandyti ji pamaisyti su kokiais nerafinuotais aliejais- tai turetu gautis gera konsistencija, turetu teptis gerai, ar jau taip visai- ant lentynos palikti?  smile.gif Akomos puslapyje apie ji labai geri atsiliepimai, atseit su kitais sviestais pamaisius gerai gaunasi... Ir gavimo budas nurodytas- mechaninis spaudimas, na, ne saltasis, bet ir be chemijos.

Reikes turbut sita pabandyti, o paskui palyginimui is KN nusipirkti.  smile.gif


As irgi maisau kol kas aliejus ir sviestus. Gaminau ir su tuo rafinuotu mango sviestu, viskas gavosi ir nieko , aisku, baisaus nepastebejau, maloniai tepesi kuno sviestas. Tik kazkaip ir stovi jis lentynoj, neprilimpa prie ekologisku ingridientu kolekcijos biggrin.gif Jeigu sviestu ir alieju turi, sutirstinus vasku, pasidarytum lupu balzama 4u.gif ypac fainas turetu gautis su ruduoju kakavos sviestu wub.gif Sekmes gamyboje 4u.gif

Amokos mango ir KN mango sviestai -visiskai skirtingi. Akomos baltas, o KN zalsvas su grudeliais. Is KN as naudoju gryna, kazkaip gaila man ji maisyti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supere: 09 liepos 2010 - 09:44
QUOTE(Eve-line @ 2010 07 09, 08:45)
as gaminau kuno krema is Rasos mineral vand, plius kokosu, ersketroziu ir argano, makadamiju al, emulsinis vaskas, vit E, ir lasas ylang ylang EA. Atsiskiria vanduo... o ir uztepus ant nudepiliuotos kojos kandziojas... mastau.gif


sakyčiau, kad iš sudedamųjų dalių gali kandžiotis arba mineralinis, arba eterinis. Nors dėl mineralinio man būtų keista - jis toks švelnus g.gif Kando ir man kartą mineralinis, bet tas tikras, žaliavinis - iš Druskininkų sanatorijos gėryklos krano biggrin.gif Gal į ylang depiliuotos vietos reaguoja?

o nesusirišti galėjo todėl, kad pylei mineralinį - jis vistiek su druskelėm. Arba įdėjai per mažai emulsinio vaško sad.gif
Atsakyti
Ka gaminates plaukams? Kaip naudojate tas priemones? Noreciau plaukams kazka pabandyti pasidaryti, gal turite isbandytu receptu? Butu gerai koks a la kondicionierius.... Tik ar "naminis" kondicionierius issiplaus su vandeniu? g.gif

Atsakyti
Plaukams as darau tik kaukes -alyvuogiu aliejaus, kokosu aliejaus smile.gif
ech. tie aliejai patys geriausi draugai plaukuciams smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(sophistica @ 2010 07 09, 14:14)
Ka gaminates plaukams? Kaip naudojate tas priemones? Noreciau plaukams kazka pabandyti pasidaryti, gal turite isbandytu receptu?  Butu gerai koks a la kondicionierius.... Tik ar "naminis" kondicionierius issiplaus su vandeniu?  g.gif


Dariausi kaukę su aliejais ir kiaušiniu išplaktu, išsiplovė normaliai, po drungnu vandeniu skalavau. Tik man nepatiko poveikis, labai jau plaukus purius ir išsipūtusius padarė.
Atsakyti
QUOTE(sophistica @ 2010 07 09, 15:14)
Ka gaminates plaukams? Kaip naudojate tas priemones? Noreciau plaukams kazka pabandyti pasidaryti, gal turite isbandytu receptu?  Butu gerai koks a la kondicionierius.... Tik ar "naminis" kondicionierius issiplaus su vandeniu?  g.gif


Aš irgi darau aliejaus kaukes ir laikau jas per naktį. Dažniausiai kokosų, kartais papildau ea - kai norėjau atsikratyti pleiskanų lašinau arbatmedį.
Su šampūnu visai normaliai išsiplauna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dobiliukė: 10 liepos 2010 - 07:43
QUOTE(kryyste @ 2010 07 10, 06:08)
Dariausi kaukę su aliejais ir kiaušiniu išplaktu, išsiplovė normaliai, po drungnu vandeniu skalavau. Tik man nepatiko poveikis, labai jau plaukus purius ir išsipūtusius padarė.



Gal galit smulkiau apie šios kaukės sudėtį? koks kiekis aliejaus,kiaušinio.. 4u.gif
Atsakyti
mergaites kuo galeciau pagerinti pagal KN aliejuku misini kad is nudegusios sauluteje odos istrauktu karsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 07 10, 11:48)
mergaites kuo galeciau pagerinti pagal KN aliejuku misini kad is nudegusios sauluteje odos istrauktu karsti 4u.gif


Geriausia deti kompresus tik nepamenu silto ar salto vandens su ae. Mazoje aromaterapijos knyguteje yra daugiau aprasyta. Vakare galesiu paziureti ir parasyti.
Atsakyti